3223 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава BMW 318D 2006г

Колата е во одлична состојба, возена најмногу на отворено. Во цената...


5.900 €
или предлог цена
25 ное 15:45Промовирано

NOV Audi A6 2018 S Line Quattro - 300 KONJA AWD

Nova Audi A6 S Line Quattro full oprema AWD. Voziloto ima 300 konj...


42.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
44.000 €
26 ное 14:30Промовирано

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI UNIKAT NOV - 167000 KM, SERVISNA KNI...


11.999 €
или предлог цена
Денес 09:33Промовирано

SET ZAMAEC FIKSEN

VW GOLF V5 1.9TDI


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 11:02VW Passat 1.9TDI 105KS 2008g

Se prodava VW Passat 1.9TDI 105KS 2008g 220 000 km Uvezena od Francij...


6.300 €
или предлог цена
Денес 10:21Bandazi i gumi za BMW

Se prodavaat originalni bandazi i gumi od BMW so dimenzii 205 60 ...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Денес 10:12Opel insignia 2.0 cdti 4x4

Aluminumski bandazi 17 ABS ESP 4x4 pogon na site trkala Blutut ...


12.100 €
или предлог цена
Денес 10:11Tahoe playboy katamaran

SE PRODAVA Katamaran taho od najgolemite 7.60m na 2 80m registriran z...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:01FIAT GR PUNTO 1.3 JTDM 75 KS 147000 KM UVOZ CH -08.MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTDM 75 KS 147000 UVOZ CH SWISS UVOZ SWISS 147...


3.800 €
или предлог цена
Денес 09:35MAZDA 2 1.3 86 KS 172000 KM UVOZ CH - 09. MT Auto

MAZDA 2 1.3 BENZIN 86 KS EURO-5 4L/100KM ***** 172000 KM ***** NOVA ...


4.800 €
или предлог цена
Денес 09:35VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4MOTION NAVI XENON - 08.MT Auto

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks 4 MOTION 4X4 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 19000...


10.500 €
или предлог цена
Денес 09:35PEUGEOT 307 1.6 HDI 90 KS FEJS LUX KLIMATRONIK - 07.MT Auto

PEUGEOT 307 1.6 HDI 90 KS 166000 GARANCIJA ZA KM - NAJVISOKO NIVO NA...


3.999 €
или предлог цена
Денес 09:35VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE - 07..MT Auto

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS 183000 KM GARANCIJA ! ! ! - 183000 KM GA...


5.200 €
или предлог цена
Денес 09:35PEUGEOT 308 1.6 HDI 90 KS UVOZ CH - 09.MT Auto

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90 KS 180000 UVOZ CH 180000 KM GARANCIJA SERVISN...


4.999 €
или предлог цена
Денес 09:34VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
Денес 09:34AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTBACK UNIKAT - 08 ..MT Auto

AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTBACK NOV UVOZ GERMANY - SERVISIRANA KOMP...


6.200 €
или предлог цена
Денес 09:34VW POLO 1.4 TDI 80 KS 150000 KM NOVO - 07..MT Auto

VW POLO 1.4 TDI 80 KS HIGHLINE 150000 KM NOVO NOV UVOZ 150000 KM GAR...


4.200 €
или предлог цена
Денес 09:34VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE 7 SEDISTA - 08.MT Auto

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS EURO-5 HIGHLINE 7 SEDISTA FULL NOV NOV UVOZ...


6.999 €
или предлог цена
Денес 09:34DAIHATSU TERIOS 1.3 86 KS 4X4 130000 KM - 07.MT Auto

DAIHATSU TERIOS 1.3 85 KS 4X4 130000 KM UNIKAT NOV UVOZ - 130000 KM ...


7.800 €
или предлог цена
Денес 09:34AUDI A4 2.0 TDI 140 KS S-LINE 159000 KM NOVA - 05.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS S-LINE 159000 km GARANCIJA - SERVISIRANA KOMP...


5.800 €
или предлог цена
Денес 09:34OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 182000KM - 11..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 182000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA KNISKA ...


6.999 €
или предлог цена
Денес 09:33Prevoz na patnici do site Aerodromi

Prevoz na patnici do site aerodromi Makedonija Srbija Albanija Bugari...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 09:33Opel Corsa 1.2 Benzin Plin

Opel Corsa 1.2 Benzin Plin Atestiran plin Klima Centralno Servo vo...


1 €
или предлог цена
Денес 09:33VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NAVI - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ PARIS ...


7.800 €
или предлог цена
Денес 09:33Audi A 4 2.0 2012 god.

Odlicna sostojba, kompletno ispravna Golem servis napraven na 195000...


11.500 €
или предлог цена
Денес 09:33AUDI A3 2.0 TDI 143 KS S-LINE QUATTRO EDNO VO MK -10.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 143 KS QUATTRO 2XS-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - E...


8.999 €
или предлог цена
Денес 09:33BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI UNIKAT NOV - 167000 KM, SERVISNA KNI...


11.999 €
или предлог цена
Денес 09:33MERCEDES C 220 CDI 136 KS NAVI XENON LED 2014 - MT Auto

mercedes c 220 2.2 cdi 136 ks, fejslift, led xenon navi - 184000 km ...


12.500 €
или предлог цена
Денес 09:32CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS LUX - 11 .. MT Auto

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS - 163000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISI...


5.500 €
или предлог цена
Денес 09:32FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM -07.MT Auto

FORD FIESTA 1.6 CDTI 90 KS 140000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - NOV UVOZ I...


2.999 €
или предлог цена
Денес 09:32BMW 118 D 143 KS FEJSLIFT UVOZ CH - 08..MT Auto

BMW 118 D 143 KS 190000 KM FEJSLIFT UNIKAT NOVO UVOZ SWISS CH ** 190...


5.500 €
или предлог цена
Денес 09:32VW POLO 1.2 60 KS 156000 KM NOVO - 11.MT Auto

VW POLO 1.2 60 KS 156000 KM GARANCIJA ZA KM ! ! ! - SERVISNA KNISKA ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 09:32FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 149000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 149000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 149000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
Денес 09:31FIAT 500 1.2 70 KS KOZA PANORAMA EU-5 135000KM - 10.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 135000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - NOVIOT EURO-5 MOTO...


5.999 €
или предлог цена
Денес 09:31FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 139000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 139000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
Денес 09:31SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - NOV UVOZ ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 09:31FIAT GRANDE PUNTO 1.2 70 KS 168000 KM - 07..MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 65 KS 168000 NOV UVOZ UVOZ ITALY 168000 KM GAR...


3.700 €
или предлог цена
Денес 09:31RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA NOVO NOVO NOV UVOZ MILANO IT...


5.500 €
или предлог цена
Денес 09:31OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO KOZA - 11 MT Auto

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS 183000 KM ! ! ! EURO 5 ECOFLEX NAJVISOKA ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 09:31SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 120000 KM NOVA - 07.MT Auto

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 120000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - NOV UVOZ ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 09:30MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA KOZA - 154000 KM BUKVALNO...


8.999 €
или предлог цена
Денес 09:30BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
Денес 09:30FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS 167000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOVIOT EURO5...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:30Страна 1 од 81

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам