1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE - 10..MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 140 ks 6 BRZINI HIGHLINE NAVI - 160000 KM GARANCIJA ...


7.800 €
или предлог цена
03 дек 13:41Промовирано

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI UNIKAT NOV - 167000 KM, SERVISNA KNI...


11.999 €
или предлог цена
03 дек 13:40Промовирано

NOV Audi A6 2018 S Line Quattro - 300 KONJA AWD

Nova Audi A6 S Line Quattro full oprema AWD. Voziloto ima 300 konj...


42.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
44.000 €
26 ное 14:30Промовирано

Mercedes E200 Benzin Automatik 112233

moze zena za dzip ili skuter 50cc


1 €
или предлог цена
Денес 02:23BMW 730TDI Redizajn registrirano 112233

Kolata e zacuvana Redizajn mozi da se proba i vidi


1 €
или предлог цена
Денес 02:23Renaut Laguna 1.9 DCI 2004 God registrirana karavan 112233

Kolata e vo perfektna sostojba novi gumi nov akomulator servis komple...


1 €
или предлог цена
Денес 02:22Skoda oktavia 1.4 benzin 2008god 112233

Kolata e vo odlicna sostojba samo nema registracija ima plin neatesti...


1 €
или предлог цена
Денес 02:22Mercedes E200 CDI redizajn

Mercedesot e vo dobra sostojba, so full oprema sve isprvano.. Novi gu...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:53Citroen C3 pikasso

Се продава Citroen C3 pikasso. -Колата е...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:59Opel astra

Opel astra 1.9cdti 110kw/150ks Full oprema Komandi na volan,klima,t...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Вчера 18:49Ford fiesta 1.2

Ford fiesta registrirana tel samo 077936490 OK


500 €
или предлог цена
Вчера 18:30LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
29.000 €
Вчера 18:29Audi A6 C6 3.0 TDi S-line Quattro Automatic

Se prodava Audi A6 C6 3.0 TDI S-line Quattro Automatic. Registrirana...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 18:15Landrover freelender 1.8 benzin/plin

Voziloto e vo odlicna sostojba, nema skapano, niti krpeno, ne e vozen...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 17:54Citroen Xsara Picasso

Se prodava Citroen Xsara Picasso 1.8 benzin Uvozeno od CH - Prv...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:22MERCEDES C 220 CDI

Prva boja Garaziran Registriran Servisiran Od oprema poseduva ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:22BMW 320d

Се продава BMW 320d 2000 година 136 коњски сили во одлична состојба. ...


2.100 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 €
Вчера 16:54Seat Leon Cupra R

Se prodava seat leon Cupra R 1.8 turbo benzin plin reg do 01 2023 meh...


4.599 €
или предлог цена
Вчера 16:52Citroen C5 Aircross Full Oprema

Citroenot e vo besprekorna sostojba, So najvisoko nivo na oprema Uvez...


23.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 €
Вчера 16:42VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks !!!

SE PRODAVA VW GOLF 1.9 TDI 105 ks ! VOZILOTO E MAKSIMALNO SOCUVANO...


111 €
или предлог цена
Вчера 16:36Smart ForFour 1.5 cdi 2005

Smart ForFour 1.5cdi 2005 Kolata e vo odlicna servisiran , registr...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:12AUDI A6 3.0 QUATRO KAKO NOVO

NEUVEZENA 2014/ 2015 prva registracija AUDI A6 3.0 QUATRO 4X4 SO CEL...


25.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
25.800 €
Вчера 16:05RENAULT CLIO 1.5DCI

Reno clio 1.5 dci 2006 godina Kolata e kako nova Registrirana cela ...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 15:59Se prodava spark benzin plin 2005god

Se prodava spark 2005 god reg cela god


1.350 €
или предлог цена
Вчера 15:33Se prodava Grande Punto 1.4 benzin 2010god

Se prodava


1 €
или предлог цена
Вчера 15:10  НОВ ОГЛАС

BMW X3 E83 2.0D 150ks X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 15:06OPEL ASTRA G 1.2 16V FULL OPREMA

Opel astra G COMFORT 1.2 16v 98 godina od prv gazda so realna kilomet...


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Вчера 14:39BMW 630 i Cabrio

Se prodava BMW 630 i Cabrio vo odlicna sostojba so full oprema, pomin...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
25.000 €
Вчера 14:11Renault Megane 1.9

.


2.000 €
или предлог цена
Вчера 14:05BMW 320D E46KA, ZAMENA MOZE ZA GOLF 5 1.9 TDI

SAMO DENES I UTRE 3100 EVRA KESH! SAMO DENES I UTRE 3100 EVRA KESH! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Вчера 13:59Opel Insignia 2.0 CDTI NAJJ FULL OPREMA

Registrirana so zelen karton do mart 2023 Golem i mal servis naprave...


8.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Вчера 13:45Fiat grande punto 2009g

Grande punto 1.4 benzin 2009g registrirana cela godina vo odlicna sos...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 13:28Opel astra 1.7td

Opel astra 1.7 td vo dobra sostojba reg cela godina


950 €
или предлог цена
Вчера 13:28Opel insignija 2.0cdti 2011g

Opel insignia 2.0cdti 2011g servisirana registrirana vo odlicna sost...


8.700 €
или предлог цена
Вчера 13:27Lancia Lybra 1.9 jtd

Se prodava Lancia Lybra registrirana do 18.07.2023


1.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00VV Touareg 3.0 V6

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи со нови зимс...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD FIESTA 1,4 TDCI REGISTRIRANA I SERVISIRANA(TITANIUM)

Voziloto e zacuvana maksimalno. Napraveno e kompleten servis vo Sept...


5.150 €
или предлог цена
Вчера 13:00Toyota Rav 4 4x4

Dzipot e vo super sostojba registriran do avgust mesec aluminski ba...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 12:47  НОВ ОГЛАС

mercedes c220 cdi


5.900 €
или предлог цена
Вчера 12:21Fiat Linea 2009g od prv gazda

Cena 3600€ Kolata e vo odlicna sostojba Fiat Linea 2009god 1.3m...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 11:48Audi a3 8l 1.8t 2002god

Se prodava Audi A3 1.8t 150hp 2002 godina (redizajn). Registrirana ...


3.199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.399 €
Вчера 11:17Mercedes clk200 kompressor 192hp

Se prodava mercedes clk200 kompressor 192hp. Registriran do januari s...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 11:17Mercedes w211 e320 бензин, од прв газда. Како нов!

Се продава Мерцедес, купен нов од салон во Америка и увезен во Македо...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 11:17Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам