721 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
Вчера 19:38SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Вчера 18:08NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
Вчера 16:45Semejna kuka

Se prodava kuka cena po dog


60.000 €
или предлог цена
Вчера 16:35Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:15Se izdava soba na prizemje

Se izdava soba so kujnicka i gratis kablovska na prizemje od kuka vo ...


60 €
или предлог цена
Штип

Соби

Вчера 14:47Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
Вчера 14:46Kukja vo priroda

Kukja-vikendica, struja, Voda, odlicen pristap. Atraktivna lokacija. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:58Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


23.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
24.000 €
Вчера 13:44Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci na glavniot pat. (Prvata kukj...


33.333 €
или предлог цена
Вчера 13:29  НОВ ОГЛАС

Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Купувам двособен стан во Штип

Барам двособен стан во Штип Лифт не е потребно доколку се наоѓа до 2...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 12:53Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:13Se IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava stan vo naselba 8mi Noemvri. Stanot e soodvetno namesten. ...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:57Издавам стан во 8ми Ноември, Штип

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:44Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.999 €
или предлог цена
Вчера 08:36Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.000 €
или предлог цена
Вчера 08:36prodavam zemjishte

prodavam zemjishte Kavakliski rid i Chamlak


6.500 €
или предлог цена
Вчера 08:03Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:14VNVP Apartment. BOOK NOW.

Daily or monthly rent. Please call for more information. https://my....


111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 00:28Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 00:28Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 00:28Se izdava stan vo blizina na tus market

Se izdava stan vo blizina na tus market.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

26 јан 21:04Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јан 19:23Itno ! Baram mala evtina kuka za edna osoba

Itno baram mala stara eftina kuka do 50 m2 , za edna osoba. (ne e fik...


По Договор
или предлог цена
26 јан 19:08Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
26 јан 16:18Нов Деловен простор

Деловниот простор е карабина може да се уреди по вашите потреби Се и...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 јан 13:02Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строгиот центар на град Штип како канцеларски прос...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јан 12:26Se izdava stan vo strogiot centar na grad Stip

Се издава стан во строгиот центар на град Штип како канцеларски прост...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јан 12:21Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 јан 09:55Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:26Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:20IMOT-VIKENDICA

Se prodava prekrasen imot na 8-mi kilometar STIP. Informacii SAMO na ...


1 €
или предлог цена
25 јан 20:08Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
25 јан 19:15Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
25 јан 19:15Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан 20м2 и спрат од куќа 85м2м на ул.Христијан Карпош С...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

25 јан 19:13Се издава дуќан и спрат на приземје во центар

Дуќан во центар 20м2 и спрат на приземје 85м2.Спратот е погоден за по...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 19:13Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам