Штип
                           
214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Se prodava polu namesten stan


92.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Издавам стан во 8ми Ноември, Штип

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:27СЕ ИЗНАЈМУВА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се изнајмува комплетно наместен и реновиран стан во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 18:06Se izdava stan vo blizina na tus market

Se izdava stan vo blizina na tus market.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:49Kupuvam stan

Jupuvam ednosoben stan so zasebma spalna soba.po moznost do 2 sprat b...


40.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45.000 €
Штип

Станови

Вчера 17:47Купувам двособен стан во Штип

Барам двособен стан во Штип Лифт не е потребно доколку се наоѓа до 2...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest

Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest. Модерен, комфорен стан н...


68.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:42Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 јан 17:23Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 22:18Се продава стан во 8ми Ноември

Се продава стан во 8ми Ноември 64 m2 + 7 m2 подрум. Може да се купи н...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 20:08Стан во населба 8ми ноември

Се продава реновиран стан на 4ти спрат во населба 8ми ноември. Цен...


50.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 јан 16:19Stan , baraka..

..Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , tr...


17.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 €
Штип

Станови

29 јан 10:16Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јан 14:51Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80.000 €
Штип

Станови

28 јан 13:56Se prodava stan

Se prodava stan vo naselba senjak, ul 5ta Partiska Konferencija 13/12...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јан 10:31Ekstra apartman

Se izdava stan vo centarot na gradot . Stanot e opremen so site apar...


8 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 јан 08:14VNVP Apartment. BOOK NOW.

Daily or monthly rent. Please call for more information. https://my....


111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

27 јан 00:28Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 јан 00:28Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строгиот центар на град Штип со површина од 100 ме...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јан 12:26Se izdava stan vo strogiot centar na grad Stip

Се издава стан во строгиот центар на град Штип како канцеларски прост...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 јан 12:21Се издава стан во Штип

Се издава стан во населба 8ми Ноември. Станот е комплетно реновиран....


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

25 јан 16:39Ekskluziven apartman !

Se izdava apartman vo centar na gradot . Opremen so site uredi za zi...


77 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 јан 08:15Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 јан 17:09Stan vo centarot na Stip

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip od 120m2, so 3 ...


450 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 јан 09:35Se izdava

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar. Stanot se izdava na podol...


6 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 јан 07:55Stan, Apartman, Sobi

Се издава апартман во целосно нова градба во населба Автокоманда ведн...


320 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 јан 17:36Stan od 100 m2 na 2 sprata

Se prodava Stan vo Stip vo naselba Senjak 2,kaj berbernica Ico Brico....


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 јан 09:52Se iznajmuva stan vo 8 Noemvri

Se iznajmuva stan vo 8 Noemvri, na ulica Engelsova. Stanot e 74 m2, n...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

16 јан 15:58Се издава стан во центарот на Штип

Се издава спрат од кука во центарот на Штип Инфо на телефон: 07034...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 јан 21:13Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

Se iznajmuva nov nevselen stan, opremen, 2 spalni, dneven prestoj, dv...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 јан 17:32Se izdava poseben kat od kukja

Prekrasen prostor za izdavanje blizu centarot(isarot). Informacii na ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

10 јан 20:34Издавам стан во центар до Економски Факлутет

Издавам трособен стан на во центарот на Штип на ул. Ген. Михаило Апос...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 јан 11:25Kupuvam menuvam stan

Kupuvam ednosoben stan. Do 2 kat vo zgrada ili menuvam del od kukja


45.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јан 13:00Kupuvam ednosoben/dvosoben stan

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo Stip


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 23:11Се продава стан во бабите. Цена по договор

Со паркинг место, подрум и две тераси. Цена по договор. 076-203-010


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 19:09Se bara stan/kuka vo okolina na bolnica za student

Zdravo baram stan ili sprat od kukja za student vo okolina na bolnica...


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 15:30Se izdava luksuzno namesten stan

Stanot se naoga kaj promajata, luksuzno namesten


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

04 јан 22:53PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP, lokacija S...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 јан 10:41Se izdava apartman vo centar_STIP

IZDADENO!!!___It’s already busy!!!


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

23 дек 03:25Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам