74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam apartmani vo Mavrovo

Iznajmuvam kompletno opremeni apartmani vo Mavrovo, vednash do Hotel ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 02:22Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:57Куќа во Чаир

Se prodava kuka vo Cair na ulica Kemal Ataturk br.11


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:16Se prodava kukja vednas do plasticarska ulica

Kukja tvrda gradba gradena vo 2015god prizemjeto momentlano Se korist...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:07Shtëpi 309m2 në Çair

Në shitje shtëpi prej gjithsej 309m2 prapa shkolles fillore Imri Elez...


115 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:50Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 јан 14:50Se prodava objekt

Se prodava objekt na dva sprata so povrsina od 150m2 plus dvor 20m2. ...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 јан 00:19cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 93m2, dvorno mesto 337m2..se vkupno 430m2 Kukata se naog...


200.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 јан 12:38Se izdava kuqa 2 kat 110 m2 namestena

Ima 3 sobi plus salon 110 m2 mob 071 34 66 66 cena 300 eur se plaqa 6...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 јан 21:27Hitno Se prodava Kuka vo Skopje

Se prodava kuka 5 min do staracarsija vo skopje za poveke info 0...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 18:23Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир 179 м2 Повеќе информации на 078 316 469


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 12:43СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ...


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 јан 12:19Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 дек 11:02Se prodava kuka

Kuka Zelezara 070390147


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

13 дек 16:43Prodavam kuca

Prodavam kuca so odlicna lokacija 20 min do centar 2 min do East Gate...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 ное 18:08Shitet shtëpi

Shitet shtëpi në saraj 164 m2 e renevouat dhe me gjitha dokumentacion...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

19 ное 20:26SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo Topansko pole na atraktivna lokacija,so odlicna me...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

17 ное 14:36Куќа, Бит пазар, Стара Чаршија, Bit pazar, Stara carsija,

Се продава стара куќа 110 + 42 кв, со плац од 420 кв, , Бит пазар (B...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 ное 15:58Kuka vo Chair

Se prodava semejna vo Cair vednas sproti vero i parkot.


123.456 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

21 окт 13:00Се продава куќа во топанско поле

Се продава куќа во топанско поле -станбен простор 190м2 -подрум 90м...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 окт 18:49Se izdava Kuķa vo dzonkenedi

Se izdava kuķa na vlez vo dzonkenedi 200m2 so dvor od 700m2 moze i za...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 сеп 14:02Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 сеп 12:30КУЌАТА СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа дво спратна со површина од 212м2 во близина кај Униве...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

19 сеп 14:58Se prodava kuka so povrsina od 322m2

Se prodava kuka so povrsina od 322m2 na 3 sprata,so posebni vlezovi.K...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

31 авг 11:27Se prodava kyka vo Skopje/Cair

Za poveke info :071473496


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

28 авг 08:48Se prodava kyka Vo Cair

Se prodava kyka vo skopje/Cair Poveke info 071-473-496


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

28 авг 08:44Prodavam 2 kuki ODVOENI SO ODVOEN SAAT ZA STRUJA I VLEZ

Prodavam 2 kuki so ODVOEN SAAT ZA,struja i ODVOENI vlezovi Cena po d...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

21 авг 13:28Kuca vo Cair karsi americka ambasada

kucata e podelena se prodava cela so site drugi objekti ili na Polovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 авг 19:44Se izdava Stanben Objekt 1200m2-Residential building for ren

Се издава Станбен Објект 1200 м2- Se izdava Stanben Objekt 1200 m2- ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 авг 20:33Shitet shtëpija në Shkup,Çair

Shitet shtëpija në Çair, Dizhon per meshum info Nr.071473496


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

09 авг 07:03Ce prodava kyka vo cair , dizhonska

Shitet shtepi ne lagjen dizhon Per me shum nr, 071473496


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 јул 06:43Shes shtëpi në Serov

Shite shtëpi në Serov


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 јул 07:50Prodavam kukja vo Mađari

Prodavam kukja vo Mađari nova .može zam ena za pomal stan so dop...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

08 мај 19:14Kukja- Gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste so markica za zgrada- 179m2 ul.Jajce br...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 мај 12:32Se prodava kuka vo cair pozadi kiper market

Se prodava kuka vo nas Çair pozadi kiper market od 60m. So kompletna ...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 апр 14:10SE Prodava kuka vo Cair so plac od 900m2 so markica

Se pradava kuka vo Cair Dzon Kenedi so 350 m2 stanbena povrsina I pla...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

11 фев 16:01Baram kuka za kupuvanje

Baram stara kuka za kupuvanje 200-500 kvadrati, vo Butel 2 , Çair , T...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

10 фев 17:40Se prodava Kuka - Shitet shtëpi

Me izolim di katshe 150m2 mashum interesim lajmroni ne ko tel...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 дек 13:25Prodavam KUKA NA Xon Kenedi Cair Куќа на Џон Кенеди Чаир

Kontakt tel.070 255 614 Cobe Prodavam Kuka na ul. Xon kenedi ( pozad...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 сеп 15:31Се продава викендица

Се продава викендица со локација пред село Катланово, во Таор - Тотин...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 авг 15:21Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам