Аеродром
                           
5381 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува стан во Ново Лисиче (Реонски центар)

Се изнајмува стан во Ново Лисиче (Реонски центар) од 76 m² , комплетн...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се продава двособен стан со 2 гараж. места- CEVAHIR SKY CIТY

Се продава целосно наместен двособен стан во Џевахир Скај Сити Аеродр...


98.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

31 мај 13:46Промовирано

НОВ . Се продава НОВ не вселуван стан во Chevahir. Џевахир

Се продава НОВ, НЕвселуван стан во Cevahir Sky City кула Ц Нов с...


109.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

15 мај 13:00Промовирано

PRODAVAM STAN DUPLEKS 100m2

Se prodava stan 100m2 na dve nivoa so centralno greenje, klima, lift,...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:28KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:28Izdavam nov nevseluvan stan

Izdavam nov nevseluvan cetvorosoben stan vo zgradata na ZSF kaj Majc...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:54Се издава стан во Ново Лисиче

Целосно наместен стан за издавање во Ново Лисиче, Скопје Контакт Габ...


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:26Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

APARTMAN ZA KRATOK I PODOLG PRESTOJ MOZE I MESECNO VO STAR AERODRO...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:23ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО МИЧУРИН

СЕ ПРОДАВА четворособен стан во Мичурин, од 76m2, наспроти основното ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 02:54Се издава стан 46м2

Се издава стан 46м2 во Кисела Вода на прв спрат погоден и за деловен ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:01Se izdava prekrasen stan vo Cevahir Sky City

Se izdava prekrasen stan vo Cevahir Sky City,Za podetalni informacii ...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:46Izdavam ednosoben stan sproti double tree hilton

Izdavam ednosoben stan sproti double tree hilton 078457675 Lice za...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:08  НОВ ОГЛАС

IZDAVAМ NOV STAN 50M2 FON I MERCEDES AERODROM NOVO LISICE

IZDAVAM NOV UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:04Connect 5 Aerodrom - -Stan 73 m2

Се продава стан во градба во новата зграда на Елена Лука во Аеродром ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:48Se izdava namesten stan vo Novo Lisice 45m2

Se iznajmuva namesten stan vo Novo lisice 45m2


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:19  НОВ ОГЛАС

Apartman za kratok prestoj i nokjevanje vo Aerodrom

Rezervacija na 070-647-337 Se izdava moderen i luksuzen apartman za ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:16Stan se izdava dnevno, nedelno, mesecno

Stan se izdava kompet namesten, aerodrom tobako 2.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:03Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче / Novo Lisice

Се продава четирисобен стан (95м2 - 3 спални соби, дневна, кујна, 2 б...


1.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:21KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:12Se iznajmuva luksuzen stan vo Cevahir Sky CIty

ID. 41192 Se iznajmuva luksuzen stan vo cevahir Sky City so povrsi...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:36Nokevanje i kratok prestoj

Apartmanot e luksuzen i pogoden za iznajmuvanje za prva bracna nok, z...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:43Garsonjera za kratok prestoj

Se izdava nova garsonjera za kratok prestoj vo Skopje nas.Aerodrom na...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:14Нов двособен наместен стан во Аеродром!

Агенција изнајмува нов наместен стан со паркинг место под самата згра...


260 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:13Ш.17972 СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА СТАН ВО ОСТРОВО

ШИФРА - 17972 СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА СТАН ВО ОСТРОВО ОД 78 М2 НА 5 КА...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:00Ш.7171 СЕ ПРОДАВА СТАН АЕРОДРОМ- СКОПЈАНКА

ШИФРА - 7171 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ - СКОПЈАНКА ОД 91 М2 НА 6 КА...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:00СТАН АЕРОДРОМ ВОЈНА ЗГРАДА 79М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВОЈНА ЗГРАДА ВО АЕРОДРОМ ОД 79М2 НА 4 КАТ СО 2 АПА...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:00СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МИЧУРИН

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ - МИЧУРИН ВО ЗАВРШНА ФАЗА ОД 45М2 НА ВИСО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:00СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ 43 М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИКЛИНИКА ЈАНЕ САНДАНСКИ ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:59СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

ШИФРА 7118 СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ВО БЛИЗИНА НА ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:59Apartman za nokjevanje i kratok prestoj

Se izdava moderen i luksuzen apartman za nokevanje i kratok prestoj v...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:40Moderen apartman za kratok prestoj i nokevanje

Se izdava moderen i luksuzen apartman za nokevanje i kratok prestoj v...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:39Izdavam stan vo Aerodrom kaj Tri Biseri

Izdavam stan vo Aerodrom kaj Tri biseri 90 m2 namesten a moze se izda...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:31Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:01SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM-DZEVAHIR KULA A

ШИФРА- 1581 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен тро...


420 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:00  НОВ ОГЛАС

Се издава убаво средено четирисобно станче во Џевахир.

Се издава убаво средено четирисобно станче во Џевахир во блок А на 3-...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:51Се издава убаво двособен наместен стан во Аеродром.

Се издава убаво двособен наместен стан во Аеродром со сопствено парки...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:50ИЗДАВАМ НОВ СТАН 50М2 КАЈ ФОН И МЕРЦЕДЕС НОВО ЛИСИЧЕ

IZDAVAM NOV UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:46Nov stan od 38 m2 vo N.Lisice

Се продава нов стан од 38м2 позади бензинска Макпетрол на последна 5-...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:26Стан во Мичурин

Се продава стан во населба Мичурин во нова зграда 49м2 со една спална...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

Nov i namesten stan od 51m2 vo Djevahir kula C

Се продава модерно наместен стан од 51м2 во Џевахир кулите. Станот р...


81.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:26Stan od 48m2 so edna spalna soba vo N.Lisice

Се продава стан од 48м2 во зградата на Адора во Н. Лисиче последна 5-...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:25АЕРОДРОМ - AERODROM - СЕ ПРОДАВA ОПРЕМЕН СТАН 46М2

АЕРОДРОМ - ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИКЛИНИКА ЈАНЕ САНДАНСКИ СЕ ПРОДАВА КОМ...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:21Se izdava ubav stan

Se izdava stan pozadi Capitol. 55 m2 odlicen, namesten, poseduva dnev...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:12Страна 1 од 135

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам