Подкатегорија:
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pojacalo појачало snagator снагатор servis сервис поправка

Поправам и произведувам појачала и снагатори од 100W до 1500W ( 8 ома...


60 €
или предлог цена
Денес 01:04VRVEN ZASILUVAC KENWOOD KA-7020 TOP MODEL OD SERIJATA

PRODAVAM VRVEN ZASILUVAC KENWOOD KA-7020, NAJDOBRIOT MODEL OD TAA SER...


По Договор
или предлог цена
Вчера 01:25SABA sistem Germany

Se prodava komplet ispravno. Dupli dek, radio, ekvilajzer so pojacalo...


По Договор
или предлог цена
24 ное 07:03FABRICKI RADIO KASETOFON OD PEUGEOT 307

ORIGINAL SO KOMANDI OD VOLAN


999 МКД
или предлог цена
13 ное 18:46Vivax HT-500 Zvucnici

Zvucnicite se kako novi zvukot e bomba 210W 2 basovi 1 srednoto...


12.000 МКД
или предлог цена
09 ное 16:01Denon AVC A1 gold high end hifi

Denon avc a1 gold series najdobriot surround kupen nov 4999eur. Bez ...


По Договор
или предлог цена
03 ное 13:32Denon avc A10SE special edition surround thx

Audiofilski zasiluvac od najvisoka high end klasa Denon avc A10SE T...


По Договор
или предлог цена
03 ное 13:31Mission M34

Se prodavat zvucnici Mission M34. Zvucnicite se vo sostojba 10/10 viz...


По Договор
или предлог цена
01 ное 11:26Pioneer A-10-K

Pioneer A-10-K Stereo Integrated Amplifier Specifications Power ou...


8.000 МКД
или предлог цена
30 окт 08:19СЕ ПРОДАВА КЛАРИОН И СОНИ ЦЕ-ДЕ ПЛЕЕРИ ЗА ВО КОЛА!

Кларион - 3000 Сони - 2500


1 €
или предлог цена
28 окт 16:48PRODAVAM VRVEN ZASILUVAC DENON PMA-1060 VO DOBRA SOSTOJBA

SE PRODAVA VRVEN ZASILUVAC DENON MODEL PMA-1060 , VO DOBRO SOCUVANA S...


По Договор
или предлог цена
16 окт 14:56VRVNI AUDIOFILSKI ZVUCKI MISSION M35 I TOP MODEL

PRODAVAM VRVNI ANGLISKI, AUDIOFILSKI ZVUCKI MISSION M35 I TROSISTEMSK...


По Договор
или предлог цена
06 окт 17:57Riz Alfa 6 HiFi

Se prodavaat, maksimalno zacuvani. Originalni Povekje info na tel


9.000 МКД
или предлог цена
17 јул 14:48Onkyo zasiluvac pojacalo pajcala so dalecinski upravuvac

Prodavam besprekorni pojacala Onkyo model A-840 i A-803 so eden origi...


9.000 МКД
или предлог цена
16 јул 17:13Subwoofer

Se prodava samo subwoofer od modelot koj e na slikata koristen vo isp...


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 18:55Hi Fi OPREMA POJACALA RESIVERI TUNERI GAMOFONI ZVUCNICI

Hi Fi OPREMA POJACALA RESIVERI TUNERI GRAMOFONI ZVUCNICI 078 210 389


11 €
или предлог цена
05 апр 02:25WIRELESS SLUSHALKI EXTRA KVALITET

Perfekten zvuk! Slot za sd card i usb! Mokna baterija 700 den ®️ ZA ...


699 МКД
или предлог цена
13 мар 12:59Aktiven Subwoofer Behringer,zasiluvac Sony

Kompret :Woofer, pojacalo i skretnica total 600 evra ! Posebno : su...


1 €
или предлог цена
10 мар 20:25Arcam alpha cd i tuner hifi highend,denon marantz

Bi sakal da gi dadam komplet, bez nikakvi zabeleski. Arcam alpha cd i...


По Договор
или предлог цена
18 јан 11:52KENWOOD KA-4020 VRVEN ZASILUVAC TOP VO SVOJATA CENOVNA KLASA

ODLICEN ZASILUVAC KENWOOD KA-4020,TOP MODEL VO SVOJATA CENOVNA KLASA,...


По Договор
или предлог цена
28 дек 03:28RIZ Alfa 6 HiFi

Se prodavaat dva zvucnika RIZ Alfa 6 HiFi Koristeni vo domasni uslov...


8.000 МКД
или предлог цена
26 дек 11:34sub eltax a-15.2r hifi 1000w marantz surround kino jbl

2 komada sub eltax a-15.2r hifi vistinski 1000w rms ili 2000w mus mok...


399 €
или предлог цена
04 окт 03:11Zvucnici 10 "

Se prodavaat zvucnici domasna izrabotka po shema 8 omski 120w , 10 in...


70 €
или предлог цена
22 апр 07:28SONY F190

pojacalo sony f190 kako novo


6.000 МКД
или предлог цена
05 мар 11:03SONY STR-DH810 7.1 Bi-AMP HDMI Optika

7 x 100W - 8 Ohm 2 X 150W - 8 Ohm 1khz BI-AMP L - R HDMI 5 - Optik...


180 €
или предлог цена
18 ное 19:42Jamo E 800

prodavam zvucnici Jamo E 800 , 4 omski , 2 X 140 W , domakinski kori...


180 €
или предлог цена
03 ное 19:48Слушалки JBL LIVE 400BT

Се продаваат слушалки од брендот JBL, модел: LIVE400BT. Слушалките се...


4.700 МКД
или предлог цена
20 окт 14:54Промоција на караоке звучник - KTS 1149

Уживајте во неповторливото караоке искуството со прекрасниот сет по н...


1.890 МКД
или предлог цена
18 јул 20:28Technics SA-GX 390, Ekvilajzer YAMAHA

Se prodava Ekvilajzer YAMAHA - 50 €. Viber: 49 1728536414


50 €
или предлог цена
14 фев 06:52Zacuvan bezicen zvucnik

Zvucnikot e koristen samo 4 meseci,bluetooth bezicen,aux priklucoci,u...


1 €
или предлог цена
20 авг 00:39Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам