Подкатегорија:
                   
56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalna montaza na tus kabini paravani coklina sanitar

-Cokle ili parapet aluminiumski 1500den so montaza -Montaza na kabina...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36Бојлер, голем 1000 денари и мал 500ден

Бојлер 80 литри користен за 1000 денари, и бојлер за во кујна мал кор...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:14  НОВ ОГЛАС

Slavini,cesmi,tush,Unitas,Grohe,Teorema,Rosan.

Vgradeni baterii za tus i za umivalnik od Italijanskiot brend Teorema...


По Договор
или предлог цена
04 јун 13:52Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
03 јун 19:05МИЈАЛНИК

Димензии 80×60 ×15 см . Отвори 36х 33 х 15 см .Одлично сочуван со...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 12:03KADA EMAJLIRANA-DOBRO SOCUVANA!!!

KADA emajlirana, bela, vgradna za zidanje,1.5 m.


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 23:51Dve novi cesmi

Cesmite se novi doneseni od germanija Komlet so creva 40 eur edna


40 €
или предлог цена
29 мај 19:27НИВЕЛАТОРИ НА ПЛОЧКИ

Дистанцери(капии) и чивии(клинови)за нивелирање на плочки,Деловите с...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 09:00Kujnski boljercinja, kujnski umivalnik, umivalnik za wc

Se prodavaat: *1 kujnsko boljerce od 10litri nisko montazno so bateri...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 11:58Sanit vertikalen sifon 90 tus kada

Sanit vertikalen sifon 90 tus kada


1.800 МКД
или предлог цена
18 мај 12:03OGLEDALA EFTINO!!!!!!!

NAJGOLEM IZBOR NA LED OGLEDALA NA DOPIR,IDEALNI ZA VO KUPATILA,SPALNI...


По Договор
или предлог цена
14 мај 10:04WC šolja FAYANS BALTIK

Se prodavaat dve (2) WC šolja FAYANS BALTIK, cena 1200 edna.


1 €
или предлог цена
10 мај 19:02Tush kada 90x90

Se prodava Tush kada so dimenzii 90 x 90 cm vo odlichna sostojba , i...


1.100 МКД
или предлог цена
09 мај 09:34Inovativna Tus racka

🚿 Иновативна туш рачка со јонизирани и минерални биоактивни топчиња ...


299 МКД
или предлог цена
05 мај 09:42Tus Kabini , Paravani Site BOI

izrabotka na tus kabini od kaleno staklo 6mm, 8mm i 10 mm vo site bo...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 08:11Bojler 10 litarski

Bojlerce 10 litarsko ispravno 076530095


700 МКД
или предлог цена
04 мај 19:26NOVI ELEMENTI ZA LAVABO !

Elementite za lavabo se visecki bez nogalki i se strafat na zid .Izr...


1 €
или предлог цена
25 апр 19:42Tus kabini

Se prodavaat koristeni tus kabini: Polukruzni 90 cm x 90 cm Kockasti ...


6.000 МКД
или предлог цена
18 апр 11:15Svetlo grealka i aspirator

Doneseni od Australia novo


2.500 МКД
или предлог цена
11 апр 18:10Slavini za kujna,umivalnik FERRO

Akcija na slavini so fleksibilna lula. Zemja na poteklo Polska. Ogr...


2.850 МКД
или предлог цена
18 фев 16:25Set zastitni podlogi

Сет 4 гумирани подлоги. Подлогата e направена од пластика од смолести...


199 МКД
или предлог цена
08 фев 13:51Када - пластика

Се подарува када од пластика неоштетена димензии 140х70 многу цврста ...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 14:47tus kabina tush kabini

Tуш кабини во одлична состојба комплет со кади. 120x80cm - 5000den...


4.500 МКД
или предлог цена
30 јан 11:11Villeroy & Boch sifon za tus kada

Se prodava sifon fi90 Villeroy & Boch Ablauf Tempoplex Plus


1.500 МКД
или предлог цена
12 дек 09:14Продавам проточна батерија

Продавам проточна батерија неотворена. Тел. 072 210 997


1.500 МКД
или предлог цена
06 ное 16:13Mijalnik - Umivalnik

Prodavam umivalnik so cizma


1.500 МКД
или предлог цена
30 окт 20:27WC Solja so kazance

Prodavam blok WC Solja so kazance


1.500 МКД
или предлог цена
30 окт 20:27PLITKA TUS KADA PRAVOAGOLNA 110×90 cm

Димензии: 110×90cm Ве очекуваме! 📍  ул. 15-ти Корпус бр. 9...


4.190 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14PARAVAN ZA DLABOKA AGOLNA KADA

Paravan za dlaboka agolna kada •Dimenzii 120 x 80 cm Ve ocekuvame! ...


7.650 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14PARAVAN ZA KADA

Paravan za dlaboka tus kada •Dimenzii 160 x 70 cm Ve ocekuvame! �...


8.090 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14Protocen kujnski bojler

Protocnoto bojlerce e novo nekoristeno,kupeno od Rimeko


10.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:49Set 3 sisinja za patuvanje

Комплет 3 шишенца за течност за складирање уредно спаковани. Изработе...


150 МКД
или предлог цена
12 сеп 01:28Hurricane Spin Scrubber - Cetka za cistenje

🆕 Ново Hurricane Spin Scrubber е новата четка за чистење без напо...


999 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:51AGOLNA TUS KADA SO PARAVAN "ASOS"

Agolna tus kada so paravan"ASOS"(komplet) •Dimenzii na kada 130 x130...


18.180 МКД
или предлог цена
30 авг 18:54VGRADLIVO TOALETNO KAZANCE GEBERIT DUOFIX DELTA 12 cm

👉 Geberit Duofix Delta е особено прилагоден за нова градба или моде...


1 МКД
или предлог цена
25 авг 22:04PLITKA TUS KADA PRAVOAGOLNA 130×90 cm

Димензии: 130×90cm Ве очекуваме! 📍  ул. 15-ти Корпус бр. 97, Охр...


5.190 МКД
или предлог цена
17 авг 18:14Se prodava kada, malku koristena

Se prodava kada, malku koristena, cena po dogovor. Broj za kontakt: ...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 13:00PLITKA AGOLNA TUS KADA "LUXOR"

Plitka agolna tus kada "luxor" •Dimenzii 90 x 90 cm Ve ocekuvame! ...


4.050 МКД
или предлог цена
21 јул 21:19Хантер даглас / Hunter Douglas za kupatilo

izrabotuvame Hanter daglas tavani vo kupatila , cena po dogovor , m...


12 €
или предлог цена
11 јул 18:24elementi od tus kabina moze i zamena

prodavam elementi od tus kabina , masazer, so pumpata, par...


1 €
или предлог цена
13 јун 00:02Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам