Демир Хисар
                   
202 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Vektra 1.9CDTI 120ks SUPER VOZILO

*Opel Vektra 1.9CDTI 120ks* -dvozonska klima, odlicna. -elektrika s...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 21:03Бандажи со гуми,195.65.15,

Бандажи со гуми, летни,195.65.15.


200 €
или предлог цена
Вчера 14:31Daewoo

Daewoo nubira 071 235 743 mozi zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јун 19:08Lada Niva 1.7 benzin plin

Lada Niva 1.7 benzin plin Vo odlicna sostojba sve e vo funkcija Isp...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јун 18:46JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 V8 BENZIN/PLIN

Jeep grand cheroke 4.7. V8 benzin/plin vo potpono ispravna sosotojb...


10.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Демир Хисар

Автомобили

02 јун 08:39SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4,PLIN

Se prodava opel astra 1.4,benzin plin,,bez a-tes,reg,do 10 mesec,,zdr...


820 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 јун 11:42LAND ROVER DISCOVERY * TERENEC - DZIP JEEP OFF ROAD

Odlicen ispraven so novi off road gumi bf goodrich i full oprema*** ...


8.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 јун 10:01distanceri 5x127 jeep grand cherokee

oroginalni distanceri so zig na niv 3cm dve parcinja


4.300 МКД
или предлог цена
31 мај 23:16Prikolka,kultivator,kolicka

Originalna prikolka za kultivator so kipanje,odlicna sostojba podpoln...


430 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

31 мај 23:16volan za audi,trokrak

odlicen,moze zamena za 16ki so moja doplata


3.200 МКД
или предлог цена
31 мај 23:16255/55/18 dunlop odlicni

odlicni gumi ne se mnogu vozeni


6.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:16255/60/17 dobra sostojba raspar

Dobra sostojba ne e kriva ne e ostetena


2.100 МКД
или предлог цена
31 мај 23:145x120 bmw x3 x4 x5 x6 borbet

Odlicno socuvani bandasi,borbet originalni,gumite se solidni,cenata n...


300 €
или предлог цена
31 мај 23:145x112 audi mercedes 245 35 19

Bandasite se dobra sostojba ne se vareni ili krivi gumite solidni


422 €
или предлог цена
31 мај 23:13245/45/18 dobra sostojba

Dve dobri dve losi ali se vozat


45 €
или предлог цена
31 мај 23:13235/55/17 dve 17ki suv

Odlicna sostojba postara godina dve gumi za pomalo gipce


40 €
или предлог цена
31 мај 23:13255 55 18 edna guma raspar

Solidna sostojba


1.400 €
или предлог цена
31 мај 23:13Se prodava

Se prodava


5 €
или предлог цена
30 мај 11:18Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Golf 4 2.0 benzin plin dizna sistem(LANDI RENZO). Golfot e 4motion (4...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 мај 05:52Tanjiraci so 20 diskovi

Se prodavaat taniraci kupeni pred dve godini, malku raboteni, skoro k...


850 €
или предлог цена
29 мај 16:04SE PRODAVA BOSH ZA GOLF 3

Se prodava bosh za golf 3 obicen dizel komplet so se remenica isprave...


40 €
или предлог цена
28 мај 21:25SERVO MOTORCE ZA PUNTO

Servo motor komlet so kompjuter Izvaden od punto 1.2 benzin od 2005 g...


5.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:51Mercedes c220cdi

Se prodava mercedes c220cdi. Dobra sostojba. Registriran do 7mi mesec...


1.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 мај 13:33rezerva za bmw 5x120

alu. bandaz za bmw 5x120 r16 so letna guma 205 55


3.000 МКД
или предлог цена
27 мај 21:33BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran Novi gumi 2008...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08AUDI Q7 S LINE

071 663 486 3.0 TDI 2006 god Registriran Servisiran Novi gumi 20 ...


11.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran 215 000 km BEZ ...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08LANDROVER DISKAVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i bl...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08LANDROVER DISKAVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i bl...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran Novi gumi 20 2...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:03AUDI Q7 S LINE

071 663 486 3.0 TDI 2006 god Registriran Servisiran Novi gumi Be...


11.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:00PRODAVAM BALIRANO SENO REKOLTA 2022

Prodavam livadsko seno rekolta 2022,tezina na bala 15-20 kg,skladiran...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 12:06BANDAZI,BANDASI 13KI 4x100 RIAL

Odlicni bandasi 13ki 4x100 rial made in germani 5,5j 13ki et 38 ne se...


8.000 МКД
или предлог цена
24 мај 23:21ТАМ

Продавам ТАМ 75 Т5. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

22 мај 20:29KUPUVAM DAEWOO MATIZ DO 500 EVRA

Kupuvam Daewoo Matiz do 500 evra vo ispravna sostojba po moznost regi...


500 €
или предлог цена
19 мај 23:10STOPOVI ZA MATIZ

Prodavam stopovi za matiz zatemnati. Se prodavaat komplet dvata 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
19 мај 23:10KOMATSU WB 97

KOMATSU WB 97 GOD 2006 SATI 5.000 www.itmakom.com


26.000 €
или предлог цена
19 мај 18:33FIAT HITACHI 150.3

FIAO HITACHI 150.3 GOD 96 SATI 7.000


24.000 €
или предлог цена
19 мај 18:27Ford Transit

Ford Transit 2.0 2006 godina, 8+1, registriran do juli, novi gumi,...


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Демир Хисар

Комбиња

18 мај 19:42Peugeot 206 + (44kw) 2010г. 4000e

Совршена кола за почетници со мала потрошувачка на гориво и на бензин...


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мај 14:37Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам