Демир Хисар
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Vektra 1.9CDTI 120ks SUPER VOZILO

*Opel Vektra 1.9CDTI 120ks* -dvozonska klima, odlicna. -elektrika s...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 21:03Daewoo

Daewoo nubira 071 235 743 mozi zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јун 19:08Lada Niva 1.7 benzin plin

Lada Niva 1.7 benzin plin Vo odlicna sostojba sve e vo funkcija Isp...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јун 18:46JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 V8 BENZIN/PLIN

Jeep grand cheroke 4.7. V8 benzin/plin vo potpono ispravna sosotojb...


10.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Демир Хисар

Автомобили

02 јун 08:39SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4,PLIN

Se prodava opel astra 1.4,benzin plin,,bez a-tes,reg,do 10 mesec,,zdr...


820 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 јун 11:42LAND ROVER DISCOVERY * TERENEC - DZIP JEEP OFF ROAD

Odlicen ispraven so novi off road gumi bf goodrich i full oprema*** ...


8.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 јун 10:01Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Golf 4 2.0 benzin plin dizna sistem(LANDI RENZO). Golfot e 4motion (4...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 мај 05:52Mercedes c220cdi

Se prodava mercedes c220cdi. Dobra sostojba. Registriran do 7mi mesec...


1.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 мај 13:33BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran Novi gumi 2008...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08AUDI Q7 S LINE

071 663 486 3.0 TDI 2006 god Registriran Servisiran Novi gumi 20 ...


11.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran 215 000 km BEZ ...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08LANDROVER DISKAVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i bl...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08LANDROVER DISKAVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i bl...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:08BMW X5 PANORAMA

071 663 486 3.0 d Panorama Registriran Servisiran Novi gumi 20 2...


13.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:03AUDI Q7 S LINE

071 663 486 3.0 TDI 2006 god Registriran Servisiran Novi gumi Be...


11.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мај 11:00Peugeot 206 + (44kw) 2010г. 4000e

Совршена кола за почетници со мала потрошувачка на гориво и на бензин...


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мај 14:37Delovi za Mazda 6 2.0 121ps

Mazdata gi ima site delovi


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 мај 05:13Cors D 1.3cdti

Odlicna sotojba ates kuka full servis novi gumi


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 апр 22:18AUDI A3 1.9TDI NA DELOVI

se sto vi treba 1.9tdi 81kw


1.224 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 апр 21:38Се продава VW Touran 2006год.

Се продава VW Touran 2006год. дизел, автоматик во одлична состојба. ...


4.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 апр 21:29VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI COMFORTLINE BUSSNIS

Jetta 1.9 tdi Uvezena od HOLANDIJA so plateni davacki do registracija...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 апр 12:23AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 апр 12:23CITROEN C4 PICASO

Se prodava c4 .pikaso so 7 sedista vo perfektna sostojba moze da se p...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 апр 20:57BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*

Опрема со која располага возилото: -BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks) -...


11.999 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 апр 18:13Mercedes C 220

Колата е во одлична состојба. Може да се види и проба во секое време


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 мар 17:18Bmw 318d

Bmw 318d 86 kw 2002 g Ispravno Servisirano Reg. do 11.2023 4 novi...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 мар 15:29AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 фев 08:24AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOVI...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 јан 11:45Motor komplet Citroen Saxo 1.5d

Broj za kontakt 072784979 072784979


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 14:46Kupuvam kola do 77kw

Kupuvam kola do 77kw po moznost benzin-plin a mozi i dizel do 1600-17...


1.650 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

24 дек 17:47AUDI Q7 3.0 TDI

071 663 486 2006 god 3.0 TDI 260 000KM Registriran Servisiran Novi gu...


11 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 14:37CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Vozilo od ambasada S...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 дек 14:37AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 ное 19:30Peugeot 307 2.0 hdi

Kolata e vo odlicna sostojba Funkcionira se na nea Noviot motor 2.0...


2.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 ное 23:46Mercedes e 270

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba m...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 окт 19:17Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 окт 22:02BMW 525 i

071 663 486 525 i Benzin Avtomatik 240 000 km so servisna Donese...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Najvisoko nivo ...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20AUDI Q7 PANORAMA

071 663 486 3.0 TDI PANORAMA KUKA REG DO 10.08.2023 GOD NA FEDE...


12 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20BMW 523 i

071 663 486 240 000 km 523 i benzin So servisna Uvoz od Svajcarij...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам