122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava antikvitet

Se prodava antikvitet paradi zaminuvane vo stranstvo Stari radia,nos...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15



Meksiko 1/10 unca 3.1gr 999 Srebro

Мексико 1/10 (3.1гр) унца 999 Сребро Издаден со мотив од 25 центи ...


400 МКД
или предлог цена
26 јан 23:48



Инвестиционо Сребро 1 унца Srebro, Сребро

Австрија Виенска Филхармонија Инвестиционо Сребро Серија 2016год. ...


35 €
или предлог цена
23 јан 11:30



Stari ispravni mashini za pisuvanje latinica i kirilica

vo top sostojba edna masina na kirilica i druga na latinica 5000den e...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

21 јан 12:38



Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj V1297879, proizvede...


30 €
или предлог цена
16 јан 21:11



Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S1293466, proizvede...


30 €
или предлог цена
16 јан 21:11



Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj C1879423, proizvede...


30 €
или предлог цена
16 јан 21:11



Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba postolje od Singer masina za sienje. Postoljeto e od lean...


80 €
или предлог цена
16 јан 21:11



Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S2013324, proizvede...


30 €
или предлог цена
16 јан 21:11



NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
16 јан 21:10



Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
16 јан 21:10



Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро, Srebro

OPM Metal Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро Можна е било...


330 €
или предлог цена
Куманово

Останато

15 јан 15:49



Umetnicka slika

Maslo na platno 50 x 40 cm Tel. 075 457 101


150 €
или предлог цена
09 јан 23:06



Retka Italijanska Srebrena Medalja

Golema Italijanska Medalja Komplet so Kutija i Sertifikat Tiraz 80...


5.500 МКД
или предлог цена
07 јан 09:12



Американски сребрени парички

1/4 Долар 1961 и 1964 (Останаа само од 1964год) Тежина 6.25гр .900...


400 МКД
или предлог цена
07 јан 09:12



Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

04 јан 19:07



heklani carsafi i goblen verni prijateli

poveke carsafi novi i vramen goblen verni prijateli


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Останато

01 јан 15:34



Dinar.lev i medaljon

1 dinar 1938g.20 leva 1930g i medaljon kraljica elizabeta


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

01 јан 15:34



SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT

SE PRODAVA UNIVERZALEN ALAT


650 МКД
или предлог цена
01 јан 14:52



Уметнички слики

Се продаваат слики со користена техника акрил. Сликите се со димензии...


1 €
или предлог цена
30 дек 15:17



Dekorativen telefon

Star telefon za dekoracia


50 €
или предлог цена
Куманово

Останато

27 дек 17:46



Se Prodavaat Interesni Predmeti

Se prodavaat interesni stari retki predmeti . Info na viber na 070 ...


1.234 €
или предлог цена
14 дек 22:07



Prodavam Gobleni i Tapiserija

Se prodavaat sliki racno izraboteni stari 50 godini Cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Куманово

Сликарство

14 дек 20:32



Белгија 500 Фр. 1980 25гр Сребро

Белгија 500 Белгиски Франци 1980год Тежина 25гр .510 Сребро Цена ...


600 МКД
или предлог цена
12 дек 16:12



ТЕЛЕВИЗОР

Продавам ТВ Руди Чајавец 989 во перфектна состојба ◇ Последна серија...


1 €
или предлог цена
09 дек 12:20



Етно нараквица Сребро Srebro

Етно сребрена белегзија/нараквица Изработено од сребрени парички Вк...


2.000 МКД
или предлог цена
09 дек 11:41



Dolar

1 dolar od 1935godina.cena 100dolara


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

08 дек 09:37



Италијанска Фудбалска лига- Сребро Srebro

Италијанска фудбалска лига Сезона/Финали 1958-1959 Тежина 8.5гр .80...


600 МКД
или предлог цена
07 дек 15:54



Metalni Kolekcionarski Igracki

Metalni kolekconarski igracki Avioni i Helihopteri .Razlicni Dimenzi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 дек 09:31



Metalni igracki

Se prodavaat metalni igracki.info viber inbox ili 070 226-975


1 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 дек 09:31



Novi Metalni Kamioni od Stranstvo razlicni dimenzii

Se prodavaat NOVI metalni kamioni vo orginal pakuvanje doneseni od St...


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 дек 09:30



Se prodava Hranilka za deca od cisto drvo stara nad 120 godi

Se prodava hranilka za deca od cisto drvo vo prekrasna sostojba maxim...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

03 дек 09:28



Se prodava GOBLENI i CARSAVI

Poveke informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
01 дек 07:57



Фотоапарат Зенит Е

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална...


1.500 МКД
или предлог цена
28 ное 14:46



Филмска Камера 16мм

Аматерска филмска камера 16мм, модел Спорт-2, руско производство, ор...


1.500 МКД
или предлог цена
28 ное 14:45



Vilerovi gobleni

Golem -7500 den 2 pomali po 3500 Najmal - 3000


250 €
или предлог цена
Куманово

Останато

23 ное 15:11



САМО ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ

Банкноти од 10, 50 и 100 динари од СФРЈ, по сериски броеви. АПСОЛУТН...


1 €
или предлог цена
20 ное 02:05



Se prodava Maski

Se prodava MASKI Тел 072 311 759


111 €
или предлог цена
02 ное 19:56



Slika od Boris Kukunjavski

2013g. 100x70cm


300 €
или предлог цена
01 ное 07:44



Изработка на оригинални уметнички дела

Диманзија на делото 94цм на 129цм. Рачно работена рамка од орев. Ав...


35.000 МКД
или предлог цена
26 окт 13:40



Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам