Аеродром
                   
1644 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Macbook Pro 16" 2020 Со AppleCare+

Продавам Macbook Pro 16" Mint Condition ( без гребнатинка) 10 циклуси...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

23 јан 22:50Промовирано

Intel i5-6600 Radeon RX 580 4GB конфигурација

Се продава комплет десктоп конфигурација составена од следните делови...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 00:27Rampage gaming mausi

Rampage SMX-R44 400ден. Rampage Blaze 400ден. Rampage Centaur 500ден....


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Денес 00:12Rampage gaming headset headphones слушалки

Rampage Alpha-X со микрофон Rampage Double со микрофон и можност за у...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Денес 00:12Redragon Muses 2 H310-1 gaming headset headphones слушалки

Гејминг слушалки со микрофон, не се користени, одличен квалитет и спе...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Денес 00:11AMD Ryzen™ 5 7600X nova gejmerska masina 4k

AMD Ryzen™ 5 7600X SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 6700 XT ASUS TUF Ga...


1.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:30PRODAVAM TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3

Tabletot e kako nov nikad ne e pagjan i nisto ne e menjato na nego, s...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 20:48PRODAVAM NOV LAPTOP ASUS VIVOBOOK 15

Prodavam nov laptop kupen od neptun skorob ic ne e koristen, zatoa i ...


420 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
4.200 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:48Продавам нова масичка, биро

Продавам нова масичка, биро. Димензии: - должина 60 см - ширина 28...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 19:501TB Toshiba HDD

1TB Toshiba Hard Disk DT01ACA100 2x na raspolaganje od ovoj model


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 18:551TB Seagate Barracuda 7200rpm HDD

1tb hard disk


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 18:54500GB Toshiba HDD

Toshiba DT01ACA050 500gb hard disk


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 18:542TB Western Digital Black Edition

7200rpm 64mb cache


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 18:54Genius Tastatura/Тастатура

Se prodava membrane gaming tastatura iscistena e kako nova, site kopc...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:30Mouse Pad HyperX FURY S Speed Pro Gaming L

Se prodava poradi toa sto ne mi e potreben. Dobien e od turnir na LoL...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:30HP ProDesk 600 G2 Mini PC

Процесор i5-6600T (4 Cores, 4Threads) РАМ 1 плочка 8GB, уште еден с...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:13  НОВ ОГЛАС

DELL LATITUDE E5470 i5 6200u {6th}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz up to 2.80 GHz 128 GB M.2 ...


9.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:40Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 17:35I3 10100F BOX , H510M H NOVI , SLUSALKI TRACER RAPTOR V2 RGB

Procesorot i maticnata se novi neotvoreni so 3 godini garancija , slu...


8.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:24I3 10100F BOX , H510M H NOVI , SLUSALKI TRACER RAPTOR V2 RGB

Procesorot i maticnata se novi neotvoreni so 3 godini garancija , slu...


8.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:244g ruter

4g ruter huawei raboti samo so sim na t-home


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 15:06Se prodava desktop pc i5 4590s 8gb ram 1050 4gb 120gb ssd

M-board:Asus Z97-P Lga 1150 Cpu:I5 4590S 3.0Ghz Gpu:Nvidia GTX 1050...


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:51Ploca za macbook pro a1398 core i7

Ploca za MacBook Pro a1398 core i7 so 16g ram


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:51  НОВ ОГЛАС

lenovo ideapad tastatura za poveke modeli

Lenovo Ideapad 100s Series Lenovo Ideapad 100-15 Series Lenovo Ide...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31  НОВ ОГЛАС

Asus TUF A15 Ryzen 7 4800H GTX 1650Ti 16GB RAM

Поради работни обврски доколку сте заинтересирани ве молам контактира...


37.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
38.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Lenovo IdeaPad Gaming 3

Prodavam Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3, raboten nekolku meseci za ad...


31.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:40  НОВ ОГЛАС

Monitor Philips 19'' LED

Led kristal slika vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Вчера 10:48Lenovo Thinkpad Twist 2-in-1

Se prodava Laptop Lenovo Thinkpad Twist. Mnogu zacuvan, odlicen mo...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:38Интервенирам веднаш

Инсталација и преинсталација на Windows по цена од 500 ден.(Windows +...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 10:25Лаптоп mac book pro 15 laptop

Продавам лаптоп mac book pro 15” во одлична состојба, со полнач. Цена...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:19Intel Core i7 3770

Продавам половни процесори Intel Core i7 3770


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18  НОВ ОГЛАС

SERVIS NA VASIOT LAPTOP I KOMPJUTER, PROCITAJ OGLAS

KOMPLETEN SERVIS, ELEKTRONIKA, NOVI DELOVI, LCD EKRANI I DETALNO CIST...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:33Monitor Samsung 55 incen

Prodavam odlicen monitor Samsung 22 incen,sliki vo prilig,Pepi 078277...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:26HP Adapter _polnjac_punjac

Se prodava polnjac HP 32v __2500mA Dva polnjaci ,jacinata e ista ...


800 МКД
или предлог цена
26 јан 22:15Mini tastatura wireless

Poveke od tri za 500den I8 Wireless 2.4GHz Mini Keyboard Air Mou...


26 јан 19:38Nov Printer i skener vo boja Hp

Prodavam nov printer vo boja Hp 2320 printa skenira i kopira. Plug an...


1.800 МКД
или предлог цена
26 јан 18:52HP Pavilion Phenom Quad Core 7Gb RAM, 1Tb HD, Win 10, office

Prodavam kukiste od kompjuter HP Pavilion Elite M9000 - Processor: A...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

26 јан 18:50Laptop

Odlicen Hp laptop za facebook, youtube i slicno... Sostojba kako nov...


11.111.111 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 16:52Macbook pro late 2011, i7, 8GB,SSD

Macbook pro late 2011 Procesor Core i7 (I7-2675QM) 2.2GHz Ram 8gb d...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

26 јан 15:39Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јан 13:51Gaming PC

Се продава Компјутер со Монитор, следува со сите кутии комплет Про...


82.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

26 јан 13:14Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам