Подкатегорија:
                   
606 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor Samsung 55 incen

Prodavam odlicen monitor Samsung 22 incen,sliki vo prilig,Pepi 078277...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:08Mini tastatura wireless

Poveke od tri za 500den I8 Wireless 2.4GHz Mini Keyboard Air Mou...


Денес 19:39Case INPOWER Mid Tower куќиште

Одговара за ATX, Micro ATX и ATX плочи✔️ Стаклен панел✔️ Отвор горе...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:05Sapphire NITRO+ RX580 4GB RGB

✅Никогаш копана ✅100% исправна без тропање на вентилаторите ✅RGB св...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Денес 19:05graficki so garancija

prodavam 6 graficki koi se pod garancija.1*3090rtx rog strix 24gb Asu...


2.300 €
или предлог цена
Денес 16:54  НОВ ОГЛАС

Prodavam Kingston 4gb Ram Memorija

Prodavam Kingston Ram 4gb - 500den


500 МКД
или предлог цена
Денес 14:07  НОВ ОГЛАС

4g ruter

4g ruter zte malku koristen


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:461TB Toshiba HDD

1TB Toshiba Hard Disk DT01ACA100 2x na raspolaganje


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Денес 12:54500GB Toshiba HDD

Toshiba DT01ACA050 500gb hard disk


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
Денес 12:54Gejmerski maus i mauspad

Novi nekoristeni komplet maus i mauspad WhiteShark


Денес 12:35GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO

GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO…kutija,celofan,neotvoreno


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:17Процесор/Procesor/CPU i5 4690

Продавам десктоп процесор Intel Core i5 4690 (LGA1150). Kористен, 10...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:31DVD/Reader Writer za Laptop

Super Multi DVD Writer Model GS40N Proizveden 2013 Prethodno kori...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:46Prodavam printer Brother HL 4050

Prodavam printer kolor Brother HL 4050 mrezen polni toneri Info na ma...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 21:41Prodavam printer HP 1100A

Prodavam printer HP 1100A laserski kopir printer skener so toner i ka...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:40Prodavam ploter hp Design jet 110 plus

Prodavam ploterHP Design jet 110 plus ispraven Info na mail ili Viber


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Вчера 21:39Prodavam printer kopir skener xerox pe 114

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli ...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38Prodavam printer hp laser jet 1000

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38Prodavam printer HP Deskjet 1220c A3 format

Prodavam inkjet printer HP Deskjet 1220C A3 format kolor so ispravni ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:38Core i5

Се продава - i5-3470 Processor socket 1155 Контакт: 071-729-778


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17Nov neotpakuvan SSD disk 256Gb za desktop i laptop kompjuter

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 350-570Mb...


1.300 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 МКД
Вчера 17:49Intel procesori lga 1155 g530 lga775 e7500

Celeron G530 lga1155 Core2duo e7500 e7300 e2160 Celeron 506 650 ...


300 €
или предлог цена
Вчера 16:09Hard disk HDD 3.5" 500gb toshiba i seagate 3.5" 500gb

Prodavam dva hard disk kompletno ispravni 3.5inci 500gb, edniot e toa...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08ASUS TUF GTX 1660Ti O6G со гаранција до 04.2024

Продавам графичка карта ASUS TUF GTX 1660Ti O6G користена една и пол ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 14:33Monitor Philips 19'' LED

Led kristal slika vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 14:15E-table Masicka za Laptop na Rasklopuvanje

Prodavam E-table masicka za laptop na rasklopuvanje.


650 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31Se prodava 500w napojuvanje

Napojuvanjeto e ispravno,se prodava poradi nadgradba na kompjuter. D...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54Prodavam monitor LG

Prodavam ispraven monitor LG flatron 17"


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Вчера 07:28EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6

Се продава EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6, Dual-Fan, Meta...


20.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.000 МКД
03 фев 23:13RASPRODAZBA

RASPRODAZBA


1 €
или предлог цена
03 фев 14:48rig so 6 graficki karti, so garancija

prodavam rig so 6 graficki koi se pod garancija.1*3090rtx rog strix 2...


2.300 €
или предлог цена
03 фев 05:44Apple AirPort Express A1264 Wi-Fi Base Station

The AirPort Express has two Ethernet ports and a USB port for sharing...


800 МКД
или предлог цена
02 фев 19:38SSD Diskovi HDD Caddy drzac za Hard Disk - Novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 999 denari Kingston A400 240GB SATA...


999 МКД
или предлог цена
02 фев 12:54HARD DISK TOSHIBA 2TB 3.5"

Se prodava sata hard disk Toshiba 2 TB 3.5", model DT01ACA200. Hard ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 18:33CD ALBUM I 17 CD

KVALITETEN KOZEN NOV CD ALBUM KOMBI ACIJA KOZA TEKSTIL ZA 30 CD SO PA...


200 МКД
или предлог цена
01 фев 09:11Extra monitor hp la2205wg full hd

Extra socuvan gaming monitor vga i dvi


3.000 МКД
или предлог цена
01 фев 08:56Ram memorii DDR3 8Gb 4Gb i 2Gb

Prodavam ispravni Ram memorii. DDR3 8Gb =1600 den 4Gb =950 den 2G...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:00ASUS монитор 19 инчи

Лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
01 фев 07:32Nov Printer i skener vo boja Hp

Prodavam nov printer vo boja Hp 2320 printa skenira i kopira. Plug an...


1.800 МКД
или предлог цена
01 фев 06:58Prodazba i repariranje na toneri

Вршиме продажба на тонери по екстра цени со бесплатна достава и по ва...


31 јан 20:19Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам