Охрид
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hemisko cistenje na sedista od avtomobili

....


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 13:18Klesta za vadenje osiguraci - nitni

Kлешта за нитни, дизајнирана за брзо отстранување на спојници, нитни,...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 09:19Mercedes c200 obicen moze i na delovi zariban motor 112233

Kolata e so zariban motor moze i na delovi menjac bandashi sofersajbn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 мар 01:24Fluoroscentni Traki

Декоративни Флуоросцентни Траки за предупредување за безбедност во со...


250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 мар 09:52TERMOSTATI AUDI A6 2.O TDI 177

TERMOSTATI AUDI A6 2.O TDI 177, dva temostati golem i mal MAHLE


2.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 мар 16:58Trap (poloven) za hyndai getz

Ovoj del e od model 2002 do 2005/6 dizel


6.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 мар 11:0130L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...


999 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 мар 10:09Audi A6 MMI 2g Golem Ekran Update/Azuriranje Najnov Softver

Audi A6 4f C6 verziite od 2004-2008 godina koi imaat golem ekran vo b...


30 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 мар 20:03Канистри

Канистрите се специални и оргинал за чување и транспорт на горива и м...


550 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 мар 09:40Bezbednosna brava za zastita

🛵 Безбедносна брава за заштита на вашиот мотор/велосипед. Едноставен...


699 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

13 мар 10:40Велесипедот се продава

Велесипедот се продава пребаруванје 070232074


3.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мар 17:00Polnac za Akumulator 6/12V

Дигитален полнач за Акумулатор. Полначот за батерии е совршен за полн...


1.250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мар 14:37Prevoz, preselbi, transport, roba, motori, tovar, cela MKD

Vrsime prevoz na sekakov vid na tovar vo Ohrid i niz cela MK


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 мар 16:15Бандажи 15ки

prodavam bandazi 15ki so 4 strafa i ratkapni vo odlicna sostojba Тел...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 мар 18:45Lancia Dedra Benzin Plin Ispravna sostojba 112233

kolata e ispravna vo odlicna sostojba so vasha proverka


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 мар 20:07opel corsa 1.0 bezin 99God registrirana 112233

kolata e registrirana use 2 meseci novi gumi nov akonulator


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 мар 02:04Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...


799 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

27 фев 09:35BANDAS ZA AUDI 18baram da kupam

1 bandas 18 za Audi kako na slikava


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 17:49Cisterna za gorivo/ цистерна за гориво

2 цистерни во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 12:56Se prodavaat 2 cisterni za nafta / цистерни за гориво

2 cisterni za gorivo vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 12:56SET ZAMAEC FIKSEN

VW GOLF V5 1.9TDI


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 фев 17:37ZMIGAVEC lev za napred za Grand Cherokee 2000 g.

Prodavam ZMIGAVEC lev za napred za Grand Cherokee 2000 god. Zmigavec...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:38SRAFOVI za Motor za Jeep Cherokee 2.5 td, 85kw, 2000 g.

Site Srafovi za Motor za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god. Ce...


60 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:37EGER VENTIL za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god.

Prodavam EGER VENTIL za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god. komple...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:37ALTERNATOR za Jeep 2.5 td, 85 kw, 2000 god.

Prodavam ALTERNATOR za Jeep 2.5 td, 85 kw, 2000 god. Odgovara za Fr...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:37SAJBNA za Radilica za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw,

Prodavam SAJBNA za Radilica za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god....


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:36FILTER za nafta za Jeep Cherokee

Prodavam FILTER za nafta originalen od Jeep so separator i ispusten v...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:36Bandas Aluminski R16 za Jeep Cherokee 2000 g.

Prodavam Aluminski Bandas R16 originalen za Jeep Cherokee 2000 god. s...


150 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:36Bandasi Aluminski R15 za Jeep Cherokee 2000 g.

Prodavam 4-ri Aluminski Bandasi R15 originalni od Jeep Cherokee 2000 ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:36DIZNI za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 g.

Prodavam DIZNI za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god. tri (3) parc...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:36BOSH pumpa za JEEP 2.5 td , 2000 god.

Prodavam BOSH pumpa za Jeep 2.5 td, 2000 god. vo ispravna sostojba, e...


350 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:36Mitchibushi Pajero 2.5 tdi motor

Prodavam motor za Mitchibushi Pajero 2.5 tdi odgovara za Hyundai Gall...


350 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 фев 11:35Prodavam velosiped

Prodavam koristen velosiped vo ekstra sostojba biser Ohrid


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 фев 16:47Skip Fai 90EDT 4x4

Se Prodava Fai 90EDT 4x4 90ks Perkins motor vo besprekorna sostojba. ...


6.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 фев 17:13unirojal guma so bandaz 15

odlicna guma 195 65 15 so bandaz 5 112


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 фев 18:16Se Prodava Traktor

Se prodava mini traktorce vo odlicna sostojba, traktorceto ima od poz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 фев 14:304 zimski gumi i bandazi 215/70 R 16 Matador Opel antara

4 zimski gumi matador i 4 celicni bandazi za Opel antara telefon za k...


350 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 13:22Rezervoar Fawi 5 litri

Se prodava rezervoar Fawi od 5 litri.


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јан 20:47KOMPJUTER za Gdand Cherokee 2.5 td, 85 kw,1999 god.

Prodavam KOMPJUTER za Grand Cherokee 2.5 td, 85 kw, 1999 god. poloven.


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:51Prevoz na patnici do site Aerodromi

Prevoz na patnici do site aerodromi Makedonija Srbija Albanija Bugari...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 дек 09:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам