971 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 quattro 224hp

Se prodava audi a6 3.0 quatrro vo odlicna sostojba redovno servisiran...


6.400 €
или предлог цена
30 ное 15:37Промовирано

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Вчера 09:51Промовирано

OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo 140ks vo odlicna sostojba so pomina...


1 €
или предлог цена
30 ное 15:34Промовирано

PRODAVAM RENO KANGO

RENO KANGO 2004 GODINA DIZEL INF NA TEL 070346688


1 €
или предлог цена
Вчера 21:54ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM

Alfa romeo mito 1.6jtdm 120ks.12.2008 god .oprema.klimatronik.abs.esp...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 21:15CITROEN C 3. 1.4HDI PLURIEL 2006 god

Citroen c3 pluriel 1.4 hdi 50 kW. 2006 god. Oprema. Klima abs esp...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 21:15MINI COOPER CLUBMAN 1.6 BENZ PANORAMA

Mini Cooper clubman panorama 1...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 21:14MINI COUNTRYMAN 1.6 Benz 2012 God One Edition

Mini countryman 1.6 benz 2012 God. ONE ...


9.400 €
или предлог цена
Вчера 21:14CITROEN C 3. 1.6 HDI. 92 KS 2011 GOD

CITROEN C3 1.6HDI 92.KS 2011 GOD. ...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 21:14Prodavam Rover 416 S

Rover 1996 god ,90.000km pominati,benzin INFO NA TELEFON


799 €
или предлог цена
Вчера 20:39FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 3 VRATI MOTOR ODLICEN MAKSIMALNO ZACUVANA ...


3.100 €
или предлог цена
Вчера 19:47FORD KUGA 4X4 TITANIUM - PANORAMA - KLIMATRONIK

FORD KUGA 4 x 4 - 2.0 TDCI "TITANIUM " 136ks NAJ EKONOMICEN DZIP 5...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:43BMW E39 520I ATEST PLIN STAKLO

BMW E39 520I ATEST PLIN ATEST FOLII -KLIMATRONIK -KOZA -PARKING S...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 19:33BMW E39 530D 184KS FULL OPREMA MOZE ZAMENA

BMW E39 530D 184KS FULL OPREMA REGISTRIRANA DO 11 2023 GODINA -LE...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 19:33MERCEDES GL320 CDI 2008 4-MATIC

MERCEDES GL320 CDI 4 MATIC 2008 FUL OPREMA -7SEDIATA ZACUVAN KAKO NO...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 19:33FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007 STAKLO

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2007 STAKLO KAKO NOV REGISTRIRANO DO 7 MESEC 202...


3.750 €
или предлог цена
Вчера 19:33Fiat Grande Punto 1.9Multijet

Prodavam Fiat Grande Punto 2006god 1.9MultiJet,kolata e vo odlicna so...


3.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.500 €
Вчера 19:10PEUGEOT 308 1.6HDI 2009godina

Peugeot 308 1.6HDI 80KW(109ks) so 6 brzini, proizvedeno 2009godina. V...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 19:07VW TOURAN 1.9 TDI 105ks / golf passat audi seat

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 18:39VW TOURAN 1.9 TDI 105ks 6brzini / golf seat audi

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 18:39Audi a6 quattro allroad

Audi A6 quattro allroad 4x4 2.5 2001 Registriran cela godina do 01.0...


3.799 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.899 €
Вчера 18:29WW POLO 14 TDI

Polo 1.4 tdi 2008 god 51 Kw So fuul oprema oprema Klima raboti E...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 18:20Golf 5

Golf 5 TDI 1.9


4.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.800 €
Вчера 17:03Mercedes c200

Mercedes c200, 136 konja 100 kw 2008 godina registiran osiguran servi...


8.300 €
или предлог цена
Вчера 16:53VW Golf 5 1.9 TDI 2005

VW Golf 5 1.9 TDI 2005 105ks Kolata e regestrirana do 11.2023 Redov...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Вчера 16:29Audi 80 B3

Prodavam Audi 80 B3 model Benzin 1.8s 66kw.Kolata e vo dobra vozna so...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:19  НОВ ОГЛАС

Audi A4 B7 2006 1.9 TDI Najdobriot motor

Kolata e vo mnogu dobra sostojba so napraveni site redovni servisi V...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

Prodavam Mercedes A 180

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:09Audi a4 2.4.benzin plin ATS DIZNA_FUL /Avtomatik ***

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.000 €
или предлог цена
Вчера 15:47Smart ForTwo #Klima aktivna ful 2003 g.

Reg cela God... Za podetalni inf javete se na 078.408.486 Cena 3500 e...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 15:44Toyota Carina 1.6 _benzin /plin ###

Reg. Do 7mesec 2023g _4-# Novi gumi servisirana _ raboti na benzin I ...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 15:43CITROEN.C.3 2009.G

Sega uvezen ch.100.000km servisna kniga.novi gumi servisirana klima k...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:16  НОВ ОГЛАС

Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


10.150 €
или предлог цена
Вчера 15:01FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 -2012

FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 MOTOR SO LANCE -- KOLATA E MAK...


4.890 €
или предлог цена
Вчера 14:32BMW 118D 2008

Se prodava BMW 118d 2008/9 godina, Facelift model, registrirana do ja...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:02Se prodava za delovi

Se prodava Renault Megane za delovi Poveke info 077896433


500 €
или предлог цена
Вчера 13:56Renault Megane GT 4 CONTROL

Renault Megane GT originalna verzija 4 Control sistem za dvizenje na...


18.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
19.800 €
Вчера 13:26FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE FULL OPREMA -10

FORD FIESTA 1.4 hdi 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA , KAKO VNAT...


4.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.800 €
Вчера 13:10Vw Golf 1.6 Tdi Highline 2010/11 god Full

Perfektna Sostojba Mnogu Socuvan Bez Nitu Edna Zabeleska Plateni Se S...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 13:03Мазда 3 седан 1.6, 2008 год.

Се продава МАЗДА 3 СЕДАН 1,6 (105кс) бензин 2008 год. (Многу Редок Мо...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Вчера 13:00SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2013 Godina

Cena : 10.600€ SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2013 Godina MARKA: SEAT MOD...


10.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00Audi A5 S LINE

Se prodava Audi A5 2.0 211ks avtomatik Avtomobilot e 2012 godina i e...


15.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00CHEVROLET EPICA 2.0 2009GOD

Chevrolet Epica 2.0 dizel 150ks Voziloto e Prv sopstvenik Ekstra sos...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:51Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам