Подкатегорија:
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед

Mini staticen velosiped za Race i Noze Nov neotpakuvan . Odličen za r...


4.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Multifunkcionalna sprava

Se prodava kvalitetna home-made multifunkcionalna sprava. Spremna e i...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:50  НОВ ОГЛАС

KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:48Fassi Power 60 ITALY професионална мулти клупа

Fassi Power 60 професионална луксузна клупа Цена: 490еур. НОВА ...


490 €
или предлог цена
Вчера 16:48Multi rack squat station professional deluxe Fassi Power 150

Fassi POWER 150 е професионална мулти -решеткачка сквотска станица лу...


950 €
или предлог цена
Вчера 16:48FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 96000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


96.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


86.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS СТАНИЦА ЗА ДОМА

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН HORIZON FITNESS MODEL ТОРУС 5 Повеќест...


2.199 €
или предлог цена
Вчера 16:47SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 16:47TECHNOGYM ARTIS SET 16KOM. DISPLAY UNITY

TECHNOGYM ARTIS SERIJA UNITY DISPLAY Се продава сет од 16 машини...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:46TECHNOGYM SELECTION BLACK SET OD 20 MASINI ZA KOMPLET FITNES

NOVA PRATKA SE PRODAVA SET OD 20 PROFESIONALNI MASHINI TECHNOG...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:37TECHNOGYM PURE STRENGTH LINE SET OD 4 PROFI OLIMPISKI KLUPI

SE PRODAVA SET OD 4 OLIMPISKI KLUPI TECHNOGYM PURE STRENGTH LINIJA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:37TECHNOGYM Skillrow Professionalna veslacka mashina

Technogym Skillrow Professionalna veslacka mashina Measuremen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:35TECHNOGYM Skillbike Professionalen Velosiped

TECHNOGYM Skillbike Professionalen Velosiped https://www.tech...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:35ORBITREK BH Fitness Inspirit G239 Crosstrainer ШПАНИЈА

ЦЕНАТА Е 50% ОД НОВА 250 Еур. https://bhfitness.com/de/ellipsentra...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:30Нов професионален SPIN BIKE

Продавам нов професионален SPIN BIKE од MOVEMENT. Купен 1290 Еур нов...


850 €
или предлог цена
19 мар 08:37Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
19 мар 08:37Продавам опрема од GYM-LIFE Italy купена нова од фабрика

Продавам опрема од GYM-LIFE Italy. www.gym-life.net Купена нова од ...


500 €
или предлог цена
19 мар 08:36HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
18 мар 14:36PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
18 мар 14:35Prodavam spravi za vezbanje

Prodavam: sprava za stomacni 3000 prodadeno Soben velosiped 7000 P...


17.000 МКД
или предлог цена
18 мар 07:38TECHNOGYM DUMBBELLS 4-40KG. SET 2 x PURE STRENGTH STALAZI

Technogym Set Tegovi Bucici Technogym 2022G. Od 4kg.-40kg. ...


По Договор
или предлог цена
17 мар 16:45TECHNOGYM ELEMENT PLUS BLACK MASHINI X 10KOM. SET

TECHNOGYM ELEMENT PLUS BLACK SET OD 10 SPRAVI IDEALNI ZA POMAL PR...


По Договор
или предлог цена
17 мар 16:45Se prodavaat 20 kg i shipka

Se prodavaat 20 kg tezina i shipka


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
17 мар 10:34Теретана

Справи за теретана професионални по најниски цони


100 €
или предлог цена
17 мар 08:21KOMPLET TERETANA

NA VIBER VRTETE!!! Ednoracni od: 2,4,6,8,10,12.5,14,15,16,18,20,22...


1 €
или предлог цена
16 мар 14:12Lat cable crossover profesionalna masina

1. Lat masina 2. Lat masina sredna makara 3. Cablecrossover 4. Vra...


1.200 €
или предлог цена
16 мар 14:07Masina za grb lower back / Stomacni

Moze i samo kilazite 300e fiks Moze i kombinacija za stomacni da se ...


400 €
или предлог цена
16 мар 14:07TECHNOGYM Chin Up / Dip / Leg Raise RAZBOJ

Се продава ТECHNOGYM Chin Up / Dip / Leg Raise МУЛТИ ПОВЕЌЕ НА...


По Договор
или предлог цена
15 мар 18:06STEPPERI ERGO-FIT 3000 PROFESSIONAL MADE IN GERMANY

Се продаваат повеќе на број и избор Топ состојба од медицинска прак...


549 €
или предлог цена
15 мар 18:06Ergo Fit Crosstrainer Cross 4000 OРБИТРЕК до 200кг.

Се продаваат повеќе на број ЕRGO FIT 4000 OРБИТРЕК Најнов акту...


По Договор
или предлог цена
15 мар 18:06ВЕЛОСИПЕДИ ERGOFIT CYCLE 4000 PROFESSIONAL ERGOMETER 180KG.

СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ ERGOFIT GERMANIJA ПРОФЕСИОНАЛНИ ВЕЛОСИПЕД...


350 €
или предлог цена
15 мар 18:06Poliuretan fiksni sipki 5, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45,50kg.

Нови Фиксни Полиуретан тегови Професионални Шипки Цена 4,5 € без д...


4 €
или предлог цена
14 мар 16:29TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
14 мар 16:23kettler sprava

Se prodava kettler sprava, mnogu malku koristena.


500 €
или предлог цена
13 мар 16:36Prodavam kros trenazer nov TL 005BS

Prodavam kros trenazer nov TL 005BS Kupen od Bidifit. Proban e samo 3...


9.500 МКД
или предлог цена
13 мар 09:40Se prodava steper

Se prodava steper


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
12 мар 11:41Steper

Orbitrek socuvan


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
11 мар 22:57NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI PROFESIONALNI VELOSIPEDI STATICN

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI STATICNI VELOSIPEDI ZA KOMERCIJALNA I DOM...


300 €
или предлог цена
07 мар 09:32DODATOCI VO ISHRANATA WEIDER MADE IN GERMANY

PLANET TREJD DOO UVOZNIK ZA R.MAKEDONIJA DISTRIBUCIJA ALPE SPORT I M...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

05 мар 09:19Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам