Кисела Вода
                   
5148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Transporter T5

Se prodava VW Transporter T5 patnicko so 7+1 sediste 2.5tdi 174ks 4Mo...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 13:15НОВ ОГЛАС
Промовирано

Peugeot 208 1.4HDI 55KW, 2015god.

Peugeot 208, 2015god. -1.4HDI -50KW Oprema: -Multimediski sistem 4gb ...


7.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

20 ное 14:22Промовирано

BMW 318 GT Luxury Line 16.700 EUR

PRODAVAM BMW 318 GT LUXURY LINE PERFEKTNA SOSTOJBA FULL OPREMA 201...


16.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D 124KS LUNA 2007G

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D 124KS LUNA VOZILO OD VTOR SOPSTVENIK REDOVNO ...


5.490 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:39SEAT MII 1.0 BENZIN PLIN 60KS 2015G STYLE AIR

Seat mii 1.0 mpi 60ks benzin plin 2015g 115.000km! voziloto poseduva...


6.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:39Ford Mondeo 2.2 TDCi 155KS Titanium

Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium Individual Exclusive Full oprema


4.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:36FORD KUGA 2.0 TDCI 100KW TITANIUM 151000km NOVA

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


9.799 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:34SUZUKI GRAND VITARA 1.9 D 95KW 4*4 UNIKAT

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


7.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:34FIAT 500 1.2 BENZIN 51 KW SERVISNA KNISKA UNIKAT

KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERV...


5.799 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:34BANDAZI ZA MERCEDES-15- 2 KOMADA

BANDAZITE SE OD MERCEDES DIMENZIJA 15 IMAM 2 KOMADA


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:34Servis i rezervni delovi za Bmw

Servis i rezervni delovi za Bmw&Mini vo Skopje/Dracevo Ace:070543714...


1 €
или предлог цена
Денес 09:33BMW 330xd e92

Povekje info na 071360329.. Moze zamena za MINI COOPER


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:33BANDAZI ZA VW POLO I SEAT IBIZA

BANDAZITE SE IVADENI OD VW POLO CENATA E ZA 4 KOMADA MOZE I DVA ZA 25...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Денес 09:33BANDAZI SO GUMI ZA VW TIGUAN-16

BANDAZITE SE OD VOLKSWAGEN TIGUAN


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:32Poluosovina za Citroen C3,Peugeot 207,307

Zvoni samo na Viber !! Se prodava poluosovina komplet so zglob,lag...


3.100 МКД
или предлог цена
- 48 % Попуст
6.000 МКД
Денес 09:28Pirelli Scorpion 295/45 R20 za dzip skoro novi

Konrakt samo na Viber !!! Se prodavaat dve gumi Pirelli Scorpion ...


6.150 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
9.000 МКД
Денес 09:28PRODAZBA I LEPENJE NA FAR - FAROVI 070 627 856

PRODAZBA I LEPENJE NA FAR - FAROVI 070 627 856


1 €
или предлог цена
Денес 09:26Ford Focus 1.8 Tdci

Se prodava Ford Focus 1.8 Tdci dizel so ful oprema 4 ri elektrika...


1.950 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.250 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:26BRANIK - BRANICI ZA MERCEDES,BMW AUDI,VW,OPEL,FORD,SKODA,SEA

BRANIK - BRANICI ZA MERCEDES,BMW,AUDI,VW,OPEL,FORD,SKODA,SEAT,CITROEN...


1 €
или предлог цена
Денес 09:25Prodavam odlicna Opel Corsa C 1.7 DTI proizvedena 2002 god

Prodavam odlicna Opel Corsa C 1.7 DTI proizvedena Dekemvri 2002 god...


2.250 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.450 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:12CITROËN C3 1.1 2010

CITROËN C3 1.1 BENZIN / PLIN ATESTİRAN 2010 GODİNA, ODLICNO VOZILO I ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 09:07175 65 R14 Kleber Dynaxer HP3 4 Gumi

cena za site 4


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:56Mercedes B150

Se prodaba Mercedes B150 benzin - plin vo odlicna sostojba tel.070342...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:51AUDI A4 ALLROAD

AUDI A4 ALLROAD : - 2.0 tdi 150ks - 2015 godina - 220 000km ( NAP...


19.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:37BMW 530

Продавам БМВ 530,одлично сочуван,со сервисна книшка,реални километри,...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:33Mazda 6

Опрема: - Електрика на сите стакла и ретровизори (склопливи ретровиз...


6.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:31  НОВ ОГЛАС

VOLVO, SCANIA, DAF, MAN, MERCEDES...

Лед лого, работи од 12 до 24 волти. Со далечинско. Димензии 400 х 80...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:28Man 2006 god tga 440 euro 5

Man 2006 Godina euro 5 tga 440 so kiper sistem moze zamena za kombe ...


7.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 08:24polimerizacija na farovi полимеризација

polimerizacija na farovi brzo eftino i proesionalno


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 08:18BMW 318D e90

BMW 318 D 2007 god. e90 Reg.do 02/2023 Klima Senzori pozadi M...


6.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:02SEAT ALTEA XL

Se prodava Alte XL 1.9.105 k.s vo odlicna sostojba , registrirana do ...


4.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:59Pirelli P Zero

Dve letni gumi 235/45r17 Pirelli P Zero Nero.


50 €
или предлог цена
Денес 07:57Volan za VW Passat B7

Komplet volan za Passat B7 ( nema airbag )


50 €
или предлог цена
Денес 07:57se prodava 070351612

se prodava 070351612


2.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

MINI COOPER 1.6 120kc sport

Motor 1.6 120kc sport( motor na lance ) R56 Proizveden 2007 154.000...


4.290 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:26Opel corsa c 1.7 dti 2002 reg so full oprema

ODLICNO SOCUVANA OPEL CORSA C 1.7 DTI 2002 GOD REG DO 08 2023 ODLICEN...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:01  НОВ ОГЛАС

Iveco daily 2002 2.8

Iveco daily 2.8 130ps Kamionceto e vo mnogu dobra sostojba zacuvan ...


7.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.300 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 06:34Se prodava Rover 75 2.0 cdti dizel bmw motor 2004 godina

Kolata e proizvedena 2004 godina redovno servisirana so full oprema.I...


3.150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.250 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:00Astra G 1.4 atest plin.

Astrata e vo odlicna sostojba, odrzuvana i garazirana. So novi gumi z...


1.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava audu A4 tdi 2002 god so ful oprema

Se prodava audi A4 2.5 tdi 2002 god automatik tiptronik so ful oprema...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:38Se prodava Hyndai Pony 1.5 gls so atestiran plin

Se prodava Hyudai Pony 1.5 gls 1991 god. so atestiran plin .Motor ra...


250 €
или предлог цена
Денес 05:37Audi A4 2.0 TDI S-line

Kolata e UNIKAT so full oprema greaci na sedista i siber nema samo za...


10.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:33Opel Corsa 1.3cdti 2012 euro5

Prodavam Opel Corsa ecoflex. Proizvedena 2012 godina redizajn. Moto...


4.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 04:59Страна 1 од 129

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам