Гевгелија
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Halkidiki Blizina do more 150 m Name...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

11 јан 19:04Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac Koumitsa na Tret krak Halkidiki Prekrasna lokacija n...


75.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

11 јан 18:41Prodavam Plac vo Grcija

Se prodava plac so povrsina od 5290 m2 koj se naoga na pocetokot na p...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

30 ное 00:09Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Na samata plaza 500 m2 Namena za ka...


70.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

26 јул 19:01Se prodava plac vo Grcija

Se prodava gradezen plac vo Nea roda 100 m2 So markica za gradba 60...


27.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

26 јул 10:27Se prodava kuka Grcija

Se prodava kuka vo Xiropotamos Grcija 70 m2 kuka so 400 m2 dvor


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

26 јул 10:27Se prodava Hotel vo Grcija Ierissos

Se prodava Hotel vo centarot na Ierissos na samo 50 metri od moreto s...


1.000.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 23:16Se prodava mazoneta vo Grcija

Se prodava mazoneta 135 m2 na 50 metri od moreto vo centarot na Ieris...


175.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 23:04Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Grcija 10 km pred Ierissos 11000 m2 pristap od gl...


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 16:40Se prodava mazoneta vo Grcija

Se prodavat 2 mazoneti po 130 m2 vo Nea Roda Grcija


290.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 15:47Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo grcija Nea roda / Xiropotamos gleda prema Ammou...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

25 јул 15:23Se prodava kuka vo Nea Roda Grcija

Se prodava kuka vo Nea Roda


45.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

22 јул 07:48Se prodava kuka Ierissos Grcija

Se prodava kuka Ierissos


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 22:10Se prodava plac Tripiti Grcija

Se prodava plac ( za kamp prikolka) Pogled panoramski na more Vedna...


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

17 апр 16:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам