Тетово
                           
580 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 05:49Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:53Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:53Se prodava stan duplex

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan duplex so lokacija na bul. B...


81.900 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:53Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:52Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:51Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:51Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


60.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
69.999 €
Тетово

Станови

Вчера 17:21Се продава комплетно реновиран стан во ЦЕНТАР

Се ПРОДАВА комплетно реновиран стан во Центар. Станот има 100 м2 и с...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:44Се издава стан веднаш позади зградата на Општина Тетово

Се ИЗДАВА стан од 40 м2 во зграда на локација веднаш позади зградат...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:43Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

05 фев 21:44Jepet banes me qira 65 m Me Ashensor

Banesa eshte koplet e renovume .Dhe eshte e gashteme per Banim .Ka 2 ...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 фев 11:43Stan pod kirija 220 evra

Izdavam stan pod kirija kaj Tetovcanka,Ekonomsko uciliste,so dve spal...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 21:15Stan od 39m2 vo Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blok 70 vo Tetovo. ____...


32.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 18:13Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 18:13Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 18:12Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 18:11Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


75.600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 18:11Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 13:21Stan na 5 kat vo blok 70

Se prodava renoviran stan vo blok 70, na 5 kat bez lift. Kvadratura:...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

04 фев 13:12Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 фев 21:36Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo....


66.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 фев 11:42Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan od 112m2 izgraden so v...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

03 фев 09:35Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

03 фев 09:34Stan od 88m2 vo centarot na Tetovo

Se prodava stan so dobar raspored vo centarot na Tetovo. Stanot rasp...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 фев 09:34Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


54.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 21:18Banese ne Qender te Qytetit

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 21:10Се продава реновиран стан во Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар. Станот има 87 м2, на 3-ти кат и...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

02 фев 11:36Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 17:22Renoviran stan so dve spalni spalni vo Tetovčanka

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na renoviran stan so dve sp...


72.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 13:00Stan Kaj Tekstilno uciliste

Renoviran dvosoben Stan II SPRAT NOVI pvc prozori Izolacija na sid...


52.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 08:32SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

01 фев 07:24Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovo - Ilindenska. __...


799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
800 €
Тетово

Станови

31 јан 16:43Qera banese ne qender te Liria-izdava stan vo centar “Liria”

Jepet banese me qera ne qender te Liria e mobiluar -Se izdava stan vo...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

31 јан 00:14Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovcanka vo Tetovo. _...


67.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
69.999 €
Тетово

Станови

30 јан 22:57Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јан 22:57Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


92.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
99.990 €
Тетово

Станови

30 јан 20:20MILOSHEVSKI -STAN OD 54m2 VO TETOVO vo blizina na TETOVCANKA

Se prodava stan od 54m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so: -dnevna...


57.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јан 13:55Trosoben Stan

Трособен стан на 2-кат од 85 м2 и 15 м2 подрум. Станот е на Јужна стр...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Тетово

Станови

29 јан 15:19Trosoben Stan

Ова е стан од 105 м2 на 2-кат со кујна, трпезарија, дневна соба, 2 сп...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
110.000 €
Тетово

Станови

29 јан 15:18Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам