Гостивар
                           
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka

Se prodava na ubava lokacija Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мар 07:48Kukja/Куќа na dva sprata vo Gostivar sprоti Vodovod

Телефонски број за контакт: 075 798 001 Се продава куќа на ул.Свет...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

11 мар 12:49Agencija Top Point MG agjencioni per patundshmeri

Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПО...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

27 фев 11:17Kuka na 3 sprata

Eftino i povolno kuka.na 3 sprata plus potkrovje vo gostivar. Eden sp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kuca na 3 sprata plus potkrovje

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kukja vo mlaki gostivar

Eftino kukja na 3 sprata plus potkrovje. Sekoj sprat e poseben i odvo...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03Kukja na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03SE PRODAVA KUCA VO GOSTIVAR, CENTAR 338 m2

Prodavan Kuca vo Gostivar sproti intenatot, centar peski 5 minuti.Cvr...


360.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 фев 16:54izdavam vila za nova godina

slododna za nova godina so centralno greenje i kamin na derva iskluci...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 дек 19:50SE PRODAVA KUKJA 626m2

Se prodava kukja 626m2 vo Banjica vo blizina na market Kiper. Cena: ...


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 дек 08:18Се продава семејна куќа

Приземје +два спрата,две гаражи. Куќата е вселива и во добра состојба...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 дек 18:47Куќа со дуќан до мостот на Вардар

ул. Беличица бр.125 Куќата има маркица за друга куќа лепенка во ист...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 ное 11:01SE PRODAVA KUKA 300m/2 SHITET SHTEPI 300m/2

SE PRODAVA STARA KUKA OD 300m/2 VO BLIZINA NA OPSTINATA.Vo CENTAROT N...


67.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 14:09"TOP POINT MG " REAL ESTATE AGENCY

Agencija za nedviznosti "TOP POINT MG" Povelete,Dojdete i Uverete se...


100.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 авг 13:47Prodavam Kafana so kukja vo Gorna Banjica

Se prodava vo G.Banjica (Gostivar) razrabotena kafana poznata pod ime...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

09 јун 19:12KUKA 156m2 + LOKAL MALEARDI

SE PRODAVA KUKA 156m/2 + LOKAL VO MALEARDI KUKATA E VO ODLICNA SOST...


90.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

21 мај 20:47Се продава куќа на 2 спрата во Гостивар, цена по договор

Се продава стара куќа на 2 спрата, со вкупна квадратура од 225 квадра...


90.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 апр 22:17Куќа Kuka

se prodava kuka na dva sprata vo naselba Ciglana 2 Gostivar cena p.o...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

02 мар 09:532- spratna kuqa vo BUTEL-1

Kuqata e na tvrda gradba i moze da se renovira Moznost da se dellat...


97 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 јан 11:57Se prodava kuca

Se prodava kuca na 3 sprata so kvadratura od 110 kvadrati eden sprat ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 дек 15:53Куќа во центар

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски. Објектот е П+2 ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 дек 12:01Se prodava kukja 750m2

Se prodava kukja 750m2 vo blizina na sudot. Kukjata e nova gradba pr...


350.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 окт 18:42Se prodava kukja 485m2

Se prodava kukja 485m2 vo blizina na pazarot vo Gostivar. Kukjata e ...


140.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 окт 18:14SE PRODAVA KUKA 200m2 / SHITET SHTEPI 200m2

SE PRODAVA KUKA OD 200m/2 NA UBAVA I MIRNA LOKACIJA KUKATA E KOPLET...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 окт 18:12DVE KUCI VO PITARNICA - GOSTIVAR

Се продаваат две куќи,на плац со вкупна површина од 715 м2 во населба...


230.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

02 окт 10:56Se prodava kukja 561m2

Se prodava kukja 561m2 vo nas.Maleardi Kukjata izleguva na 2 aslafti...


200.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 сеп 23:48Kuќa na glavna ulica Dutlok

kucata e cvrsta gradba celosno e renovirana ima 4 ploci ,podrumi dva ...


6 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 авг 04:58Се продава

Се продава/дава на инвеститор куќа на булевар Браќа Ѓиноски во близин...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јул 18:53Se prodava kuķa

Se prodava kuķa 337 m2 blizu centar 5 minuti renovirana pred edna god...


170.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 јул 10:39SHITET SHTEPI NE LOKACION FANTASTIK

Shitet shtëpi në lokacion fantastik. Shtëpia gjendet pranë pazarit të...


299.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 јун 20:29Топ атрактивна локација

Се продава куќа на многу атрактивна локација во центарот на Гостивар,...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

11 мај 20:06Prodavam kukja

Se prodava kukja na 2 sprata so povrsina sprat 1 86 m2 i sprat 2 82 m...


119.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

08 апр 19:29Kukja vo Nas. Mlaki Gostivar

Se prodava kukja vo Naselba Mlaki Gostivar. Za poveke info na tel.071...


90.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 фев 21:59SE PRODAVA Kukja vo Gostivar na odlicna lokacija.

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

27 јан 15:29ПРОДАВАМ КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО,ТОП ЛОКАЦИЈА!

Продавам Куќа со дворно место, топ локација! Во куќата може веднаш д...


150.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

16 дек 21:39Se prodava kuka vo Dutlok

kucata e cvrsta gradba celosno e renovirana ima 4 ploci ,podrumi dva ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 ное 00:26Se prodava kukja vo Gostivar

Se prodava kukja na ul.Boge Veljanoski br.18 Kukja so se dvorno mest...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 авг 14:34Seprodava kukja so lokal 265m2

Se prodava kukja so lokal 265m2 vo blizina na salonot za mebel Dam Ko...


600.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 јул 15:29TOP LOKACION - Shtëpi/Куќа, Shitet/Се продава

Shitet shtepi ne rrugen e Dibres (JNA). Shtëpia është e evidentuar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

02 јул 20:01Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам