Гостивар
                           
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 16:30Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava kuka

Se prodava kuka vo naselba dutlok na ulica servet bajrami br 4. Povr...


80.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 11:19  НОВ ОГЛАС

Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 17:42Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 17:42Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 11:41shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


195.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
210.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 11:40Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 06:28Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 мар 17:14Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo ...


450.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 мар 14:42Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа на одлична локација во Гостивар со големо дворно мест...


300.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

21 мар 11:29Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 мар 21:48Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 мар 11:26Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 мар 13:27Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavaat 4 etaza , 4 *220m2 , cist imoten list moze da sekupi i ...


680 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 мар 16:41Се продава куќа/куќи во нас.Питарница

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 мар 14:43Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 мар 10:06Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 мар 10:05Kukja vo Dutlok na odlicna lokacija

🗣Се продава куќа во населба Дутлок на убава локација на само 300 мет...


225.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 мар 10:05SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


375 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
375.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

19 фев 15:36Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 фев 15:22Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 фев 15:22Kuca vo CENTAR....

Vo strog centar sproti butik Sateks Za poveke info i detali Javetes...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 фев 15:54Se prodava kuka vo gostivar, d bajnica

Se prodava kuka vo gostivar d Bajnica, so celosna dokumentacija


150 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 фев 16:18Апартмани Кула Бор

Се издаваат апартмани во с.Никифорово, Маврово


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 фев 10:08Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

🗣Се продава куќа во населба „Леска“ – Гостивар 📍Куќата се наоѓа ...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

19 дек 11:53Се продава куќа

Се продава куќа во строг центар во Гостивар лоцирана помеѓу плоштадо...


262 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 дек 16:53Se prodava stara kukja 509m2

Se prodava stara kukja 509m2 pozadi menuvacnica Shpendi, vo blizina n...


275.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 ное 12:41Se prodava zgrada vo centar vo Gostivar

Se prodava zgrada vo Gostivar, nad picerija Mona Liza vo centarot na ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 ное 22:56Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 сеп 13:16Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 16:40Se prodava kukja vo Gostivar

Za poveke info zvonete


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јул 14:18Куќа во центар

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски. Објектот е П+2 ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 јул 20:45Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA

Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA. Kukjata e na 3ri kata so povrshina...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 15:05Se prodava kukja 460m2 6ta Zona

Se prodava kukja 460m2 vo 6-Zona shto izleguva na dve ulici. Kukjata...


199.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 14:55My home your home

куќата е во центар на 3 чекори од важен историски центар контактирајт...


480.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 јул 17:08Samostojna kuka Gostivar (sproti uciliste Goce Delcev)

Se prodava samostojna kuka vo Gostivar, na ulica Gave Lazareski, spro...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јул 12:37Се продава куќа со плац во Гостивар

Се продава куќа со плац во општина Гостивар, со 500м2 плац и 250м2 ку...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јун 19:54Se prodava kuka GOSTIVAR

kukata ima sopstven vlez pateka do nea kompletna dokumentacija se isp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:08Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа во Гостивар за цената и сите други информации на теле...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:07Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам