Куманово
                   
8345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ГРАЈФЕР(КРАН ДИГАЛКА)

Лице за контакт Гоце 070877685


По Договор
или предлог цена
Куманово

Камиони

27 мар 11:22Промовирано

Ford Ka Titanium 1.2 benzin 51kw 2013/12 SWISS NOVO

Ford KA Titanium model 1.2 51kw/70ks najekonomicni i najpogodeni fiat...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:14Промовирано

Opel Meriva 1.4 Benzin 140ks Swiss 2012 Novo Vozilo

Opel Meriva 2012/11 12 mesec 1.4 benzin 103kw/140ks najpogodeni i naj...


5.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:15Промовирано

Peugeot 307 sw , 1.6 HDI ODLICNO SOCUVANO !!

Peugeot 307 sw , 1.6 HDI . Registrirana cela godina . Napraven ser...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 00:59Ford 20M 2000S V6 P7B

Произведен 1970 год, целосно реставриран пред 10 години - Кожни сед...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 00:22VW BUBA 1967-Germanska

Се продава целосно реставрирана VW Буба од 1967 год. Од Германско пр...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:22Citroën C-Crosser

Citroen C Crosser extra soçuvan so full oprema.


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:06Iveco Zeta

Se Prodava Iveco Zeta 65-9 Istecena Regsracia 20.02.2023 Cena po D...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 23:34SUZUKI BURGMAN 400 CC

Tel : 070800592 Prodavam SUZUKI BURGMAN 2007 godina so 30xxx km p...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 22:56GOLF 6 R-line 2.0 DIZEL

TEL: 070536304 Se prodava golf 6 2.0 tdi 2009 godina donesena...


83 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:56Volvo Euro 6

VOLVO EURO 6 FH 420 Nosivost 44t BG Tablici Godina na proizvo...


43.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 22:34VW GOLF V 1.4 BENZIN - PLIN 2008 GOD

Se prodava VW GOLF 1.4 benzin -plin so atest dizna sistem mesten vo p...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:26Skoda Octavia

Se prodava skoda Oktavia. Kilometraza 265.000km Golem servis e napra...


9.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:12Audi Q7 3.0 TDI na delovi

Prodavam delovi za audi Q7 3.0 TDI Se do posleden straf Kontakt 07...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:10Injectori - dizni 2.5 2.8 CRD

Se prodavaat injectori 4 broja Jeep cherokee 2.5crd 2.8crd Bosch 0...


400 €
или предлог цена
Вчера 22:10Delovi alfa romeo 156

Prodavam delovi za alfa156 polovni i novi 1.8 TS - 1.9 jtd - 2.0 TS ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:09Alfa romeo 156 (delovi) 1.8 2.0 2.4 2.5

Prodavam alfa romeo 156 delovi polovni i novi Benzin 1.8ts 2.0ts 2.5...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:09Se prodava Kamion TAM 170 T

Se prodava Tam 170 T vo ispravna sostojba , 1981 god. istecena regi...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 22:06prodavam bandazi 16 5x112

prodavam bandazi 16 5x112 socuvani ne farbani ne vareni pravi orgov...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Куманово

Останато

Вчера 22:04Volan za Audi A3,A4

Prodavam volan za audi a3 i a4 socuvan maksimum


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Куманово

Останато

Вчера 22:04Bmw 320d

Bmw 320d (e91), 2008 godina, 177hp. Uvezena od Svajcarija!


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:48Peugeot 307 karavan 2.0 hdi

Se prodava peugeot 307 karavan 2.0 hdi Registracia i zelen karton do...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:37tegovi za kultivator

Se prodavaat tegovi za kultivator 13kg


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05tegovi za kultivator

Se prodavaat tegovi za kultivator 8 kg


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05plug za kultivator

Se prodava plug za kultivator goldoni 110


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05Dizni za zitna prskalica 50den Novi

Novi dizni cetvorka


50 МКД
или предлог цена
Вчера 21:04Massey ferguson 148 multy power

Kompleten vo ispravna sostojba


4.200 €
или предлог цена
Вчера 21:04Delovi za Nodet

Drzac ,klapna i (dve luli t.e. cevki 45e)


10 €
или предлог цена
Вчера 21:04COBRA ALARM

Naj kvalitetniot alarm shto nekogash bil prodavan glanc nov po nabavn...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:03BMW 530D F10 245KS AUTOMATIK -11

Se prodava BMW F10 530D 180kw/245ks 2011 godina Automatik 8g menjac ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:59Mercedes vito 2013

Vito 110cdi 2013godina Klima Uvezeno od ch 213000km Start stop s...


9.500 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.111.111 €
Куманово

Комбиња

Вчера 20:56Seat ibiza 1.9 disel 2007

Kolata e vo top sostojba so mn oprema, za poveke infprmacii javete se...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:55Seat ibiza

Shitet seat ibiza 1.2tdi Viti 2011 Guma treja Servis komplet ibam...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:10Ford Maverick 4x4 2.3 Benzin 2006god 170 000km

Se prodava Ford Maverick 4x4 2006god donesen od Svajcarija, 2.3 benzi...


5.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:52Golf 1.6 tdi DSG

OPREMA: -7 F1 brzini -Masazha I greenje na sedista -Sportski sedis...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:51Krimer Raul slovenski 2.60

Krimer Raul slovenski 2.60 vo odlicna sostojba


600 €
или предлог цена
Вчера 19:30MERCEDES C200 CDI W204 2010 BlueEfficieny

Se prodava MERCEDES C Klasa W204 serija C200 CDI (2200kubika) 100kw ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:29se prodava yamaha v -max

se prodava vo dobra sostojba so mal problem ekektronika


5.500 €
или предлог цена
Вчера 19:19Se prodava yamaha v-max

motorot e vo dobra sostoja ,socuvan so mal problem elektronika pali a...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 19:19Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 turbo benzin 1.4 motor TSI Napraven golem s...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:18Aprilia RS 50cc

Motorot e vo perfektna sostojba. 2010god. 23xxx iljadi pominato. P...


890 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 18:36Mercedes GL350

Gl 350 Voziloto e odlicno bez nikakvi zabeleski moze proverka kaj sa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:16Peugeot 406 kupe atest plin.klima. Zamena za pomalo.

Pezo 406 pininfarina kupe. Atest plin dizna. Klima. Elektrika na stak...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:04Страна 1 од 209

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам