Гостивар
                           
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Lokal vo Centar

Izdavam lokal vo centarot na gradot Gostivar, 120 kvadraten ima i wc....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Гостивар

Дуќани

11 мар 17:23Промовирано

Се издава под ќирија

Се издава под ќирија


150 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

Вчера 22:30Se izdava / prodava vo mavrovo

Se izdava deloven prostor vo mavrovo na top lokacija sproti mia’s 25...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 мар 20:53Se Izdava Lokal vo Centar

Izdavam lokal vo centarot na gradot Gostivar, 120 kvadraten ima i wc....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Гостивар

Дуќани

11 мар 17:23Delloven Prostor-Lokal afaris ME QIRA

JEPET ME QIRA-SE DAVA POD KIRIJA Lokal afarist ne katine perdhese ...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

03 мар 15:34lokal pod kirija lokal me qira

Jepet lokal me qira Jepet lokal me qira ne afërsi të NP Komunalec go...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

27 фев 16:49SE IZDAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


123.156 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

17 фев 09:35Se Prodavat Lokali Pred Parking sproti restorant Cvet

40,80,150


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

14 фев 17:26Деловна просторија

Се наога на улица илинденска до city centar (трговски центар) -Дел...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

12 фев 14:39Se prodavaat dukani prizemje 2500 eur m2 Gostivar novogradba

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 900 еур м2, дуќани (призем...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

09 јан 10:07Lokal

Ze izdava pod kirija lokal 40 20 podrum Wc novo So dva vleza ...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

03 јан 14:03Se prodava lokal 100m2 so inventar

Se prodava lokal 100m2 na 1vi kat vo stariot trgovski Javor. Lokalot...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 дек 16:18Se prodava lokal 77m2 za extra cena

Se prodava lokal 77m2 na 1vi kat na mnogu frekfretna ulica vo blizina...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

28 окт 13:59Se izdava Lokal

Se izdava atraktiven lokal, vo atraktivna lokacija Lokalot se naogja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 окт 17:34Se izdava lokal vo centarot na gradot

Se izdava lokal 80 kvadrati vo centar cena po dogovor, kontakt: 075-9...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:08SE IZDAVA LOKAL VO CENTAR

Se izdava lokal 60 kvadrati vo centar cena po dogovor - kontakt: 075...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:05Se izdava lokal tel. 070255217

Se izdava odlicen lokal na centar, vednas do industrisko uciliste.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

08 сеп 13:00Se iznajmuva(kirija)lokal karši gimnazija

Se izdava lokal 170 na dva kata spremen za brza hrana i pizza. Se na...


333 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

25 авг 17:19Se izdava / Jepet me qira / For rent

Lokalite se podeleni na dva skoro ednakvi dela.Podeleni se gipsen zid...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

04 мај 21:38Se izdava lokal vo debarska ulica

Lokacija debarska ulica - bunar petrol 60m2 so terasa Za po detalni i...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 мар 19:26SE IZDAVA LOKAL VO GOSTIVAR

Se Izdava Lokal vo Gostivar, Lokalot e so povrsina 75 m2 so posebna k...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

01 фев 16:54SE I DAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

07 јан 12:01DELOVEN PROSTOR i stanovi

Jepet LOKAL Afarist me qera perball ETC-s Jepen edhe banesa me qera...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 ное 13:00Jepet lokal me qira

Jepet me qira lokal atraktiv prej27m2 nëkompleksin përball kafiteris ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

23 сеп 22:59Lokal do Policija

Se izdava lokal pod kirija na Ul 18 Noemvri - do policiska stanica vo...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

17 авг 21:26Se Izdava Lokal Vo Gostivar Vo Zgradata Global Balkan

Се изнајмува локал нова градба од 70м2 во топ локација во Гостивар во...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

03 апр 14:21SE PRODAVA LOKAL 119m2(izdaden pod kirija)

se prodava lokal 119m2 odma do super marketot stokomak,izdaden pod ki...


777.777.777 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

23 фев 15:10Se prodava lokal na dobra lokacija

Se prodava lokal na ul.Ilindenska br.174 Gostivar vo blizina na sredn...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

09 фев 16:41SE IZDAVA - JEPET ME QIRA

Jepet me qira Lokal 85 m2 + podrum prej 11 m2 në afërsi te stacionit ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

03 јун 11:23Давање на локал под наем

Се издава локал под наем на улица "Беличица" 34 Гостивар, поранешен л...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

27 окт 17:44LOKAL VO CENTAROT NA GRADOT

Jepet me qira lokal prej 150m2 ne qender te qytetit,me dy WC...Ne lok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

04 авг 12:13Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам