Струга
                           
313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 19:02PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:56Kupuvam kuka ili plac vo Struga

Kupuvam kuka ili plac vo vo Struga ili okolinata za nova gradba . za...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 15:31Se izdava deloven prostor vo centar na Struga!

Se izdava deloven prostor vo ulica Marks Engels so povrsina od 30m2, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:38Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

Nov stan 46m2 vo gradba, kompleks NABIZI Struga! Obezbedeno greenje ...


49.900 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Se prodava niva vo s Livada

Se prodava niva vo s Livada nivata e 6000m cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
12 €
Вчера 11:49Banese 130m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 130m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhine...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:43plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
25 €
Вчера 07:57Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

30 ное 22:19SE IZDAVA POD KIRIJA NOV STAN

Stanot se naoga vo novata zgrada vokompleksot nabizi za poveke inform...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Станови

30 ное 18:57Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


80 €
или предлог цена
30 ное 17:05Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
30 ное 17:05Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

30 ное 16:20Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 15:24NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 12:18Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

30 ное 12:18PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
30 ное 08:37Железни врати

Поради реновирање на Викендичка се продаваат две железни врати со дим...


300 €
или предлог цена
Струга

Гаражи

30 ное 00:37Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


150 €
или предлог цена
29 ное 17:39Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 17:38Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 61m2 vo strog centar Stanot se naogja na novoto ...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 ное 15:31Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
29 ное 12:41Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

29 ное 10:24Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 08:23Prodavam kuka

Se prodava kuka vo centralnoto podracje na Struga, na 100 metra od gr...


130.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

28 ное 13:49Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

28 ное 13:03se izdava APARTMANI-SOBI

SE IZDAVA APARTMAN Za podolg period VO PRIZEMJE NA kuka so POSEBNI VL...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

28 ное 12:38Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 11:02Shitet/Se prodava

Shitet banes te kompleksi kolonja në qendër të strugës 62 metro katro...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 ное 15:34Nova gradba na kuka

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat. Kukata e nova ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 ное 13:21Куќа во Мислешево Kuka vo Misleshevo Mislesevo

Се продава куќа во с. Мислешево со 600м2 дворно место + гаража од 30м...


155.000 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 ное 13:00ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 ное 11:49КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целос...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

27 ное 11:49Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
27 ное 09:28Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
26 ное 19:57Se izdava Deloven objekt struga

Se izdava Deloven objekt Magacin vo industriakata zona vo Struga.Obje...


По Договор
или предлог цена
26 ное 10:52PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
25 ное 21:42Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам