2356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Промовирано

Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Masa za učenje / kompjuter

Se prodava masa za učenje so prostor za kuciste za kompjuter. Masata ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:24Prodavam plinski sporet

Prodavam spoet na plin i relnata ena plin


4.000 €
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Prodavam plinski sporet

Prodavam spoet na plin i relnata ena plin


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

| Цена по договор | Се продава користен кревет со душек 180x200....


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00Ќилим 2 x 3m

Одлично сочуван ќилим димензии 2 х 3m.


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:00Кончар Кујнски Бојлер 10л

Исправен, во одлична состојба кујнски бојлер Кончар, капацитет од 10л...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Денес 13:00Одлична гарнитура со две фотељи

Итно поради селење се продава одлична гарнитура тросед со две фотељи....


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Лустер

Лустер рустика стил, убав и добро сочуван


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:00Електричен котел на струја VIESSMANN Vitotron 100

Електричен котел на струја 8 kw најновиот модел на VIESSMANN.Котелот ...


500 €
или предлог цена
Денес 12:13Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура.Секое парче се спојува оделно значи може да...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:13BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:42MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 10 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo d...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:41VIVAX AERI+

Пристигна чудото од инвертер Vivax 12AERI+ кој троши 1KW за да ти дад...


32.900 МКД
или предлог цена
Денес 11:34VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Montaza i servis na klima uredi

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 11:33prodavam neupotrebuvan set tendzerinja Vogue

Se prodavaat tri neupotrebuvani tendzerinja original Vogue tendzerin...


1 €
или предлог цена
Денес 11:32ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
Денес 11:09Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 10:49Garnitura raten ,masa so 4 stolici

Garnitura od pleten Raten kupena letoska so smetka 25.000 den. ja dav...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:34Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:29PRODAVAM SOCUVAM ELEKTRICEN SPORET

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET MARKA SLOBODA SPORETOT RABOTI ODLICNO,I ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:52APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE KUPUVAM

Baram kupuvam aparat za varenje Inf 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Денес 09:43Tepih detski

Detski trpih 100x150, tursko proizvodstvo. Gumirana podloga, se pere ...


400 МКД
или предлог цена
Денес 09:14Baram korpa za beko masina za sadovi

Baram dolna korpa 1763400317 i gorna korpa, za beko masina za sadovi ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:14Trosed so dve fotelji, тросед, фотељи

Se prodava trosed so dve fotelji, zacuvani so kozni stranici.


150 €
или предлог цена
Денес 08:54Kujna-Кујна

Se prodava kujna, malku koristena socuvana, so aspirator, bez sporet ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:53  НОВ ОГЛАС

Drzaci za gredi tendi letnikovci

Drzaci za gredi za letnikovci


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 08:48KAMIN PLAMEN TRENK

Malku koristen gusan kamin PLAMEN TRENK Капацитет на греење – 160 m3...


13.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Денес 08:04  НОВ ОГЛАС

Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Денес 00:05ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI ROLETNI

Proizvodstvo, prodazba, montaza i servis na : - venecijaner zavesi...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:52IZRABOTKA I MONTAZA-VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

IZRABOTKA I MONTAZA NA VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ...


12 €
или предлог цена
Вчера 23:51ROLO PROZORI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:51ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

Производство, монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер ролет...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:51Високомонтажно 10L KONCAR

Продавам високомонтажно бојлерче за во кујна KONCAR 10L 220V/2000W ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:21Термо печка 3,5 KW

Продавам термо печка 3,5 kW во одлична сосројба


1.000 МКД
или предлог цена
- 47 % Попуст
1.900 МКД
Вчера 23:20Garnitura Gemini M Гарнитура Feydom

078 318 089 Se prodava garnitura kupena od Feydom. Model: Gemini ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:45Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 20:48Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам