654 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Makaza Jelsingrad 2m

Продавам маказа Јелшинград 2м, со капацитет на сечење 2мм Маказата ...


По Договор
или предлог цена
05 ное 13:00Промовирано

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ ОД 125 ВАРА ДО 250 БАРА


1 €
или предлог цена
Вчера 17:44ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА

ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА


1 €
или предлог цена
Вчера 17:44Pecka

Prodavam dve pecki Termo tehnika Zagreb vo mnogu dobra sostoja dvet...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:23ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

Profesionalna izrabotka na site vidovi aluminiumski ogradi dvorni alu...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 13:10Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 13:00Montazni elementi za solarni centrali

Montazni elementi za solarni centrali za montaza na limeni krovovi, i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соларните апарати енергија

Вчера 13:00Masina za toniranje boi

Se prodava ispravna racna masina za toniranje na boi so 16 kanitstri ...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 10:08Плочкар

Лепење на секаков тип на плочки (подни, ѕидни, базени), пропратно мал...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 08:01Masina za sienje bagat

Prodavam masina za sienje bagat so motorce na struja. Odlicno funkion...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Текстилна индустрија

Вчера 07:52НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ 4 KW НОВ ТРОФАЗЕН МОТОР ...


1 €
или предлог цена
25 ное 15:01OGROMEN IZBOR NA MASINI ZA PERENJE KOLI

OD 2,2 KW DO 7 KW NOVI TROFAZNI MOTORI PUMPI ORGINAL ITALIJANSKI ...


1 €
или предлог цена
25 ное 15:01АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА

АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА ОД 100 ЕВРА ДО 400 ЕВРА


1 €
или предлог цена
25 ное 15:01ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI DVORNI ALUMINSKI OGRADI ROLETNA OGRADI T...


30 €
или предлог цена
25 ное 11:59Prodavam alati

Se prodavaat: Aparat za zavaruvanje Koncar 140A Pistol za farbanje ...


1 €
или предлог цена
25 ное 11:28НЕПОВТОРЛИВА БИЗНИС ПОНУДА

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЕКСТРА КЛАСА ВО СКОПЈЕ НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА ПОЛИЦИ МЕТА...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

25 ное 11:25pumpa za dizni

pumpa za dizni


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:51set bormasina 850 w

set bormasina 850 w


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:50pumpa za solar

pumpa za solar


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:50stabilizator,korektor

1200 w-2500den 2400 w -3300 den 3500 w -6000 den 5500 w -7500 den ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:49agregat,agregati honda

agregat honda 4.2 kw bez kluc 16500 agregat honda 4.2 kw trofazen ,m...


16.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:49masina za plocki so laser

masina za plocki so Laser 60 cm 5500den masina za plocki so laser 80...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:49digalka 2ton za kola

digalka


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:49pegla za lepenje gumi

pegla za lepenje gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:49penomat 50 litarski

penomat za peralna


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:49co2 , mma 700 ampera

Co2 Kzubr mma 700


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:48co2 kzubr 800ampera

co2 kompletna 3 vo 1 co2,elektricen tig komplet 25.000


25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:16vibrator za Plocki 12v

Vibrator za Plocki 12 v so edna bateria •


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:16kompresor abks

kompresor abks 25l 8000den kompresor abks 50l 9000den 1godina garan...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:16motor za kultivator 6.5hp

motor za kultivator


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:12AGREGAT 1 kw

agregat 1kw


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:12kolicka ,kolicki za alat

kolicka za alat


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:12ogledalo

ogledalo 40x50


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:12pumpa za parno wilo

pumpa za parno wilo 25-6


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:12hilta golema makita

hilta golema 2500w


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:11masina za lepenje plastika branici

masina za lepenje branici


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

25 ное 09:11Motorna pila stihl 051 av elektronic

Prodavam..motorna pola vo besprekorna soatojba..bez nikakva mana...ja...


По Договор
или предлог цена
24 ное 19:51Kupuvam masina za proizvodstvo na peleti

Kupuvam masina za proizvodstvo na peleti za sopstveni potrebi. Ponude...


1 €
или предлог цена
24 ное 19:40Inox

Tabla inox 2000×1000 ×2mm antimagnet


6.500 МКД
или предлог цена
24 ное 18:06Se prodava Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpa so motor .mnogu malku upotrebuvana tel.071 219 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

24 ное 18:06WAPOVI ,SERVISIRANI SO CREVO I PISTOL

WAPOVI ,SERVISIRANI SO CREVO I PISTOL CENI OD 80 EVRA DO 400 EVRA ...


1 €
или предлог цена
24 ное 14:41Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам