36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikrofoni Shure SM58- Sennheiser e935 -Behringer

Prodavam mikrofoni Shure sm58 - Sennheiser e935 - Behringer - so kabl...


5 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
300 €
Вчера 11:20Guitar rig controll

Guitar rig controller efekti za gitara i bass Moze da se koristi i ka...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

21 мар 23:28Prodavam WELTMEISTER CAPRICE

Prodavam harmonika WELTMEISTER CAPRICE so 120 basa so 5 bas registri...


800 €
или предлог цена
17 мар 09:21Појачало

Се продава појачало со два големи звучника и миксета. Појачалото звуч...


12.000 МКД
или предлог цена
12 мар 21:07Prodavam bez zicen mukrofon

Prodavam bez zicen mikrofon Pojacallo 073 204 635


2.000 МКД
или предлог цена
07 мар 18:42ram memorii 256mb

ram memorii 256mb


99 €
или предлог цена
04 мар 10:53korg pa1x 61k

korg pa1x 61k


479 €
или предлог цена
04 мар 10:53Klarinet yamaha extra

Klarinetot e extra socuvan


220 €
или предлог цена
27 фев 17:51Rammemori korg 256

Orginalni rammemori korg exb 256, memoriite se novi


80 €
или предлог цена
27 фев 17:51juzi saund

juzito e extra so garancija,


400 €
или предлог цена
27 фев 17:51mixeta PM 1000-1

mixetava e socuvana


650 €
или предлог цена
27 фев 17:51Roland X6

Се продава Roland X6 Fantom одлично сочуван и спремен за жива свирка....


550 €
или предлог цена
10 фев 11:00m3 256ram modul

m3 255mb ram modul


4 €
или предлог цена
15 јан 21:07triton extrime so moss board

triton extrime so moss board


650 €
или предлог цена
10 јан 20:41Fender

USA, 1975, sn(553228)


3.000 €
или предлог цена
08 јан 22:49Fender

FUJIGEN JAPAN, 1995, sn(U011158)


900 €
или предлог цена
08 јан 22:48Fender

FUJIGEN JAPAN, 1995, sn(U011158)


900 €
или предлог цена
08 јан 22:48Fender

ENSENADA MEXICO, 1996, sn(MN6238079 )


700 €
или предлог цена
08 јан 22:48Fender

ENSENADA MEXICO, 2015, sn(MX15590346)


700 €
или предлог цена
08 јан 22:48Fender

ENSENADA MEXICO, 2004, sn(MZ4191179) samo seriozni


600 €
или предлог цена
08 јан 22:48Les Paul Cherry Red

Les Paul Epiphone Special II Cherry Red Ide bez kufer Slikite se o...


300 €
или предлог цена
31 окт 17:31Pragovi za gitara ( fret wire)

Pragovi za gitara ( fret wire) Slikata e od pragovite.


600 МКД
или предлог цена
31 окт 17:31Klavir

Se prodava klavir RÖNISCH


1 €
или предлог цена
03 окт 22:01yamaha tayros 3

yamaha tayros 3 extra zacuvan


999 €
или предлог цена
23 авг 06:22Gitarski pojacalo fender 212r

se prodava gitarski pojacalo fender 212r mnogu dobro socuvan so dve ...


250 €
или предлог цена
03 јул 18:26gitarski pojacalo Fender 212R

se prodava gitarski pojacalo fender 212r mnogu dobro socuvan vo odl...


200 €
или предлог цена
03 јул 18:19Kabina za snimanje - Nova!

Se prodava kabina za snimanje.. Nova. Itno!! 078419866


600 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

29 јун 03:41Контрабас

Се продава контрабас, купен од Германија 2016 година. 1000e. Може да ...


1.000 €
или предлог цена
01 јун 12:26PIJANO PETROF

Prodavam pijano PETROF koristeno vo domasni uslovi. Imeto na pijanoto...


2.500 €
или предлог цена
30 мај 11:20Itno se prodava pijano Germansko proidszvodstvo.

Itno se prodava pijano Germansko proizvodstvo . Telefon za inform...


1.500 €
или предлог цена
01 мај 20:43Kupuvam turski/arapski instrument ut/ud/oud

Kupuvam turski ili arapski instrument ut/ud.


100 €
или предлог цена
15 фев 09:09RME BABYFACE - ZVUCNA KARTA

Prodavam Zvcuna Karta - RME BABYFACE ITNO!!!


390 €
или предлог цена
28 јан 23:28EastWest Quantum Leap Silk & EastWest Quantum Leap Gypsy

Лиценцирани со ilok, шест инсталациони DVD/кутии и ilok usb. сликит...


450 €
или предлог цена
21 окт 22:02Se prodava gitara racno rabotena od Gievski.

se prodava gitara racno rabotena od Gievski. Kupeno 650 evra, se prod...


350 €
или предлог цена
13 авг 09:22M-AUDIO BX8 A MONITORI

PRODAVAM M-AUDIO BX8 A MONITORI ODLICNI! DVATA ZA 13.000 den


13.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 јан 17:50Пијано Kemble во одлична состојба

Продавам пијано Kemble во одлична состојба, малку користено. Увезено ...


1.000 €
или предлог цена
21 јул 18:12Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам