3127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
990 МКД
Охрид

Соби

Вчера 09:14Промовирано

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:03Промовирано

Apartman vo Ohrid, 2-6 lica

Можност за спиење до 6 лица! Целосно опремен апартман: една спална с...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава стан во строг центар со подземна гаража

Се издава апартман во строг центар, во старата чаршија. Апартманот р...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава апартман во строг центар со подземна гаража

Се издава апартман во строг центар, во старата чаршија. Апартманот р...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:58CENTAR - Gimnazija 30m - Royal View Ezero 200m- Komercijalna

ЗА ИНФО НА 070 207 555 50m2 двор ПАРКИНГ Мирна и сончева лока...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:57Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:47Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ 3 СОБИ СО 7 КРЕВЕТИ ВО КУЌА ВО ПОТКРОВЈЕ ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:24Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid v...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:23Iznajmuvame Dvosobni stanovi i Sobi

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:22Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:21Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:19Стан со 3 спални нас.Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални с...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:18Se izdava na podolg period

Se izdava 85 m2 nov NENAMESTEN


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:18SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv✔ Kablovska✔ Wi-...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:15Plac Ljubanista na patot za Sv Naum

Placot e lociran na magistralniot pat za Sv Naum vednas posle vrtenje...


38.000 €
или предлог цена
Денес 12:13Deloven prostor(dukjan) vo centar ul Dejan Vojvoda

Delovniot prostor e lociran vo neposredna blizina na Gradskiot Pazar,...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Денес 12:11АГЕНЦИЈА ЈУРИС -СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН

Станот е комплетно реновиран на 3-спрат,без лифт. Топол стан со погл...


850 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:11АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Деловниот простор е мирна локација.


830 €
или предлог цена
Денес 12:11ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
Денес 12:11АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН НА ТУРИСТИКА

Станот се наоѓа на улица:Туристичка во близина кај Кам маркет. Стано...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:10АГЕНЦИЈА ЈУРИС -СЕ ПРОДАВА ЈУЖЕН СТАН

Станот е нов, на 3кат. Станот е со 2 сплани и дневна просторна. Стано...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Становите се 1кат,2кат,3кат,4кат и 5кат. Ориентација:југ и запад.


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10Стан во строг центар

Станот е лоциран веднаш до Комерцијална Банка, и полигонот за мали сп...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ

Плацот е пред бараки со површина 427м2 со комплетна документација.


135 €
или предлог цена
Денес 12:10АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ПОЖАРНАТА

Станот е на приземје, дневна со поглед на југ и балкон 24м2(не легал...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10АГЕНЦИЈА ЈУРИС -СЕ ПРОДАВА СТАН

Станот е комплетно реновиран и се продава наместен. Станот е на 3кат...


1.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:09PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


72.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
73.000 €
Денес 12:09Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:55se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2

se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2 -3.ti sprat, so lift, spalna s...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:44ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:22Se prodava plac 1765 m2 na 15 korpus

Се продава плац 1765 метри квадратни nа ул 15ти Корпус со три маркици...


32 €
или предлог цена
Денес 11:09Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:00Se prodava stan vo strog centar

Se prodava stan vo strog centar nasproti hotel riviera istocno orient...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:52Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na Ohrid. Apartman ...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:45Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам