Велес
                           
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

26 јан 11:28Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00Се издава нов опремен стан во центар

Се издава нов комплетно опремен апартман во центар до хотел Интернаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 10:12NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 07:47Стан 70м2

Целосно реновиран(струја вода ѕидови подови прозори термо фасада 8см)...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 20:35Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 07:05Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo centarot na gradot na 1 sprat Sarmaale nad Agrija t...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

06 фев 13:51IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

06 фев 06:53DNEVNO IZDAVANJE NA STAN APARTMAN VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

04 фев 09:20Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан во „Жаба“ зграда. Нов ламинат, блиндо...


38.500 €
или предлог цена
Велес

Станови

03 фев 12:41Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

03 фев 10:16Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран

Се продава стан над Комерцијална банка-реновиран


1.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

02 фев 13:00KUPUVAM STAN

KUPUVAM/ZAMENUVAM STAN so kvadratura od 40 do 70 m2. Moze nov ili ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

30 јан 11:11IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

27 јан 15:17Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

26 јан 11:28IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

24 јан 16:42SE PRODAVA STAN NA BLAGOJ GJOREV DO STOKOVNA KUKJA BOS

Se prodava stan, 67m2 na treti sprat. Dve spalni sobi, dnevna, posebn...


67.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

23 јан 23:21Baram hitno 1,5 ili 2 sobi stan vo stariot del na Veles

Baram hitno da kupam1,5 do 2 sobi stan,vo stariot del na Veles. Za se...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

21 јан 11:59Се издава стан/ деловен простор

Се издава поранешно училиште за странски јазици "Смарт Кидс" кое сеуш...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

12 јан 17:09Kupuvam stan 40-50m2 reon gimnazija vasil glavinov

Kupuvam stan ✅Dvosoben ✅Reon: ✅Gimnazija, ✅Vasil Glavinov, ✅Tr...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

04 јан 00:59IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

19 дек 08:41Se prodavaat 2 stana vo izgradba Vel City Veles

Se prodavaat 2 stana vo 70 kvadrata na 4ti sprat vo izgradba Komplek...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

10 дек 14:52Zamenuvam namestena garsonjera za ednos ili dvos stan

Zamenuvam namestena garsonjera vednas vseliva za enosoben ili dvosobe...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

07 дек 18:27Kupuvam stan

Kupuvam stan vo Dojran do 40 m2


1 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

10 ное 17:57Се издава наместен стан над комерцијална банка

Се продава трособен стан во чешелот, реновиран. Цена по договор 07...


1.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

09 ное 13:32Се издава стан

Се издава стан во центар спроти главната пошта.


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

03 ное 12:58СЕ ИЗНАЈМУВА

Се изнајмува комплетно реновиран


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

28 окт 12:40Se izdava trosoben opremen stan kaj Trgovski

Se izdava kompletno renoviran (vo 2018ta) trosoben stan kaj Trgovski....


349 €
или предлог цена
Велес

Станови

20 окт 13:00Купувам трособен стан

Купувам трособен стан во склоп на комплексот убавици


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

19 окт 07:59Купувам стан

Барам да купам половен стан до 50м2. Може и во нас.Тунел или Сив дом....


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

12 окт 20:39Se iznajmuva apartman

Se iznajmuva apartman opremen . Cenata za eden den 30 evra od d...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

11 окт 20:00Izdavanje stan

Se izdava stan vo Veles, namesten


100 €
или предлог цена
Велес

Станови

30 сеп 19:20Се продава стан наспроти гимназија

Се продава стан наспроти гимназија. Станот е 37 м2 Цена 37 000 евра...


37.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

27 сеп 00:30Се издава стан во центарот на Велес

Се издава стан во центарот на Велес Контакт: 078 744 373


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 сеп 12:40СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС контакт: 078744373


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 сеп 11:08Se iznajmuva stan nasproti Gimnazija

Se iznajmuva stan nasproti Gimnazija, do Foto Vesna i kafe bar Bareto...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

15 сеп 19:48Kupuvam stan

Baram da kupam ednosoben stan vo veles do 40m2 do 25 000e Ili pogole...


25.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

14 сеп 14:51IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

06 сеп 17:58Купувам стан во Велес

Kупувам еднособен или двособен стан до 55m2. Цена - по договор Tel. 0...


5 €
или предлог цена
Велес

Станови

24 јул 13:00Se izdava stan

Se izdava celosno opremen stan 50m2 na podolg period.Stanot se naoga ...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

12 јул 17:37Kupuvam. Dvosoben 40 do 50 m2.

Dvosoben 40 do 50 m2. Po moznost centar. 40 do 45000 evra. Kontakt...


40.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

09 јул 11:44Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам