Битола
                   
2168 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT MODUS 1.5DCI 103KS. 6 BRZINI (UVOZ CH)

RENAULT MODUS 1.5DCI 103KS. 6 BRZINI EURO4 STANDARD, EKONOMICNO I PRA...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 дек 21:19Промовирано

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 дек 16:17Промовирано

Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.avtomatic.2014g.

Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.x.drive avtomatic 2014g.noviot m...


10.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 07:32Промовирано

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Opel Astra 1.7 cdti 125hp COSMO paket klima novi zimski gumi tiga...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:03Bmw x3

SE PRODAVA BMW X3 18D X-LINE KOLATA E BUKVALNO KAKO NOVA BEZ NIEDNA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 02:00Se prodava Volkswagen Touran 1.9 105ks

Registriran so zelen karton Servisiran maslo filtri Za povekje info...


6.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:24Golf 5 1.9 tdi 2005 regg 08.2023

Golf 5 1.9 tdi 2005 105 ps 77kw Registriran cela godina Alominiumski ...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:03BMW X5 4.0D M-pack

Dzipot e vo top sostojba realni kilometri registriran cela god servis...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:37SEDISTA. ZA GETZ.

Sdistata se vo odlicna sostojba kako novi, imam i drugi delovi od ist...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 23:23BMW X5

Se prodava BMW X5 mnogu dobro zacuvan ne e poliran sminkan prva farba...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:59Passat B6 1.9 77kw

Voziloto e vo odlicna sostojba so odlicen motor i menjac. Golem servi...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:51BMW 116i

KONTAKT BROJ: 072680282 Makedonska kola kupena od BMW salonot. Jas...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:33Citroen C5 1.6 hdi

Se prodava citroen c5 2008 godina 1.6 hdi 80kw (so dpf ispraven dopol...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:08MERCEDES ML320 CDI 4MATIC

MERCEDES ML320 CDI 4MATIC vo Ekstra sostojba Full oprema i 4 novi zim...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:05AUDI A8 3.0 TDI

Audi A8 3.0 tdi 232hp Avtomatski menuvac Servisiran maslo,filtri i ...


6.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:42Prodavam Peugeot 3008 1.6 e HDI

Se prodava Pezo 3008 od 2012 god. Dizel 1.6 e HDI . Kolata e vo super...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:35Fiat Punto 1.9 JTD 2001 se prodava samo cela ne na delovi

Kolata e cuknata na zadniot desen del inace kolata e registrirana do ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:30MERCEDES E 270 CDI AVANTGARDE

se prodava mercedes e 270 cdi 2003 godina registrirana do 07.03.2023 ...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:21GOLF 5+ ODLICEN MAX.ZACUVAN !!!

📌GOLFOT E ODLICEN/SPORT LINE OPREMA/ SERVISIRAN/GOLEM SERVIS/SPORT ...


4.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:10Mazda 6 karavan (2005god.) 2.0 (120ks)

Registrirana do krajot avgust 2023god So zelen karton (dva KLUCA) kl...


2.300 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:03Volvo s80

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za tere...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:16Se prodava Audi A6 2.0 ti multitronic

Avtomatik multitronic 2007 godina Full oprema Servis napraven i g...


123.456 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:03BMW E90 320D

BMW 320D 163KS 120KW 163KS DIZEL KLIMATRONIC 2006/5 KOMANDI NA VOLAN...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:48Mercedes E200cdi

E 200cdi Classic Model W211 2004godina registiran do 26 06 2023 K...


4.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.499 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:45AUDI Q7 3.0 QUATTRO 2006

AUDI Q7 3.0 171kW типтроник -Возилото е регистрирано до 08.2023 -7 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:37OPEL ZAFIRA 1.9

Registrirana do 7.2023.Motor menjac podvozje klima odlicni.Cetiri zim...


3.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.300 €
Битола

Автомобили

Вчера 18:13LANCIA ZETA .PEZO 806. FIAT ULIZE 2.0HDI

Kolata e vo super sostojba.Registrirana do 6.2023.Klimatronik.Motor m...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:13Opel Astra OPC 2.0Turbo 240ks

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC OPC mnogu redok model so 2.0 t...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:55Opel Corsa 1.2 so plin 2008

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa 1.2 benzin so plin atest 2008god z...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:55Vw Golf 7 1.6tdi mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Golf 7 1.6TDI 105ks odlicen za pocetnici ser...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:55PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:55Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:55Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:55Yugo 55 plin

Se Prodava Yugo 55 pali vozi so atestiran plin,registrirano do 24-8-2...


500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:33VW JETTA 2.0 TDI - 103 KW - 2013 Canada version

Се продава VW Volkswagen Jetta 2.0 TDI - 103KW(140HP) произведена 201...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:25Skoda OCTAVIA 1.4 MPI 80KS benzin /plin 2009

Skoda OCTAVIA 1.4 MPI 80KS benzin /plin 2009 Kolata e servisirana be...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Битола

Автомобили

Вчера 17:08Bmw E46 320d 136ks automatic full oprema

Kolata e servisirana kopletno Novi gumi Reg. Cela godina Kolata po...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:08AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V ...


7.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:53Opel Frontera 2.2 Dti EXTRA SOSTOJBA

OPEL FRONTERA 2.2 DIZEL 115 KS 4x4+SPORI ISPRAVNI REGISTRACIJA DO ...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:51Golf 5 1.9 TDI 105 KS

Se prodava GOLF 5 1.9 TDI, registriran do 2.2023, mozna e i zamena


4.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:44Audi A4 1.9tdi 2007 karavan

Uvezena od Germanija plateni site davacki do reg


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

Citroen c4 grand picasso odlicen

Registriran so zelen karton do 28 02 2021 servisiran mozi zamena


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:34Opel astra hitno

Registrirana cela godina


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:34Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам