690 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Zemjiste, Niva Gjavato

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:21СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КРКЛИНО СО СИТЕ УСЛОВИ

Плац / Нива во Крклино.


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:58Се издава градежно земјиште

Се издава градежно земјиште на самиот Индустриски Пат. 1000м2 . Кон...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 16:54SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR

Se prodava - HITNO! Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2 Moment...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:54SE PRODAVA NIVA - ZABENI - POKRAJ AVTOPATOT - EVTINOO!

Se prodava niva na kjosh od glaven i sporeden pat t.e. na dva patisht...


5 €
или предлог цена
Вчера 16:54Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
Вчера 15:33Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam nivi vo atarot na selo Crnobuki

Prodavam nivi vo atarot na selo Crnobuki poradi zaminuvanje vo strans...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:32Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
04 јун 13:53SE PRODAVA PLAC BITOLA PRILEP KADE STO VRVI KORIDOR 10!!!

Se prodava plac od 6500 m2 kade sto vrvi koridorot 10 na atraktivna l...


10 €
или предлог цена
04 јун 11:29Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
04 јун 10:34PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
04 јун 08:53Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
04 јун 08:43Plac vo Trnovo

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od ...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:43Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:42Se prodava zemjodelsko zemjishte

Se prodava zemjodelsko zemjishte vo atarot na s.Karamani vo povrshina...


2 €
или предлог цена
04 јун 04:26Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
04 јун 04:18Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
04 јун 00:39Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
03 јун 22:04SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
03 јун 19:24POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


2 €
или предлог цена
03 јун 19:23se prodavaat ili zamenuvaat dve parceli pod farmata Dihovo

zamena za vozila ili nedviznost .Ednata e 4629 kvadrati parcela 226/...


7 €
или предлог цена
03 јун 18:34n.pole se prodava ili zamenuva

parcela broj 854 na 75 metra od pat so chist imoten list cena 25 evr...


25 €
или предлог цена
03 јун 18:34Се продава или издава плац

Се продава или издава плац за стовариште или сл. на Новачки пат ведна...


По Договор
или предлог цена
03 јун 18:25ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани КП 1174 2133м2, место викано По...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 МКД
03 јун 18:17Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
03 јун 17:48Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
03 јун 17:31KUPUVAM GRADEZNA PARCELA ZA KUKA PONUDETE

kupuvam gradezna parcela za kuka parcelata da ima markicka ...


По Договор
или предлог цена
03 јун 15:43Gradezna parcela!

Продавам 2 урбанизирани градежни парцели во Брусничко-Лавчанска насе...


1 €
или предлог цена
03 јун 15:12Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
03 јун 15:10Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
03 јун 11:12Parcela broj 544 KO Nize Pole

Se prodava del ili 1/4 od parcela broj 544 vo KO Nize Pole, Bitola Pe...


По Договор
или предлог цена
03 јун 08:12Се продава плац во сКравари со дозвола за градење

Плац во вкупна површина од 1444 м2 во с. Кравари о. Битола, на ул. Св...


1 €
или предлог цена
02 јун 21:24Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 - 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CRV...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 21:10NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
02 јун 20:25PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
02 јун 18:19Prodavam parcela

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 . Vladimir t...


20 €
или предлог цена
02 јун 11:41SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI VO DIHOVO

SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI NA POVEKE LOKACI VO DIHOVO K.P 32...


1 €
или предлог цена
02 јун 08:13Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам