198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NORA BEAUTY - Depilacija, Masaza, tretmani na lice I telo

Kontakt ADMINISTRACIJA NORA BEAUTY CENTER :075/953-266 Lokacija:ul N...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

Вчера 09:27Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:15BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
29 ное 00:09BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
29 ное 00:08DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија - едно...


350 МКД
или предлог цена
29 ное 00:07APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
29 ное 00:06Stomatoloska stolica

Se prodava Rtg Panorama i stomatokoski stol na staro.Cena po dogovor....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стоматолошка грижа

27 ное 15:04VGR nova masinka za sisanje i bricenje

Prodavam nova masinka za sisanje Vgr super trimmer


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

27 ное 10:24VOGUE-original bez ostetuvanja

Ocila za sonce Elegantni, mnogu zacuvani, bez ostetuvanja plateni s...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Заштита од сонце

26 ное 09:16Nova masinka Gemei 613

Nova masinka Gemei gm 613


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

25 ное 11:33Nova masinka za sisanje

Prodavam nova masinka za sisanje


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

25 ное 11:33odalka - dubak

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
22 ное 14:55Mиризливи стапчиња + Држачи за стапчиња

Mini sticks 50 RED SANDAL 100 JIMPU 120 Himalaya 200 држачи...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

22 ное 10:12Prodavam medicinski antidekubit dushek

Prodavam medicinski dushek so vozdushni pernicinja, ispraven i dopoln...


1.900 МКД
или предлог цена
20 ное 16:17Cerryti1881 Оригинал,запакован-НОВ

НОВА ТОАЛЕТНА ВОДА ОРИГИНАЛ 50 МЛ Горните ноти се мимоза (багрем), и...


2.000 €
или предлог цена
20 ное 13:17Quantum resonance magnetic analyzer

Продавам анализатор кој ги тестира следниве работи: 1. Кардиоваску...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

20 ное 00:38Pegla za kosa

Nova pegla za kosa sto ne ja gori kosata so infrared tehnologija i pa...


2.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

19 ное 12:02Loreal Steampod 3.0

Nova


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

19 ное 12:02Dolce Gabbana Nov

Nov samo za 3200 , kupen duplo, ete slikan kod deka e orginal.


3.200 МКД
или предлог цена
19 ное 12:02дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
19 ное 08:41Drveni palki za baseball

Drveni palki za baseball TEL 075 248 405 Cena 800 den


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

19 ное 01:07Oxy Jet Power 99.5% Kislorod vo limenka za prakticna upotreb

Kislorodni Limenki koi sodrzat 99.5% Kislorod i se prakticni i lesni ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

18 ное 07:44Odlicni kako prirodni od 1500dolgi 2500den

Odlicni


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

16 ное 15:49VelaShape 3 машина за обликување на тело

Малку користени VelaShape 3 машини за слабеење и обликување на тело з...


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на тело

15 ное 21:22NUGA BEST NM-5000E (НУГА БЕСТ)

Се продава кревет за масажа Нуга бест. Малку користен. Телефон за к...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

15 ное 08:29Bioenergija tretman za podobro zdravje !

Bioenergijata vi pomagaa za site bolesti i teskotii. Dokolku e blokr...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

13 ное 19:28Tretman so Bioenergija za podobro zdravje

Bioenergijata e mnogu mokna metoda za odbana od stres, go podignuva i...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

13 ное 19:13Ekskluzivna SPA OCEANA CAPSULA

12 programi za slabeenje, detoksikacija, relax, protiv bolki, celulit...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на тело

11 ное 19:30Borov Sirup od Berovo

Borov med sirup, prozvoden e vo Berovo vo cista i zdrava sredina so d...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

11 ное 18:53Sauni - Sauna

.Ослободете се од стресот, Непријател број 1 на вашето здравје на здр...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

10 ное 09:33Periki od 2000den

Zavisi od dolzinata 078521252


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

10 ное 07:39Tretman so Bioenergija za podobruvanje na zdravjeto

Bioenergijata e mnogu mokna metoda za odbana od stres, go podignuva i...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

08 ное 16:12Se prodava orbitreek kako nov

Se prodava orbitrek kako nov mnogu malku koristen. Vo odlicna sostojb...


13.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ослабување и Исхрана

06 ное 14:17одалка - дубак

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
05 ное 09:17Masinka za bricenje

Prodavam masinka zabricenje HOLANDSKA NEKORISTENA


2.500 МКД
или предлог цена
03 ное 21:21Masinka za bricenje

Masinka za bricenje na baterija so kabel komplet spakuvana vo kutija ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 ное 17:20Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
22 окт 05:43Potpolno ispraven Remington IPL4000 depilator

Продавам потполно исправен депилатор со пулсна светлина модел Remingt...


4.900 МКД
или предлог цена
17 окт 20:53SAUNI

Ослободете се од стресот, Непријател број 1 на вашето здравје на здра...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

14 окт 09:16Bprodavam zivin apart za pritisok

ZIVIN APARAT ZA PRITISOK GERMANSKI


3.500 МКД
или предлог цена
06 окт 21:23Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам