Гази Баба
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Exstra velosiped

Exstra velosipedi,,vrvni marki,,26,,27.5,,,,28,,,29,,,, samo na ovoj ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:20TREK XCALIBER 9 2021 + додатна опрема

Се продава одлично сочуванj велосипед TREK XCALIBER 9, 2021 година, г...


57.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
60.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 19:53Celosno repariran ROG

Se prodava celosno repariran ROG, so golemina na ram 56, golemina na ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 13:39Karbon

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped Ponudete


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 11:12TREK DOMANE AL2

Prodavam Road Bike Trek Domane AL 2 28'Trkalo 56 Ram Novi gumi Bo...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 ное 08:07Racer Limited 28" E - bike

- Golemina na ram L , 53 cm. - Motor Bosch - Baterija Bosch - Disple...


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 ное 14:51Specialized crossroads elite - hibrid

Ram -55 M ispraven zacuvan orginal moze zamena za XL -29 ka


280 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

22 ное 10:04Trkala za velosiped, i dr.

-- Predno i Zadno svetlo za velo, -- "Sturmey Archer" menjac za 3....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

18 ное 15:57Road GoKa

Velosipedot e vo odlicna sostojba, full karbon. 🇨🇭Donesen e od Sv...


750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

17 ное 22:27Dodaten velosiped


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

17 ное 22:27Velosiped Cube

Продавам велосипед Cube сочуван, сервисиран. Големина на рам 54 Гол...


430 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 ное 14:25POLAR MIRAGE PRO 29 KA GUMI RAM L HUDRULIKA KOCNICI

VELOSIPED POLAR MIRAGE PRO 29 KA BANDASI I GUMI GOLEMINA NA RAM L HUD...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

02 ное 06:46Велосипед МАХ

Се продава буквално нов велосипед не е возен ниту еднаш. купен е пред...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

01 ное 19:41Velosiped 26"

odlicno socuvan velosiped so 26" bandazi vo odlicna sostojba so skoro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

30 окт 17:40/// VELOSIPEDI ///

Velosipedi za secij dzep BMX Peugeot 1800den Belo tocace 16 1200den ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

28 окт 08:54OTKUP NA VELOSIPEDI.ALUMINIUM I CARBON.PLAKAM REALNO I KES

Kupuvam Road, trkacki i Mtb velosipedi na golemo ili malo od Germanij...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

15 окт 13:12Viliger Bernandino 28"

Prrnos Bontrager so 8 brzini i 3 vgradeni vo osovina Menuvac Sram Du...


320 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 окт 17:23BTwin Nov gllanc od svajcarija

BTwin original nov gllanc od svajcarija.


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

06 окт 14:23Se prodavaat dva velosipedi rog

Dvata velosipedi se vo gobra sostojba, se funkcionira na niv, I se so...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

04 окт 13:10TREK (Gary Fisher)

Se prodava velosiped od markata TREK pro model (Gary Fisher) vo odlic...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

03 окт 15:53Prodavam oldtimer velosiped

Poveke info na 072780777


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

30 сеп 23:11Velosiped STÖCKLI

Velosiped Stöckli mnogu lesen pod 10kg. full deore.ekstra velosiped.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

26 сеп 12:52Orbea City bike 28"

Golemina na ram 52.5 cm. Prenos 1x 10 Zaden menuvac Shimano Deore Sal...


320 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

25 сеп 18:36KTM extra socuvan 26ka

Prodavam ili menuvam KTM 26ka za pogolem,extra socuvan,dinamo,acera,s...


340 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

13 сеп 09:54Velosipedi doneseni od svajcarija

Prodavam velosipedi sega doneseni od svajcarija dobro socuvani za po...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

11 сеп 04:09Продавам Велосипед

Продавам Велосипед 18 брзини 3000 ден


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

07 сеп 21:15Velosiped Uto

se prodava velosiped uto 2000 den i velosiped MAX 2000 den vo dobr...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

23 авг 19:10Giant NRS - Carbon 26 " full suspension

-Carbonski ram , golemina 53 cm. -preden amortizer Rock Shox Recon 1...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

20 авг 10:44Kolicka, prikolka za deca


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

10 авг 22:57Kupuvam zenski velosiped City Bike Max , Rider, Polar i sl,

Kupuvam City bike velosiped zenski. Rider , Max, Polar, Trinx, Vi...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

18 јул 13:23Prodavam detski velosiped

Prodavam detski velosiped 500 denari


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 јул 13:13Prodavam detski velosipedi

Prodavam poloven detski velosiped, 2500den


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

17 јун 18:09Продавам топ Велосипед MAX

Продавам Малку користен Велосипед околу една Година користен,21 едно ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

14 јун 21:40Canyon - CMR 8 , 26"

-golemina na trkala 26" -golemina na ram 52,5 cm. ,handmade alu . ...


130 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 јун 11:42Se prodava Velosiped Tocak Nakamura Cougar 5.0

Se prodava velosiped tocak Nakamura Cougar 5.0 Kupen 2020 godina od I...


25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

06 јун 20:07Se prodava Velosiped Tocak Nakamura Cougar 5.0

Se prodava velosiped tocak Nakamura Cougar 5.0 Kupen 2020 godina od I...


25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

06 јун 20:07Velosiped Capricorn 20”

Se prodava velosiped Capricorn 20” Kupen od Vucko Vozen edna sezon...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

05 јун 14:02Velosiped vo dobra sostojba

Velosiped, tocak vo dobra sostojba smeneta sredna osovina kaj pedalit...


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

31 мај 14:18MTB Bergamont

MTB Bergamont velicina 56, golemina na gumi 26"


21.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мај 15:51Prodavam novi sportski naocari vo set pakovanje so 5 stakla

Prodavam novi sportski naocari vo set pakovanje so 5 stakla za razlic...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

22 апр 11:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам