Тетово
                           
575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Промовирано

NOVOGRADBA vo blizina na Opština

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na modereni stanbeni edinici (NOV...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

16 јан 19:17Промовирано

Renoviran stan so dve spalni spalni vo Tetovčanka

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na renoviran stan so dve sp...


72.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 09:24Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 00:03Qera banese ne qender te Liria-izdava stan vo centar “Liria”

Jepet banese me qera ne qender te Liria e mobiluar -Se izdava stan vo...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 22:35  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:23Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 јан 18:33Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 јан 18:31stan na 5 kat vo blizina na etko

Se prodava stan - dupleks na 5 kat bez lift vo blok 70, blizina na Et...


589 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 15:10Se prodava stan na 1 kat vo Skopje, Debar Maalo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Debar Maalo. __...


84.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 15:10Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


54.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 14:04Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 13:28Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 08:43MILOSHEVSKI -STAN OD 54m2 VO TETOVO vo blizina na TETOVCANKA

Se prodava stan od 54m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so: -dnevna...


57.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јан 08:43FULL OPREMEN NOV stan so 2 spalni na Boris Kidrič

☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK☑ 👉PONUDA ZA KOJA VREDI DA SE ...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:36Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:17Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan/deloven prostor vo vo Tetov...


30.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:17Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:16Stan od 39m2 vo Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blok 70 vo Tetovo. ____...


32.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:16Se prodava stan od 122m2 vo Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


980 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 18:16Renoviran stan so edna spalna , na super lokcija!

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na renoviran stan so edna s...


57.499 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јан 13:00SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
Тетово

Станови

24 јан 09:53Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


70.550 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јан 17:19Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јан 17:19Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јан 17:19Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јан 16:16Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јан 16:16Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јан 05:51Stan pod kirija 220 evra

Izdavam stan pod kirija kaj Tetovcanka,Ekonomsko uciliste,so dve spal...


220 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 јан 09:09Se prodava stan od 72m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


86.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

21 јан 17:00Stan vo Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јан 13:24Stan vo novogradba vo blizina na boss

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јан 13:22Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јан 13:22Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


99.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јан 13:21Se prodava stan zatvorena karabina vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan zatvorena karabina vo: Blok...


795 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јан 13:20Se prodava renoviran stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


87.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јан 13:19Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 јан 17:29Stan na 5 kat vo blok 70

Se prodava renoviran stan vo blok 70, na 5 kat bez lift. Kvadratura:...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 јан 17:28Se prodava stan duplex vo Tetovcanka, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan dupleks vo Tetovcanka, Teto...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 јан 13:57Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 јан 13:56Mal stan (novogradba) na prizemje vo ajdučko maalo

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na mal stan na PRIZEMJE vo ...


46.800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 јан 20:20Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам