Ѓорче Петров
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava detski tocak za 7-8

Se prodava detski tocak za 6-8 godisna vozrast cena 1 000denari !!!


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:38Polar forester pro L ram 28' trkala

Polar forester pro Mnogu malku vozen Skoro nov


26.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

04 фев 10:31Scott Spark 910 karbon kako nov

Prodavam Scott Spark 910 fabrkcka oprema Full Shimano XT FOX Perfor...


1.750 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

04 фев 09:57Ptodavam velosoped MTB California Aluminium

Prodavam aluminski MTB California vo super sostojba so shimano tourn...


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

02 фев 11:15Velosped kako nov 26" so 18 brzini

Prodavam velosiped kako nov, mnogu malku koristen. So 18 brzini, shim...


4.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 фев 23:31VELOSIPED ВЕЛОСИПЕД 100 ЕВРА

PRODAVAM VELOSIPED KOMPLETNO ISPRAVEN I SERVISIRAN. CENA 6000 DENARI ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 фев 15:45Velosiped SAFT

MTB Saft 26"


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 фев 14:30Giant TCR

Shimano Ultegra


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 фев 12:29GT Avalanche 2.0 XL

XL GT Avalanche 2.0 Aluminum Hardtail Wheel Size: 26" Frame: GT Tri...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 фев 12:28Velosiped

Prodavam velosiped drag vo ispravna sostojba Altus menuvac


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 фев 11:19Velosiped TREK ALLANT 7.2

Se prodava Trek Allant 7.2 na velosipedot e napraven full servis bez ...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 21:54Hidraulika MAGURA MT5 novi

Novi MAGURA MT5 hidraulika disc kocnici 4 klipa cena 150€ Fiksno


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:59Cube reaction EXC 29er

Cube reaction EXC 29er model 2022 golemina M cena 1990€ FIKSNO 1x12 ...


1.990 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.290 €
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:58Poloven Elektricen velosiped

Na lager, servisirani, kompletni 1. Giant 29er M 2250€ ...


999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:58cube elektricni velosipedi

cube i drugi electricni velosipedi novi modeli no polovni servisirani...


999.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:57Cube elektricni velosipedi

Cube fullsuspension elektricni velosipedi, polovni, servisirani i kom...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:56Bosch polnaci za elektricni velosipedi

Polnaci za elektricni velosipedi so BOSCH Motor / Baterija: 2 Ampera ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:56Bulls CopperHead 3

Bulls CopperHead 3 Golemina na Gumi 27.5 Golemina na Ram 46cm SR S...


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

26 јан 22:43Velosipedi Uvoz od Svajcaria

Prodavam polovni velosipedi doneseni od svajcaria 🇨🇭 Prakjam i po ...


280 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

26 јан 22:42SVETLO ZA TOCAK MN.MOKNO+DRZAC

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 NOVI LAMPI 900 Lum...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

26 јан 10:52Totem

-----


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

22 јан 16:50Prodavam Zenski tocak

Prodavam socuvan zenski tocak svetlozelena boja, trkala 26, novi gum...


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 јан 11:38DRZAC ZA VELOSIPED + BATERISKA LAMPA ekstra cena

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Novi drzaci za lam...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

17 јан 10:56Benelli Nerone 27.5

Model Benelli E-Misano Frame Benelli Aluminum Alloy Fork SR Suntour...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

16 јан 09:47PRODAVAM GERMANSKI VELOSIPED BOCAS

Prodavam ekstra velosiped kupen vo germanija so simano menuvac sram s...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

15 јан 08:30Trek I cube

Trek 28 gratcki tocak I cube 26


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

13 јан 13:20Prodavam polovni velosipedi ispravni

Prodavam 3 velosipedi, site se ispravni. Pred godina dena se promenet...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

13 јан 13:00prodavam tocak max

tocakot e vo ispravna sostojba na tocakot mu se smeneti : gurtni za k...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

11 јан 18:56SVETLO ZA VELOSIPED+DRZAC MNOGU MOKNO

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Novi svetla za vel...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

10 јан 09:46Prodavam velosiped, model Capricorn

Velosipedot e star 10 godini, no vo izminatite 4, skoro voopshto ne e...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

06 јан 22:03Cube Aim All Road

Се продава Cube Aim allroad, рам 16, гуми 27.5 scwalbe, лед светла н...


375 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

05 јан 10:07Cube Aim

Се продава Cube Aim 2021 год во топ состојба. Рам 17, тркала 29, кенд...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

05 јан 10:07PINARELLO ANGLIRU

Se prodav PINARELLO ANGLIRU oдлично сочуван и одржуван! Od oprema moz...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 дек 21:12Tochak Velosiped Mountbike

- kako nov


470 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 дек 10:17Velosiped CUBE

Se prodava velosiped cube golemina na ram 18 golemina na trkalo 26 na...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

29 дек 16:59Trek I cube

Se prodava trek 28 I cube26


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

29 дек 16:49Hidraulika Sram Level novo

Novo Sram level hidraulika disc kocnici cena 100€ FIKSNO


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

05 дек 09:51Prodavam detski velosiped,, DRAG,, Scout,

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba i odlicen kvalitet mno...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

04 дек 15:26MTB POSEBNA EDICIJA GIANT CONNECT BIKE

POSEBNA EDICIJA GIANT CONNECT TRAIL NA RAMKA🚲2019 Godina😇 Alumin...


750 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 дек 21:23Trek Roscoe 8 27.5 Mountain Bike / Enduro / MTB / Tochak

Се продава Trek Roscoe 8, 27.5 Hardtail Mountain Bike, во перфектна ...


990 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

24 ное 18:43Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам