Куманово
Подкатегорија:
                   
169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:54MASA SO 6 STOLA-DRVO -ODLICNO SOCUVANA

Se prodava masa so 6 stola odlicno socuvani i dosta stegnati od cisto...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

Вчера 12:29Se Prodava Agolna Garnitura 6+1

Se prodava agolna garnitura za dnevna soba 6+1 socuvana i moznost za ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:32  НОВ ОГЛАС

Garnitura

Se prodava sedmosed i dve fotelji Trosed se spusta za spienje


7.000 МКД
или предлог цена
29 ное 19:16Klb masa

Se prodava klub masa Dimenzija 1,2mx0,8m Kupena od Mahagoni, kako nova


11.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

29 ное 19:15Dvoset

Se prodava dvosed


7.000 МКД
или предлог цена
29 ное 19:15Komoda

Se prodava komoda


7.000 МКД
или предлог цена
29 ное 19:152 Troseda 1 Dvosed

Se prodavat bidejki imam novi kupeni. Koj e zainteresiran za zimanje...


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
29 ное 16:32TROSED I DVE FOTELJI

ITNO prodavam trosed i dve fotelji, se ravlacat za spienje, vo mnogu ...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 15:46Trosed, dvosed, bar...

Prodavam - komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = ce...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 15:45тросед

Се продава тросед. Троседот се спушта за спиење Контакт 075882...


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:47Гарнитура за дневна соба

Се продава комплет гарнитура за дневна соба Тросед Двосед Фотеља...


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:47trosed, dvosed i fotelja

koristeni mnogu malku, kako novi


9.500 МКД
или предлог цена
28 ное 15:52Стази (теписони)

Стазите се користени неколку месеци. Големината е 130х70 цм.


5.500 МКД
или предлог цена
27 ное 09:53Barok trosedi i fotelji

Se prodavat 2 troseda i 2 fotelji od Barok stil. Skoro 3 godini se k...


1 €
или предлог цена
26 ное 09:56Masi

Prodavam masi , klub masi Mnogu malku koristeni , (utnata mi e bojat...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
Куманово

Дневна соба / Маси

26 ное 08:26Komoda-Komodi

Komoda1 -- 117x38-50visina Komoda2 -- 110x40-51 visina Komoda3 --


3.600 МКД
или предлог цена
25 ное 22:15Garnitura za sedenje

--Garnitura za sedenje..


1 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 МКД
24 ное 08:03Komodi i masa

Dnevna soba so trpezariska masa i stolici,garnitura,masicka,termo


1 €
или предлог цена
23 ное 21:00Продавам КАУЧ - добро сочуван

Продавам кауч - добро сочуван. Цена по договор. Телефон за инфо 075...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:41Se prodavaat KOMODI

TELEFON ZA KONTAKT: 070-511-102 / 070-506-024


1 €
или предлог цена
23 ное 14:56Se prodavaat KOMODI

TELEFON ZA KONTAKT: 070-511-102 / 070-506-024


1 €
или предлог цена
23 ное 14:56Se prodavat garnituri za sedenje

Se prodavat garnituri za sedenje 3godini upotrebeni extra sostojba, m...


150 €
или предлог цена
22 ное 15:43Garnitura za sedenje

Dvata kreveta se spustat


3.200 МКД
или предлог цена
21 ное 18:17Regal Komoda Vitrina

Mnogu malku koristen bez ostetuvanja so lice od medijapan vo odlicna ...


200 €
или предлог цена
21 ное 12:09Se prodava Trosed dvosed i fotelja

Se prodava detski krevet Tel.070459690


4.000 МКД
или предлог цена
20 ное 21:21Izrabotuvame prekrasni masi od masivno drvo

Imame na raspolaganje sekakov vid na drvo za izrabotka na masi so epo...


500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Маси

19 ное 18:48фотељи

две фотељи сочувани многу добро по екстра цена - и двете заедно 1500 ...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

19 ное 10:55Regal

Se prodava regal za vo dnevna soba Cena povolna po dogovor


350 €
или предлог цена
19 ное 00:09TV Komoda

Kako nova. Dimenzii: 175x45x45 Materjal so iverka. Gorniot del so...


6.500 МКД
или предлог цена
18 ное 13:26Se prodavaat komodi i krevet

Se prodavaat 5 komodi na slikite ima 4 i plus edna sto ne e slikana c...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
18 ное 12:38шанкерски столици

Се продаваат 2 шанкерски столици Контакт 075882299


По Договор
или предлог цена
18 ное 10:45Ekokoza

Trosed ,dvosed i fotelja.Vo supe sostojba , samo trosedot se spusta k...


15.000 МКД
или предлог цена
15 ное 18:10Prodavam garnitura

Prodavam trosed,dvosed i fotelja kupeni vo Simpo 300evra


300 €
или предлог цена
15 ное 10:44MEBEL

Se prodava komplet mebel od trosoben stan: dnevna soba i hodnik. Pov...


По Договор
или предлог цена
10 ное 10:09Панел за гардероба

Панел за гардероба нов на пакетот. Донесен од Австрија


1.000 МКД
или предлог цена
08 ное 16:49Komodi Fabricna Cena

Komodi fabricna cena 070 511 102 070 506 024


По Договор
или предлог цена
06 ное 10:57Se izdava kuka na kirija ili magacin

8 sobi Solarno Grenje na radiatori Garaza Dvor Kuqata se naoga ...


220 €
или предлог цена
02 ное 21:29Herman Miller Eames Lounge Chair Replica

Dizajnerski Kozni Fotelji so Taburetki Izrabotena vo Crna Prirodna K...


990 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

24 окт 14:56Agolna garnitura

140x170 Agolna garnitura , od vodotporen stof Koristena 6meseci Vo ...


28.000 МКД
или предлог цена
19 окт 16:47Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам