170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 18:02Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 15:39Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 07:52Se prodava kukja vo naselba Duzlak

Se prodava kukja vo naselba Duzlak vo divite gradbi na 100m od plansk...


55.000 €
или предлог цена
27 ное 19:14Се издава самостоен спрат од куќа

Се издава самостоен спрат од куќа со посебен влез, наменет за фамилиј...


1 €
или предлог цена
27 ное 15:38Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
27 ное 14:44Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
27 ное 13:01se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
27 ное 04:11SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
26 ное 17:34SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
26 ное 06:15Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
25 ное 10:55Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
23 ное 19:41Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
23 ное 09:36Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


1 €
или предлог цена
22 ное 13:29PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana SE PRODAVA KUKA od 154 m2 ...


1 €
или предлог цена
21 ное 18:47Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
19 ное 23:45Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
19 ное 01:02Куќа од 140 м2 во Штип

Итно се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус по...


34.000 €
или предлог цена
18 ное 10:50Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
18 ное 09:46Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
17 ное 15:08Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


22.000 €
или предлог цена
13 ное 13:22Se prodava stara kukja ( plac) 140m2 vo centarot na Stip

Se prodava stara kukja ( plac) 140 m2 Lokacija pomegju muzickoto uci...


1 €
или предлог цена
13 ное 11:54Se prodava kujka sprat ipodrumski prostor

kujkata e vo senjak 3 pozadi trgovskiot ELKOS blizu skoloto Dimitar V...


75.000 €
или предлог цена
12 ное 16:47se prodava kujka vednas vseliva

kujkata se naoga vo naselba sejnak 3 blizu skoloto Dimtar Vlahov poza...


120.000 €
или предлог цена
12 ное 16:47Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
12 ное 14:53Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
07 ное 10:29Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
06 ное 18:33SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
06 ное 14:28Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
05 ное 12:55Se prodava kuka

280 kvadrati kukja Celosno Mesto 430 kvadrati(kukja dvorno mesto gar...


По Договор
или предлог цена
03 ное 11:05Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
31 окт 19:25Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа во центарот на Штип, веднаш позади градската библиоте...


По Договор
или предлог цена
31 окт 18:38Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
30 окт 09:41куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


80.000 €
или предлог цена
21 окт 12:46Продавам куќа или заменувам за стан

Се продава куќа со дворна површина од 400м2 на многу мирно и тивко ме...


1 €
или предлог цена
17 окт 21:51комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
16 окт 21:20Реновирана куќа со локација карши Верона

Куќата е реновирана, со приземје можност за дуќан, и уште 2 ката за ...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 20:58se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka izgradena 1992 god vo koja se zivee 1 sprat od 65m...


1 €
или предлог цена
09 окт 12:13Se prodava kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata...


100.000 €
или предлог цена
06 окт 15:33KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
04 окт 21:21Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам