Гази Баба
                   
1213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA: METALNI OGRADI I NASTRESNICI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

21 ное 15:07Промовирано

Frizider Beko

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimen...


19.000 МКД
или предлог цена
24 ное 02:01Промовирано

Stakleni Paravani i Tus Kabini "Sasko-Gis"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 11:31ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


35 €
или предлог цена
Денес 11:31ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Денес 11:29Се продава тросед,кревет

Се продава тросед на спуштање Цената е 3000 денари фиксна 078716785


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 08:53Се продава Термо печка

Се продава термо печка вомодлична состојба Цена 3500 денари фиксно ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:52  НОВ ОГЛАС

Nov dusek 60x120 kupen od Enci Menci

Prodavam nov dusek kupen od Enci menci,istiot ne e odpakuvan. Moze d...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 08:39Kupuvam harmonika vrata

Kupuvam harmonika vrata dimenzii 130\2 m.


По Договор
или предлог цена
Денес 07:54  НОВ ОГЛАС

Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:50TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:03Plakar za hodnik

Prodavam plakar za hodnik ili za drugi nameni.


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Полици и Места за складирање

Вчера 15:31  НОВ ОГЛАС

Kupuvam harmonika vrata

Kupuvam harmonika vrata


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:09  НОВ ОГЛАС

Prodavam polovni Hilti od Germanija

Polovna Hilta Kango, Hilta Kango donesena od Germanija so 3 sila 1...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00solar solarni paneli i oprema za solarni centrali

solar solarni paneli i oprema za solarni centrali Montazni elementi ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 13:00Garnitura/Гарнитура/Agolna Garnitura/Аголна Гарнитура

Се продава нова аголна гарнитура, може да се види во секое време. Се...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Kupuvam saksii

Kupuvam koristeni saksii za rasad piper so golemina 7, 8 ,9


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi

prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi koristeni br. 070298621


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Masina za perenje sadovi Favorit

Prodavam polovna masina za perenje sadovi za 12 osobi, marka Favorit ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Sporet na drva ALFA 90

Se prodava Poloven Sporet na drva Alfa 90 . Mnogu kvaliteten i izdrzl...


200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Kamin na drva SMEDEREVAC pecka sporet

Se prodava kamin na drva smeserevac mnogu malku koristen kako nov za...


12.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 12:15Prodavam cistac na parea

Prodavam cistac na parea


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:08VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 10:55TUS KABINI STAKLENIALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 10:55Komoda za TV

Socuvana komoda za TV.Dolzina 110cm,sirina 60cm,visina 76cm.Cenata ne...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 09:55Garnitura za sedenje

Se prodava petosed.So mehanizam na spustanje(za spienje) i fioka za a...


8.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 09:55Se prodava TV komoda

Prodavam TV komoda so dimenzii Dolzina 170cm Visina 42cm Dlabocin...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 09:21Уникатни ќупови за двор

Се продаваат два уникатни, изработени по нарачка ќупови за двор или...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 08:59VRATI

TRI VRATI 80 CM EDNA 60 CM VLEZNA VRATA 93 CM SAMO KRILO BEZ KASA ...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 08:27ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:39ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 07:39Prodavam TERMO pecka CER 6kw

Prodavam TERMO pecka CER 6kw vo ispravna asostojba, komplet so postol...


2.500 МКД
или предлог цена
25 ное 19:47Blender Tefal

Se prodava blender tefal So dve brzini Mnogu dobro socuvan Vo isp...


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 18:25Osvezuvac za vozduh Dormeo

Se prodava osvezuvac za vozduh Dormeo Sluzi i kako nokna svetilka V...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Квалитет на Воздух / Навлажувачи

25 ное 18:25Drzac za vino

Se prodava metalen drzac za 4 flasi vino.


10 €
или предлог цена
25 ное 15:01Klima TCL 3.5kw

Klimata e 3.5kw nikogas ne e otvarana da se pravi ili slicno,koristen...


100 €
или предлог цена
25 ное 14:15Вградлив фрижидер

Користен помалку од 4 години, во исправна состојба. Фрижидерот не е в...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
25 ное 13:45DORMEO

Se prodava Dusek Dormeo ALOE VERE so dimenzii 1.80x 1.90


16.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Душеци

25 ное 11:06Prodavame Aluminiumski,Inoksni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Inoksni,Pvc lajsni za Plocki,Laminati,Parketi ...


2 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Плочки

25 ное 08:29Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

25 ное 08:28ПРОДАЖБА НА ИНОКСНИ,АЛУМИНИУМСКИ И ПВЦ ЛАЈСНИ

Продажба на сите модели на Алуминиумски и Иноксни Лајсни од Грчкиот п...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

25 ное 08:28Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам