Подкатегорија:
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider Beko

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimen...


19.000 МКД
или предлог цена
24 ное 02:01Промовирано

Frizider hyundai

Prodavam frizider Hyundai kupen nov, koristen 7 godini nikogas ne e s...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07Masina za perenje sadovi Favorit

Prodavam polovna masina za perenje sadovi za 12 osobi, marka Favorit ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Се продаваат стакла и врати за шпорети

Се продаваат стакла и врати за шпорети


1 МКД
или предлог цена
29 ное 18:57Bansek

Malku koristen


3.500 МКД
или предлог цена
29 ное 10:31KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisiisi

KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisi. Kupena e 2400 evra I...


850 €
или предлог цена
29 ное 08:11Delicio, aparat za espresso, retro modelce

Ispravna sostojba


40 €
или предлог цена
27 ное 15:40Prodavam cistac na parea

Prodavam cistac na parea


2.300 МКД
или предлог цена
26 ное 11:08Blender Tefal

Se prodava blender tefal So dve brzini Mnogu dobro socuvan Vo isp...


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 18:25Вградлив фрижидер

Користен помалку од 4 години, во исправна состојба. Фрижидерот не е в...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
25 ное 13:45Frizider Beko

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimen...


19.000 МКД
или предлог цена
24 ное 02:01KafeMat EASY SegaFredo

Poluavtomat EASY na kapsula Segafredo kanistar za mleko i cokolado....


300 €
или предлог цена
23 ное 16:56Delonghi i Fhilips kafemati

Aparatite se ispravni so sopstvena melnica


1 €
или предлог цена
20 ное 20:55електричен шпорет elektricen sporet

ST sporet elektricen ispraven (osven dolniot greac na rernata) kupen ...


3.500 МКД
или предлог цена
18 ное 12:13Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje. Ima malku problem na centrifuga.


1.800 МКД
или предлог цена
15 ное 20:12Kafemat Muhler - Кафемат - НОВИ - 1 година гаранција

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвен...


3.899 МКД
или предлог цена
15 ное 06:42Диспензери за вода - Dispenzeri za voda MUHLER

🆕Топла и ладна вода во секој момент во Вашиот дом и канцеларија со д...


4.200 МКД
или предлог цена
15 ное 06:42Телесна вага

Продавам телесна вага . ДАНИЕЛА 071/352-918


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
14 ное 17:04Pogoden za sekakva namena

Frizider Samsung so 10 godini garancija inverter motor mnogu malku ko...


1 €
или предлог цена
14 ное 08:23Prodavam steamer na parea Philips

Prodavam pegla steamer na parea Philips


2.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

13 ное 12:00Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegli na parea Tefal


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

13 ное 11:59Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegla na parea Tefal


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

13 ное 11:59Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

13 ное 11:59Prodavam skara na plin

Skara 2 plotni za gotvenje,se sklopuva Kako kuferce na plin


600 МКД
или предлог цена
12 ное 22:21Kombiniran sporet

Prodavam sporet gorenje 4 na plin,2 na struja,ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
12 ное 22:19Plotna skara na plin

Prodavam plotna skara na plin


1.000 МКД
или предлог цена
12 ное 22:19Се продава врата за кончар шпоред

Се продава врата за кончар шпоред


1.200 МКД
или предлог цена
12 ное 21:08Prodavam masina za perenje BEKO so rasipan elektronski modul

Telefon za kontakt: 078343885


2.500 МКД
или предлог цена
12 ное 14:55Kafe aparat kafemat Saeco

Kafematot e so melnica ispraven i odlicno socuvan


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
10 ное 23:33MIDEA WQP8-9001 B dishwasher

masina za sadovi 45 sm, na masinata se funkcijonira. Cenata ima mala...


5.500 МКД
или предлог цена
10 ное 08:38Sokovnik Bosch malku koristen

Prodavam sokovnik Bosch malku korisren 3500denari Informacii samo na...


3.000 МКД
или предлог цена
09 ное 14:25sporet KONCAR

Prodavam socuvan sporet Koncar


120 €
или предлог цена
08 ное 17:25Prodazba, servisiranje i otkup na pegli na parea

Prodazba, servisiranje i otkup na pegli na parea


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

05 ное 15:31Готвач на пареа

Нов, не користен готвач на пареа.


3.000 МКД
или предлог цена
04 ное 19:49Продавам бојлер Горење

Продавам бојлер ,,Горење тики''80л.Користен 2 год.во викендица


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
04 ное 14:57Sokovnik Filips 220w

Sokovnik Filips 220w Odlicno Socuvan Mnogu Malce Koristen


2.500 МКД
или предлог цена
03 ное 14:47PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ГОРЕЊЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!


5.000 МКД
или предлог цена
03 ное 02:01PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.


5.000 МКД
или предлог цена
03 ное 02:00Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje

Prodavam masini za mienje sadovi doneseni od germanija .


8.000 МКД
или предлог цена
02 ное 10:06NOV Sokovnik Rohnson

Prodavam nov sokovnik Rohnson Sokovnikot ne e upotrebuvan voopsto N...


3.500 МКД
или предлог цена
02 ное 09:43Elektricna masina 'MUHLER' za melenje MESO, PIPERKI, DOMATI

Електрична машина за мелење ПИПЕРКИ, ДОМАТИ, МЕСО, полнење КОЛБАСИ и ...


2.800 МКД
или предлог цена
01 ное 20:08Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам