Виница
                           
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nivi niva zemjodelski prva klasa na edna brazda..

Se prodava niva na edna brazda pod voda prva klasa vo Vinecko pole ka...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:39Se prodava mesto (plac) za gradba

Se prodava mesto (plac) za gradba so povrsina od 930m2 na vlezot vo V...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:23Se prodava Kukja

Se prodava Kukja.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Вчера 19:23Ranc

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Вчера 12:43Glodalka bugarska

Socuvana vo ispravna sostojba Zvonete na taj broj 078718272


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Виница

Останато

29 ное 21:46Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во Виница. Локација : ул. Плачковички о...


120 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

29 ное 21:39Se izdava deloven prostor vo Vinica

Se izdava deloven prostor na 3 sprata po 120m2 vo centarot na Vinica ...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:43IZDAVAM GARAZA RAMPA-K.VODA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda. Garazata e na...


По Договор
или предлог цена
Виница

Гаражи

29 ное 17:57stenderi za kros

izrabotka na stenderi za kros i pomosni drzaci za gumi boite po vas i...


1.700 МКД
или предлог цена
Виница

Останато

24 ное 08:20Plac 1000m2 ILA

Се продава градежно земјиште во месност Ила Виница 998 m2 Маркица П 2...


35 €
или предлог цена
23 ное 18:12PLAC ZA VIKEND KUKA VO S. LAKI VINICA

Se prodava plac na mnogu mirna i cista lokacija vo s.Laki Vinica, pla...


4.000 €
или предлог цена
20 ное 07:23SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lo...


25.000 €
или предлог цена
20 ное 07:23Se izdavat dva dukani / delovni prostori

Lokacija na ul. “Dimitar Vlahov” 14, Vinica Se izdavaat zaedno ili o...


1 МКД
или предлог цена
Виница

Дуќани

19 ное 13:59Se prodava nasad so bademi

Se prodava nasad so bademi podignat 2015 vo atarot na s.jakimovo od 2...


1 €
или предлог цена
17 ное 21:24Градежно земјиште 744м2

Се продава градежно зејиште во индустриска зона Виница (парцела 8902/...


1 €
или предлог цена
17 ное 09:45Стан под наем Виница

Изнајмувам полунаместен стан во Виница на влез во Виница кај бензинск...


5.000 МКД
или предлог цена
Виница

Станови

15 ное 17:37Placovi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
14 ное 09:42Kuka vo vinica

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

14 ное 09:42Placеvi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
09 ное 14:39kuka vo vinica / куќа во виница

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

09 ное 14:39izdavame sobi vo vinica

hotel apartments rooms for rent vinica hotel hostel motel .Imame 4 ap...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Соби

07 ное 13:25Se prodava hotel, restoran, vila I vikendica

Se prodava restoran I hotel, vila I vikendica vo Istocna Makedonija n...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

03 ное 11:23Dizna za BMW E90 2006

Samo 1 dizna za e90


50 €
или предлог цена
Виница

Останато

25 окт 19:38Se prodava kuka vo s.Blatec

Se prodava kuka so dvorno mesto vo s.Blatec Kukata e namestena i mo...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

23 окт 21:53SE PRODAVA

se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jak...


59.555 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

12 окт 10:03Продажба на станови и деловен простор

Се продаваат Станови и Деловни простории на атрактивна локација во це...


По Договор
или предлог цена
Виница

Станови

16 сеп 17:54Plac vo industriska zona

Se prodava plac vo novata industriskata zona na regionalnio pat Vinic...


1 €
или предлог цена
14 сеп 06:37Plac Niva zemjiste Vinica

Se prodava imot na lokacija mijanci na 100 m od benziskata el go so p...


1 €
или предлог цена
12 авг 01:13zajacko meso

zajacko meso


300 МКД
или предлог цена
Виница

Останато

11 авг 09:43Се продава нива - плац

Се продава нива - плац, погоден за изградба на викендица. Веднаш до р...


11 €
или предлог цена
09 авг 22:38PLAC vo Vinica

Na samiot regionalen pat vinica-berovo


30 €
или предлог цена
05 авг 00:33Se prodava orizna niva vo osojnica

Nivata se naogja blisku do selo Peklani pod KO BLATEC broj na parcela...


1 €
или предлог цена
04 авг 16:50Продаваме куќа

Се продава куќа со опремен авто-механички простор (36м2) Две гаражи, ...


125.000 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

29 јул 14:33Se prodava stan 40m2 na bulevarot vo Vinica

Se prodava stan 40m2 vo Vinica na bulevar marsal tito zapadna strana ...


1 €
или предлог цена
Виница

Станови

24 јун 08:15СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ВИНИЦА

Се издава дуќан во центарот на Виница, веднаш покрај плоштадот. Дуќан...


300 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

18 јун 01:58Се продава куќа

Се продава вселива куќа во Виница, во близина на ветеринарната стани...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

15 јун 17:23Плац во Виница во м.в. Стара Река

Се продава плац во м.в. Стара Река во Виница со квадратура од 1753м2....


1 €
или предлог цена
11 јун 16:26Куќа со деловен објект

Се продава куќа во центарот на Виница, веднаш спроти градскиот пазар....


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

13 мај 17:49Povolno niva na m.v.Sirinata vo Vinica

Se prodava niva KP.BR.11214, KO Vinica, so povrsina od 824 mkv, na m....


2.900 €
или предлог цена
22 апр 14:49PLACOVI VO SELO JAKIMOVO

Se prodavaat cisti placovi vo selo Jakimovo...cena po dogovor ...se n...


1 €
или предлог цена
09 апр 15:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам