1071 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ДЕКЕМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 94990 ...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Iphone 6s 7 + X Xs Xs Max 11 Pro 12 Pro 13

Tefonite se vo extra sostojba,Garancija za istite Mozi da se vidat ...


1 €
или предлог цена
24 ное 13:03Промовирано

IPHONE 11 PRO KAKO NOV

BEZ GREBNATINA KAKO NOV


450 €
или предлог цена
Денес 08:55Prodavam Iphone XS Max kako NOV

Телефонот е купен од Америка што можи да се види преку model number и...


22.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:14Neotpakovan Samsung Galaxy Watch 4

Prodavam neotpakovan Samsung Galaxy Watch so dijametar 44mm. Bojata ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:26iPhone 7

Iphone 7 32gb orginalen ekran nova baterija


5.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.900 МКД
Вчера 23:17iPhone 7 Plus

Se prodava iPhone 7 Plus -Malce koristen, odlicno socuvan -Nova ba...


8.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 МКД
Вчера 23:17Garmin venu 2

Garmin venu 2. 45mm. Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez t...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 22:45Samsung J3 2017

Se prodava Samsung J3 2017.Telefonceto e odlicno se raboti i nema nik...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 22:38Fiksen ,Bezicen telefon

Fiksen ,Bezicen telefon od Germanija donesen ,mnogu malce koristen , ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:07  НОВ ОГЛАС

Power bank - Apple

Power bank Apple original + gratis kabel za iphone


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Битола

Останато

Вчера 17:42Samsung S10 e GONI

3 meseci garancija


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56  НОВ ОГЛАС

IPHONE 7

Телефонот е во топ содтојба работи перфектно прв газда не е паѓан не ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 16:22Samsung A02s Nov ne e koristen pod garancija

Nov mobilen ne raboten mozi i po kargo


7.500 €
или предлог цена
Вчера 15:33Macsafe Bezicen polnac za iphone Wireless Charger

Polnacot e nov odlicno raboti toj e na slikite so nego ima i usb adap...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:54Rhinoshield iPhone 13 PRO

Prodavam zastitna maska od brand Rhinoshield za iPhone 13 PRO, NOVA, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:49Samsung A12 GONI

3 meseci garancija


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43  НОВ ОГЛАС

Samsung S10 Plus GONI

3 meseci garancija


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:37  НОВ ОГЛАС

Samsung S9 Plus

6 meseci garancija


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 GONI

100% battery health


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:07  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG A70

Телефонот е купен од Грција нема ниту една мана Body: 164.3 x 76.7 x...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Amazfit Bip U Pro

https://www.amazfit.com/us/amazfit-bip-u-pro.html Во одлична состојб...


2.700 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 МКД
Вчера 12:49Samsung a22 5g

Telefonot e donesen od stranstvo. Ispraven e i dobro zacuvan. Mozna e...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15  НОВ ОГЛАС

Samsung A12. 4 ram/64 memorija

Telefonot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba, odi komplet so ku...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08  НОВ ОГЛАС

Samsung A13 GONI

24 meseci garancija


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG A03s KAKO NOOV EKSTRA!

SE PRODAVA SAMSUNG A03s EKSTRA KAKO NOV ODLICEN MOBILEN BEZ ZNACI NA ...


6.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 10:28Iphone 7 128gb kako nov - mobicom

Iphone 7 128gb kako nov crna boja. Komplet kutija so site accesories....


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:01PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


900 €
или предлог цена
Вчера 09:54Otkup na NOVI i ZACUVANI mobilni telefoni

otkupuvam novi i zacuvani mobilni telefoni Iphone,Samsung,Huawei s...


Вчера 09:35Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


15.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.990 МКД
Вчера 09:23Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Samsung A23 5G NOVI - MOBICOM

Samsung A23 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame po K...


11.990 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.990 МКД
Вчера 09:23Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Samsung Z Fold 4 NOVI - MOBICOM

Samsung Z Fold 4 5G 12/256GB Black, green beige.. Telefonite se novi ...


83.990 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
84.990 МКД
Вчера 09:23Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


54.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g 8/256gb NOVI neotpakovani so 2 godini garancija Z...


49.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:23Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


82.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
85.990 МКД
Вчера 09:23Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 4 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za ...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


29.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
31.990 МКД
Вчера 09:22iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


47.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
48.990 МКД
Вчера 09:22Samsung S21 FE EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 FE 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA...


28.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.990 МКД
Вчера 09:22Prodavam telefon / Продавам телефон Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:12Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам