Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:04Korg PA1X 61

So torbica


По Договор
или предлог цена
Денес 11:45  НОВ ОГЛАС

Baile harmonika italjanska

Baile harmonika


По Договор
или предлог цена
Денес 11:42BARCAROLE 3 REG 32 BASA

Vo odlicna sostojba so kuferce


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:25  НОВ ОГЛАС

DELICIA 32 BASA

Potpolno ispravna bez kufer


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 06:24HARMONIKA BALEANI Italianska

Original ITALIANSKA harmonika vo fabricna sostojba mnogu malku korist...


5 €
или предлог цена
Вчера 10:342×Tapco seria 69 - 12"

Se prodavaa 2×Tapco seria 69 - 12" 250 evra Zachuvani se tip top. 8 g...


31 мај 22:55Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


170 €
или предлог цена
31 мај 15:14Violina 3/4

Germanska mnogu stara solidno gudalo so futrola.


350 €
или предлог цена
31 мај 15:14Хармоника Кубана

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производс...


100 €
или предлог цена
31 мај 14:38Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
31 мај 14:38ELEKTRIČNA GITARA

Američka električna Gitara+futrola so vrven kvalitet kako nova


149 €
или предлог цена
31 мај 09:01DELICIA 11 REG 96 BASA

Potpolno ispravna so glasovi od hohner i leva i desna strana. Cetvoro...


230 €
или предлог цена
31 мај 06:45SE PRODAVAS ROLAND E-96

SE PRODAVA SINTISAJZER ROLAND E-96 +FLOPI RITMOVI ZA (NARODNA ...


1 €
или предлог цена
30 мај 17:09Harmonika Weltmeister

Se prodava skolska harmonika Weltmeister serino so 3 registri i 32 ba...


1 €
или предлог цена
30 мај 12:04Harmonika Weltmeister

Se prodava harmonika Weltmeister stella 5 plus 3 registri i 60 basovi...


1 €
или предлог цена
30 мај 12:04Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


30 мај 08:36Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 08:35DELICIA 11 REG. 120 BASA

Potpolno ispravna cetvoroglasna harm. bez kufer


220 €
или предлог цена
30 мај 07:43Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
29 мај 19:50KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 06:46Гитари на продажба

Teisco telekaster 1965-1972 год. Јапонија. Вистински раритет и колекц...


28 мај 15:02Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
28 мај 14:15RANCI ZA HARM. 80 I 120 BASA

Novi ranci mnogu prakticni


2.500 МКД
или предлог цена
28 мај 08:37Violina

Violina so vrven kvalitet stara racna izrabotka .


28 мај 07:30WELTMEISTER stela 5 reg. 60 basa

Harmonikata e potpolno ispravna so kufer


9.800 МКД
или предлог цена
26 мај 06:02MELODIJA 5 REG. 72 BASA

Troglasna harm. vo ispravna sostojba so hohnerski glasovi bez kufer


7.500 МКД
или предлог цена
24 мај 06:49Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
23 мај 08:35Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


440 €
или предлог цена
21 мај 09:35Harmonika

Detska Vo odlicna sostojba Ispravna KONTAKT Hristina 071366843...


2.500 МКД
или предлог цена
18 мај 22:15Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


1.500 €
или предлог цена
14 мај 17:44Пијано

Пијано Чајка, добро сочувано, прв газда, не преместувано, во стамбена...


650 €
или предлог цена
10 мај 14:54POPRAVKA I OTKUP NA HARMONIKI

Otkupuvam hamoniki bez razlika vo kakva sostjba se


50 €
или предлог цена
10 мај 06:45SE PRODAVA TRUBA YAMAHA YTR 2320

Za pocetnici


1 €
или предлог цена
02 мај 00:43RANEC ZAHARMONIKA

Ranec zaharmonika 120 basa


2.500 МКД
или предлог цена
28 апр 06:15Се продава Weltmeister Meteor

Се продава Weltmeister Meteor со 5 регистри и 80 баса. Во одлична со...


200 €
или предлог цена
27 апр 13:35Udiracki

Se prodavaat odlicno socuvani


130 €
или предлог цена
26 апр 09:30Violina

Stara sačuvana 4/4 cela


120 €
или предлог цена
25 апр 08:25Boss gt 10 procesor za gitara

Se prodava boss gt 10 procesor za gitara vo mnogu dobra sostojba kako...


240 €
или предлог цена
22 апр 17:38KORG iS50 - Sintisajzer

Sajzerot e koristen za pocetnik Stalakot e baksis so sintisajzerot


199 €
или предлог цена
19 апр 19:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам