689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parcela broj 544 KO Nize Pole

Se prodava del ili 1/4 od parcela broj 544 vo KO Nize Pole, Bitola Pe...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:12Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 04:04Се продава плац во сКравари со дозвола за градење

Плац во вкупна површина од 1444 м2 во с. Кравари о. Битола, на ул. Св...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:24Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 - 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CRV...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:10NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:25PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
Вчера 18:19Se prodava zemjodelsko zemjishte

Se prodava zemjodelsko zemjishte vo atarot na s.Karamani vo povrshina...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:38Prodavam parcela

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 . Vladimir t...


20 €
или предлог цена
Вчера 11:41SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI VO DIHOVO

SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI NA POVEKE LOKACI VO DIHOVO K.P 32...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:13Се продава нива со черешни

Се продава нива на Бруснички пат насадена со черешни. Парцелата е во ...


5 €
или предлог цена
01 јун 21:37Се подаваат атрактивни градежни парцели

Се продаваат атрактивни градежни парцели, една до друга, со две марки...


95 €
или предлог цена
01 јун 21:36Plac na vlezot na Dihovo

Hitno!!!!Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda ...


1 €
или предлог цена
01 јун 20:06Niva vo selo Gneotino

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
01 јун 20:06Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
01 јун 20:05Prodavam suma

Prodavam suma vo selo Osoj Kicevsko,5500m2.Tel.078367974


1 €
или предлог цена
01 јун 20:01Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


1 €
или предлог цена
01 јун 17:16Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
01 јун 14:37СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА КАЈ ЛУКОИЛ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 700 М2, ЛОЦИРАНА НА ПАТОТ ЗА БРАТИНДОЛ, НА 500 ...


12.000 €
или предлог цена
01 јун 13:27Nivi/livadi vo s. Bratindol

Se prodavaat nivi/livadi vo s. Bratindol i pred s.Bratindol po stario...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:15Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
01 јун 12:51SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
01 јун 10:35Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
01 јун 08:50PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
01 јун 06:13se prodava ili menuva parcela

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list ...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:27Zemjodelsko zemjiste

Se prodava zemjodelsko zemjiste pod vinarijata ciflik 2 imotni lista ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 22:29Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726, КО Битола 1-2,во близина ...


20.000 €
или предлог цена
31 мај 21:49Парцела за спортски терени

Продавам градежна парцела од 1716 м2, КП15726, КО Битола 1/2, во ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 21:49Ниви во ПОРОДИН и ЕГРИ

Продавам 3 ниви: - ЕГРИ (КП995, И.Л број 239) со површина 17812 м2,...


2 €
или предлог цена
31 мај 21:49Се продава градежна парцела 276 m2

Продажба на градежна парцела со површина од 276 m2 на улица Пецо Божи...


45.000 €
или предлог цена
31 мај 18:05Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodava pacela, nad seloto, na samiot pat, pogodna za vikendici. ...


16 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17 €
31 мај 14:28Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10 €
или предлог цена
31 мај 13:31Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
31 мај 09:35Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
31 мај 09:35LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
31 мај 09:35PARCELA ZEMJISTE GJAVATO VO GRADEZEN REON ZA VIKENDICA PLAC

Prodavam parcela vo gradezen reon na selo Gjavato, ramna so pravoagol...


13 €
или предлог цена
31 мај 09:13Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
31 мај 08:21Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci

Se prodava zemjodelsko zemjiste vo opstina Novaci pod selo Meglenci m...


40 МКД
или предлог цена
31 мај 08:10Mesto NIZEPOLE

Kontakt telefon: 071 350 173


1 €
или предлог цена
- 93 % Попуст
15 €
31 мај 05:36Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


1 МКД
или предлог цена
- 97 % Попуст
35 МКД
31 мај 03:07Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
30 мај 21:54Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам