Подкатегорија:
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hardver , Stalci , Clampi , Roland , Elektronci

Roland Stalci za padovi i cineli . Novi!


160 €
или предлог цена
Вчера 00:48Dobos 14' PEARL

Pearl dobos standard 14 " , novi kozi Evans . Prekrasen ton!!!


100 €
или предлог цена
Вчера 00:47ХАРМОНИКА

СЕ ПРОДАВА ХАРМОНИКАТА. ЦЕНА ПО ДОГОВОР. КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 070 358 55...


1 €
или предлог цена
31 мар 21:44Boss OD-3

Продавам Boss OD-3 overdrive


75 €
или предлог цена
30 мар 20:30Ocean bass

Se prodava Ocean bass gitara vo odlicna sostojba, svirena vo domasni ...


7.500 МКД
или предлог цена
30 мар 14:13Elektonski dobos 12 ' / dvozonski

Elektronski dobos 12' - dvozonski ispraven


75 €
или предлог цена
29 мар 16:56Bukvi,natpisi,3D stikeri za harmonika GUERRINI

Se prodavaat novi Bukvi, Natpisi, 3D stikeri za harmonika GUERRINI


15 €
или предлог цена
27 мар 12:09Продавам прекрасна стара мандолина или менувам

Оригинална италијански стил и звук чист силен.Репарирана точен штим н...


250 €
или предлог цена
27 мар 10:00Električna gitara gibson lespol kopija

Moze i zamena za gitara ili zican instrument..tel, 076905264 Zlate


400 €
или предлог цена
27 мар 09:59Prodavam turski UD/UT

Kupen 2001 vo Turcija pominat so šel lak za violina otvorite se porad...


300 €
или предлог цена
24 мар 12:07Prodavam soft piano , futrola za kamera ili aparat.

Prodavam soft piano 50 eur, futrola za kamera ili aparat 20 eur i sta...


1 €
или предлог цена
23 мар 11:41Prodavam saksofon Welklang i pifla Colletto original 5

Go prodavam najdobriot model Welklang saksofoni so razoren i prekrase...


1 €
или предлог цена
23 мар 11:41Се продаваат две гитари Flying V

Се продава Jackson Flying V и custom flying V. Двете гитари се сетира...


1 €
или предлог цена
22 мар 09:00Prodavam Pijano Petrof socuvano

Prodavam Pijano Petrof dobro socuvano so dve predali.. malku upotrebu...


1 €
или предлог цена
21 мар 14:00klavijatura Yamaha PSR 1000

klavijatura Yamaha PSR 1000.od Swiss......Turn on Your Creative Imagi...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
21 мар 12:11Vintage Deri by Tromsa

Germansko tapance od sredina na prosli vek, metricki dimenzii. Malku ...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 19:28Klavijatura GEM WS2 workstation

Klavijatura GEM WS2 workstation .od Svajcarija donesena socuvana.


250 €
или предлог цена
17 мар 15:32Gitara Lignatone

Prodavam solidno socuvana stara gitara Lignatone (Cehoslovacka) so za...


4.500 МКД
или предлог цена
11 мар 15:37Ruska Detska Harmonika MALISH

Ispravna detska harmonika MALISH, moze da se vidi i proba


2.000 МКД
или предлог цена
11 мар 15:36Harmonika Weltmeister / Хармоника

Harmonika Weltmeister, vadi odlicen zavuk. Treba da se sredi, i f...


3.000 МКД
или предлог цена
11 мар 15:33Komplet ozvucuvanje.

Prodavam komplet ozvucuvanje. Kutiite se so RCF KVALITETNI ZVUCNICI ...


По Договор
или предлог цена
06 мар 18:51Акустични гитари

Продавам две акустични гитари, едната нова, другата половна во добра ...


5.000 МКД
или предлог цена
06 мар 09:26Gitara Ibanez AS103

Гитарата е во одлична состојба, доаѓа со тврд куфер. Видео од гитарат...


580 €
или предлог цена
26 фев 21:30Se prodava rico b5 za saksofon

Se prodava pifla b5 rico za saksofon alt


3.000 МКД
или предлог цена
24 фев 21:30SE PRODAVA SAKSOFON KOHLERT

Se prodava saksofon kohlert vo odlicna sostojba . Telefon za kontakt...


По Договор
или предлог цена
24 фев 21:30STALAK ZA GITARA

Nov stalak za gitara za zid od masivno drvo Tel 071 264 065


1.800 МКД
или предлог цена
23 фев 11:33Vintage Avedis Zildjian 20" ride

50's trans stamp ili 60's thin stamp (pre three dot), medium ride, 22...


8.500 МКД
или предлог цена
20 фев 20:56Mandolina i prim

Prekrasen zvuk i so nedeformirani vratovi moze zamena za klasicna git...


60 €
или предлог цена
19 фев 10:32Gitara Takamine klasična G128S

Začuvana,ozvučena kaj Majstor Baže Skopje smeneti nut i kobilica so k...


300 €
или предлог цена
19 фев 10:31Bass gitara

Bass girara za levak. Mnogu malku koristena i voopsto ne ostetena. V...


4.000 МКД
или предлог цена
15 фев 16:26Ruska Balalajka / Balalaika / Mandolina / Gitara

Odlicno socuvana ruska balalajka, racno naslikana


12.000 МКД
или предлог цена
11 фев 21:26Yamaha RGX121Z

Prodavam elektricna gitara Yamaha RGX121Z,dobro socuvana,svirena pret...


12.000 МКД
или предлог цена
08 фев 12:43line 6 pocket pod

line 6 so odlicni efekti za gitara. kontakt na 075 929083


3.500 МКД
или предлог цена
07 фев 20:46PIJANO LEGNICA

Бренд: LEGNICA Модел: M110 Исправено пијано-Пијанино Боја: Americ...


1.400 €
или предлог цена
13 јан 14:57Flejta Flauta Флејта

Prodavam Flejta (cheshka) vo odlichna sostojba cena:200€ KRISTIJA...


200 €
или предлог цена
13 јан 01:13Korg Pa500-ORT 61-Key Professional Arranger Oriental HITNO!!

Se prodava korg pa500 potpolno ispraven kako nov so adapter i postolj...


550 €
или предлог цена
12 јан 12:55Класична гитара Стаџ продавам

Разсвирена гитара мека за свирење звук прекрасен иии што?Само 3000 де...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јан 22:26Gitarski procesor

TC Electronic G-System Multi-effects Floor Processor with GFX01 Rack,


700 €
или предлог цена
28 дек 16:13Prodavam gitara

Prodavam gitara so se kufer kopija na fender


100 €
или предлог цена
17 дек 14:15Peavey 4x12 kabinet

Prodavam kabinet Peavey Valveking 4x12 vo super sostojba mnogu malku ...


280 €
или предлог цена
14 дек 12:24Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам