Кавадарци
                   
2957 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 јун 17:26Промовирано

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

SCHMITZ 2016

Se prodava poluprikolka SCHMITZ - 2016


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

10 мај 18:43Промовирано

HONDA CBR 600 2003 GOD BG TABLI MOZE I NA DELOVI I NA MK TAB

070599769 ‼️⚠️‼️⚠️‼️⚠️ NA DELOVI ‼️⚠️‼️⚠️‼️⚠️


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 21:12DELOVI ZA MOTORI, YAMAHA, HONDA, APRILIA, BAOTIJAN

070599769


99 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 21:11VITO 2004 GOD BG TABLI MOZE I NA DELOVI I NA MK TABLI

070599769 076402055 ISPRAVNO REGISTRIRANO


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:11RENAULT ESPACE BENZIN PLIN ATEST 1500 EU

070599769 076402055 ISPRAVNO PALI VOZI REGISTRIRANO 7 SEDISTA


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:11FORD MONDEO

070599769 076402055 NA DELOVI 🔩🛠️🔧 REGISTRIRANA DO 8MI MESEC BE...


89 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:11RENAULT LAGUNA 750 EU POMINATA REG ISPRAVNO

070599769 076402055 ISPRAVNO


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:11PORSHE CAYENNE MOZE ZAMENA

3.2 R MOTOR AUTOMATIC 2005 GOD 250 K. S MK TABLI REGISTRIRAN BE...


14.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:11CITROEN C4

1.4 BENZIN REGISTRIRANA ISPRAVNA PALI VOZI NOVI GUMI MK TABLI ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 21:11Toyota Rav 4

Se prodava Tojota Rav vo odlicna sostojba i vespa 125 kubika povece ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 20:36Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donese...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 20:36VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion

Model:VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:28PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1)

Model:PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1); Godina:2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:28Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition)

Model:Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition); Godina:2015; Km:169.000....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 19:28Delovi za pasat 3 1.9 tdi

Delovi za pasat 3 1.9 tdi karavan ..


9.999 €
или предлог цена
Денес 19:10Turbo od mercedes c220 cdi

Odlicna turbina c220 cdi po odlicna cena


100 €
или предлог цена
Денес 19:10Delovi za golf 3 1.9 tdi

Polovni delovi za golf 1.9 tdi pasat 3 wento


1 €
или предлог цена
Денес 19:10Golf 4 1.9 tdi 90 ks

Golf 4 1.9 tdi 90 ks Registracija nema Moze cel moze i na delovi


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:51Sanduk miler kiper

Sandukot e kompleten so klip Ispraven


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 18:50Golf 3 motor 1.6 benzin

Golf 3 motor i menjac 1.6 benzin


1 €
или предлог цена
Денес 18:50Delovi Renault laguna 2.2 dci

Delovi za renault laguna 2.2


1 €
или предлог цена
Денес 18:50Menjac audi 1.9 tdi 131 ks 6 brzini

Menjac za audi 1.9 tdi Audi a4,a6 6 brzini


1 €
или предлог цена
Денес 18:50Golf 3 1.6 za delovi

Delovi golf 1.6


1 €
или предлог цена
Денес 18:50Range Rover 2.7

Se prodava Range Rover 2.7 top sostojba.Moze zamena


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:34СЕТ ЛАМЕЛА СО ПОТИСНА ПЕЖО 307Sw HDI 2004

КОМПЛЕТ СЕТ СО ЛАМЕЛА И ЛАГЕРИ ГЛАНЦ НОВА ДОНЕСЕНА ОД ГЕРМАНИЈА ПЕЖО...


180 €
или предлог цена
Денес 18:32Peugeot 407 2.0 Hdi

Top sostojba ,2.0hdi 136 konja , 5l potrosnja, registrirana cela god...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:32Ford Focus 1.6 TDCi 2007

Колата е во одлична состојба и редовно сервисирана. Регистрација д...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:24Gliser Suzuki 65ks

Se prodava Gliser so Suzuki 65ks 2t motor i so prikolica.


По Договор
или предлог цена
Денес 17:02TCM Triplex 1.5ton Viluskar/Viljuskar Benzin

Se prodava TCM Viluskar 1.5ton,Viluskarot e so Nissan benzinski motor...


Денес 17:02Skoda Yeti 2.0TDI -12

Se prodava Skoda Yeti proizvedena 2012 godina so izminati 213.000 ilj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:02Mini Countryman S All 4 2011

Se prodava Mini Countryman S All 4 1.6t 135kw proizvedeno 2011 godina...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:02Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quattro).Na makedonski tablici.Proizved...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:37Prodavam veljuskar

Prodavam veljuskar vo vozna sostojba


2.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 16:04  НОВ ОГЛАС

BMW 118d

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:01  НОВ ОГЛАС

Fiat Grande Punto 1.3

Se prodava Fiat Grande Punto 1.3 vo dobra sostojba . Pale voze Red...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:49  НОВ ОГЛАС

Golf 7/VII 1.6TDI

Poveke informacii na tel:070525339


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:24Saab 9-3 Vector Sport 2.2 TiD

SAAB 9-3 VECTOR SPORT ( 2002) 🇸🇪 Motor - 2.2TiD ( 125 ks) 🐎 Viso...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:56Masina za luk sobiranje

Se prodava masina za luk sobiranje nova


1.200 €
или предлог цена
Денес 14:25Keder Guma

Se prodava keder guma za opel astra J


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:03CITROEN C3 1.4 HDI , 68 KS EXCLUSIVE 2006 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2006 GODINA EXCLUSIVE ...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:57VW Golf 1.6 TDI 2011god

Se prodava golf 6 1.6 tdi 2011 god uvezen od belgija so vozenje Kol...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:57Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам