Кавадарци
                   
1005 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 јун 17:26Промовирано

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

Ford focus 1.4 benzin

Ford focus 1.4 80 ks 2009 god ful oprema Neuvezuvana so servisna kni...


6.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 01:38RENAULT MEGANE IV 2018 1.5DCI 66KW LED FULL OPREMA

Megane 4 2018,euro6 bez ADBLUE 1.5DCI 66Kw 178.000km Uvezeno od Fr...


15.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:36VITO 2004 GOD BG TABLI MOZE I NA DELOVI I NA MK TABLI

070599769 076402055 ISPRAVNO REGISTRIRANO


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:11RENAULT ESPACE BENZIN PLIN ATEST 1500 EU

070599769 076402055 ISPRAVNO PALI VOZI REGISTRIRANO 7 SEDISTA


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:11FORD MONDEO

070599769 076402055 NA DELOVI 🔩🛠️🔧 REGISTRIRANA DO 8MI MESEC BE...


89 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:11RENAULT LAGUNA 750 EU POMINATA REG ISPRAVNO

070599769 076402055 ISPRAVNO


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:11PORSHE CAYENNE MOZE ZAMENA

3.2 R MOTOR AUTOMATIC 2005 GOD 250 K. S MK TABLI REGISTRIRAN BE...


14.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:11CITROEN C4

1.4 BENZIN REGISTRIRANA ISPRAVNA PALI VOZI NOVI GUMI MK TABLI ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:11Toyota Rav 4

Se prodava Tojota Rav vo odlicna sostojba i vespa 125 kubika povece ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:36Opel Vectra

Se prodava Opel vektra 1.9cdti 2005-2006 god vo dobra sostojba donese...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:36VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion

Model:VW POLO 1.2 TDI-75 ks (Navi - Euro 5 - BlueMotion); Godina:201...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:28PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1)

Model:PEUGEOT 508 1.6 HDI - 112 ks (Navi - Avtomatik - F1); Godina:2...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:28Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition)

Model:Seat Leon 1.6 TDI (Limited Edition); Godina:2015; Km:169.000....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:28Golf 4 1.9 tdi 90 ks

Golf 4 1.9 tdi 90 ks Registracija nema Moze cel moze i na delovi


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:51Range Rover 2.7

Se prodava Range Rover 2.7 top sostojba.Moze zamena


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:34Peugeot 407 2.0 Hdi

Top sostojba ,2.0hdi 136 konja , 5l potrosnja, registrirana cela god...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:32Ford Focus 1.6 TDCi 2007

Колата е во одлична состојба и редовно сервисирана. Регистрација д...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:24Skoda Yeti 2.0TDI -12

Se prodava Skoda Yeti proizvedena 2012 godina so izminati 213.000 ilj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:02Mini Countryman S All 4 2011

Se prodava Mini Countryman S All 4 1.6t 135kw proizvedeno 2011 godina...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 17:02Se prodava Audi A6(3.0 quatro) 2007 godina

Se prodava Audi A6 S-line(3.0 quattro).Na makedonski tablici.Proizved...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:37BMW 118d

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

Fiat Grande Punto 1.3

Se prodava Fiat Grande Punto 1.3 vo dobra sostojba . Pale voze Red...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:49  НОВ ОГЛАС

Golf 7/VII 1.6TDI

Poveke informacii na tel:070525339


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 15:24Saab 9-3 Vector Sport 2.2 TiD

SAAB 9-3 VECTOR SPORT ( 2002) 🇸🇪 Motor - 2.2TiD ( 125 ks) 🐎 Viso...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:56CITROEN C3 1.4 HDI , 68 KS EXCLUSIVE 2006 GODINA

CITROEN C3 1.4 HDI 68 KS 2006 GODINA EXCLUSIVE ...


3.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:57VW Golf 1.6 TDI 2011god

Se prodava golf 6 1.6 tdi 2011 god uvezen od belgija so vozenje Kol...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:57Opel corsa 2005 1.3cdti

Opel corsa 1.3cdti 2005 redistrirana do 12 mesec 2023god so klima isp...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:46Audi A4 2.0 177ks

Se prodava Audi A4 2013 godina, avtomatic so 8 brzini, 177ks, registr...


13.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:17Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 2009 godina

Се продава Опел Корса 1.3 cdti 2009 год. Регистрирана до 17.02.2024 г...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 plus 070722654


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes-Benz E200 CDI W212 2011

Mercedes E200 CDI 2011 Cena: 13.500€ Plateni davacki do registracij...


13.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:54Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:54Se prodava Mercedes GL320

Se prodava gip MERCEDES GL320 so ful oprema i kozen enterier, vo odli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 12:43Mondeo atest plin. Klimatronik. Full oprema

Se prodavam ford mondeo Fabricka sostojba. Motor na lance atmosvere...


4.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:53Se prodava opel astra H gtc

Se prodava opel astra H gtc 1.6cc 2008 godina benzin so atest plin K...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:48TOYOTA RAV4 CROSOVER 2.2 D-CAT 150 KS AVTOMATIC 4X4 2012

UNIKAT TOYOTA RAV 4 CROSOVER 2.2 D-CAT 150KS EURO5 4X4 2012 GO...


13.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:26FORD MONDEO FACELIFT SEDAN 2.0 TDCI 163 KS 2012 GODINA

UNIKAT !!! FORD MONDEO 2.0 TDCI 163 KS SEDAN EURO 5 2012 GODINA ...


8.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 11:24CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba full oprema,dva k...


9.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:37VW CADDY 1.6 TDI 2012

VW CADDY 1.6 TDI 2012 perfektna sostojba eu kuka novi gumi dva kl...


6.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:37FORD C MAX 06 GOD 66 KW FULL

SE PRODAVA FORD C MAX PROIZVEDEN 2006 GOD 66 KW SO FULL OPREMA KL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 10:32Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам