1207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat bravo 2007 1.9tdi uvezen italia

Se prodava Fiat bravo multijeet 1.9tdi 6brzini vo odlicna sostojba z...


1 €
или предлог цена
Денес 09:02Промовирано

Seat Leon 1.9TDi 105ks 2005/6

Seat Leon 1.9TDi 2005 godina proizveden dekemvri prva registracija ap...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
18 ное 14:53Промовирано

Daewoo Matiz TNG

Se prodava Daewoo Matiz TNG Kolata e kupena od diro-mk prvi gazdi Na ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 15:10Промовирано

Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


5.100 €
или предлог цена
Денес 11:24MERCEDES.CLK.KABRIO 320.2004.PLIN..ODLICEN..MOZE ZAMENA

Mercedes.kabrio.clk.320.benzin plin 2003.u.kniska..automatik...motor ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 11:18GOLF.4..1.9.TDI..66.KW 99.G.KLIMATRONIK..REG..KES

Golfot e vo dobra i vozna sostojba registriran klimatronik..ispraven....


2.000 €
или предлог цена
Денес 11:18SUZUKI.S.1.9.DIZEL.4X4 2009.U.KNISKA.KES.MOZE I ZAMENA

ZIPCETO E VO ODLICNA SOSTOJBA...KAKO SO E NA SLIKITE TAKA I VO ZIVO.....


5.700 €
или предлог цена
Денес 11:18SEAT IBIZA 1.6 TDI 77KW(UVOZ PERFEKTNA)-2011

SEAT IBIZA SO NAJDOBRIOT MOTOR 1.6 TDI 105 KS UVEZENA OD ITALIJA I SO...


4.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.000 €
Денес 10:51Se prodava pezo 206 1.9d 2002 god

Se prodava pezo 206 1.9dizel 2002godina Registrirano cela godina ...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Денес 10:42OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Денес 10:40VW GOLF 5 ; 2005 ; 1.9tdi; 77kW

Kolata e bez defeci i realni 215000km. Odlicen zamaec i lamela, odlic...


4.900 €
или предлог цена
Денес 10:38Vw Passat 1.9TDI 101ks

Pasatot e vo odlicna vozna sostojba Zdrav stegnat ne krcanje i tro...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:33Vw Golf3 1.9TDI

Голф 3 1.9 ТДИ 66кв 90кс Регистриран до 10-05-2023 Клима Година 19...


1.450 €
или предлог цена
Денес 10:33FIAT PUNTO 1.2 44 KW 2002 REG DO 09.2023 TOP SOSTOJBA EXTRA

poklon cena


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Денес 10:31Hyndai

Se prodava hyundai i 20 2009 godina ,1.4 crdi.Od oprema poseduva:kli...


4.000 €
или предлог цена
Денес 10:20VW PASSAT B6 2.0 140ks 4MOTION 8ventili

Prodavam VW Passat B6 2.0 140ks 4motion 8v. BMP Registracija do 08....


6.900 €
или предлог цена
Денес 09:22Fiat bravo 2007 1.9tdi uvezen italia

Se prodava Fiat bravo multijeet 1.9tdi 6brzini vo odlicna sostojba z...


1 €
или предлог цена
Денес 09:02Megane 3 coupe neuvezuvan - moze zamena

Renault megane 3 coupe 1.4 tce benzin plin 130ks, 160000 realni kilom...


4.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 €
Денес 08:52Se prodava seat altea

Se prodava seat altea so ful oprema kolata e vo odlicna sostojba moze...


4.000 €
или предлог цена
Денес 08:32  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.7DTI isuzu 2002g 55kw 75ks so KLIMA

Se prodava Opel Corsa 1.7DTI isuzu motor 2002god, klima, ekonomicen m...


2.350 €
или предлог цена
Денес 04:41BMW E91 318D 122KS 2007

BMW 318D 122ks 6 brzini 2007GOD. kolata e maksimalno socuvana bez n...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 23:21PEUGEOT 207 1.6 HDI

Kolata e maksimalno socuvana Full oprema Info: 078528258 Viber: 07...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:26PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.950 €
или предлог цена
Вчера 20:47SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bu...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 20:47Opel Astra 1.7dtl

Kolata e vo super sostojba registrirana skoro cela god. Maksimalno so...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 20:05  НОВ ОГЛАС

Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks oginal kilometraza i servisna kniska pos...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:52VW GOLF 6 2.0 140KS

Model: Golf 6 2.0 140ks Proizvedeno: 2008 Gorivo: Dizel Menuvac: Race...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 17:48FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina. Kolata ima full op...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Вчера 17:18Mercedes benz A-170 Cdi facelift

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servis se napraveno 4 novi ...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 17:07Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 17:07Opel Astra 1.7dtl

Kolata e vo super sostojba registrirana skoro cela god. Maksimalno so...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 17:07  НОВ ОГЛАС

Daewoo Matiz TNG

Se prodava Daewoo Matiz TNG Kolata e kupena od diro-mk prvi gazdi Na ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 15:10Bmw 330d e46 + chip

Se prodava bmw e46 330d 214hp Komandi na volan Klimatronik Tempo...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.509 €
Вчера 15:09Audi A3 1.9 tdi 77kw 105ks 2005g Sportback

Audi A3 1.9 tdi 77kw 105ks Navi 2005g Reg 6 2023g Motor menjac zam...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 14:58Ford Focus 1.6 tdci 70kw 95ks 2012g

Ford Focus 1.6 tdci 70kw 95ks Titanium 2012g 2x kluca servisna kni...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 14:58Vw Golf 6 2.0 tdi 110ks 2009g

Vw Golf 6 2.0 tdi 110ks 2009g motor menjac zamaec odlicni kes


6.850 €
или предлог цена
Вчера 14:58Opel Zafira 1.9 cdti 120ks 2007g

Opel Zafira 1.9 cdti 88kw 120ks 2007g Kolata ima realni 244.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 14:57  НОВ ОГЛАС

FIAT STILO 1.9 MULTIJET 2006g Reg do 11.2023 Cena 3350e

Fiat Stilo 1.9 multijet 120ks 2006god. Reg do 11.2023g. 2 KLUCA. CENT...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Mercedes e klasa 2.5turbo dizel 5 klipa

mercedes pali vozi Ful klima koza registriran


2.300 €
или предлог цена
Вчера 14:16Opel astra gtc

Perfekna sostojba pali vozi Ful oprema Cosmo oprema novi gumi 1.7dize...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 14:16VW GOLF PLUS 1.9TDI 2007g.90ks.66kw.MN.ZACUVAN UNIKAT

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007god. NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9...


4.899 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Вчера 14:07SEAT IBIZA 1.2 TDI -2010 god.

Se prodava Seat Ibiza 1.2tdi pominato 165.000 km. Registrirana do 8...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 14:00SUZUKI SWIFT 1.3 DIZEL MN EKONOMICEN 4L NA 100KM UVOZ GERM!!

NE VOZENA TUKA PO VIE PATISTA MN ZDRAVA BEZ MENUVANI STAKLA BEZ FARBA...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Вчера 13:55Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам