Кичево
Подкатегорија:
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam kvalitetni dekovi 078 209 464

Prodavam kvalitetni dekovi FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 17:30Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Panasonic SA XR25 DVD-S31 Hi Fi Stereo 2 X 40W

- * Panasonic SA XR25 A/V Receiver Dolby Digital EX, DTS Dolby Pro Lo...


7.000 МКД
или предлог цена
24 ное 22:38Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


3.500 МКД
или предлог цена
24 ное 17:25YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.999 МКД
или предлог цена
24 ное 11:20YAMAHA CD/DVD-S540

Одличен плеер на Yamaha како за видео така и за аудио репродукција. ...


2.499 МКД
или предлог цена
24 ное 11:20LInn keilidh

Linn keilidh odlicni audiofilski -karbonski bassovi i keramicki scan-...


500 €
или предлог цена
24 ное 09:37Prodavam gramofonsko i mikrofonsko predpojacalo

Prodavam gramofonsko i mikrofonsko predpojacalo Тоше 071 888 158


2.500 МКД
или предлог цена
23 ное 23:39YAMAHA AX-892

Продавам стерео појачало Yamaha Ax 892, докажан, издржлив и врвен мо...


200 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
13.500 €
23 ное 19:20Prodavam zvucnici od licna kolekcija

Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464


1 €
или предлог цена
23 ное 10:02Se prodava 078 209 464

Se prodava BOSE 078 209 464


180 €
или предлог цена
23 ное 09:56YAMAHA DSP-A1092 AV POJACALO MONSTRUM

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


200 €
или предлог цена
21 ное 10:44DENON PMA 520 AE

Prodavam stereo pojacalo denon pma 520 ae so cist i precizen zvuk i d...


6.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 МКД
21 ное 10:39Klipsch Synergy F3 USA 150W

Klipsch Synergy F3 USA Zvucnicite se izraboteni od visokokvaliteten m...


600 €
или предлог цена
20 ное 15:32JBL L80

PRODAVAM JBL L80 ZVUCNICI OD VISOKATA KLASA NA L SERIJATA NAJODBRANIT...


530 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
550 €
20 ное 10:51Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni EQ Marantz , Technics , Genexxa 078 20...


1 €
или предлог цена
20 ное 00:33Prodavam Ecouton Audiolabor LQL 70 078 209 464

Prodavam Ecouton Audiolabor LQL 70 Fiksno 700 EU Ecouton Audiola...


700 €
или предлог цена
18 ное 20:31Najdobrite FIKSNO 078 209 464

Heco Superior 950 Fortissimo 👍 Allgemein • Hersteller: Heco • Mo...


1.200 €
или предлог цена
18 ное 20:25Prodavam 078 209 464

Go prodavam 20 EU 078 209 464


20 €
или предлог цена
16 ное 19:18Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464

Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464


1 €
или предлог цена
16 ное 19:17Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
13 ное 00:39Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
13 ное 00:39Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
13 ное 00:39Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
13 ное 00:39Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464

Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464


1 €
или предлог цена
12 ное 14:23FIKSNO Prodavam vrvni komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni retki komponenti PROTON . Fiksno 078 209 464 https://...


2.000 €
или предлог цена
12 ное 09:53Prodavam subwooferi 078 209 464

Prodavam subwooferi 078 209 464


1 €
или предлог цена
08 ное 18:23Prodavam kvalitetni ekvilajzeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam dva ekvilajzeri Marantz EQ551 , EQ515 , Technics SH 8046 , ...


1 €
или предлог цена
08 ное 12:43DENON AVR - 1603 AV SARAUND RESIVER

PRODAVAM DENON AVR -1603 RESIVER I AMPLIFIER , TJUNER SO POJACALO DV...


По Договор
или предлог цена
07 ное 19:51GRAMOFONSKI PLOCI , NOVI POG.OGLAS SLIKI

PRODAVAM NOVI GRAMOFONSKI PLOCI LICNNA DOMASNA KOLEKCIJA MOZE I NA L...


По Договор
или предлог цена
07 ное 19:47Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni zvucnici od licna kolekcija 078 20...


1 €
или предлог цена
06 ное 17:27MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


3.500 МКД
или предлог цена
05 ное 12:46JBL Tune 510BT (rose) - Novi

Se prodavaat novi slusalki JBL Tune 510BT kupeni od telekom. - pur...


2.800 МКД
или предлог цена
03 ное 19:07Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w 2x100w na 8 omi na ster...


8.000 МКД
или предлог цена
03 ное 09:52YAMAHA RX-V2500 ZVER RESIVER ZA VISTINSKO KINO 130W 8 OMA

PRODAVAM YAMAHA RX-V 2500 VISTINSKI ZVER ZA REALNO KINO DOSTA MOKJEN ...


250 €
или предлог цена
03 ное 09:26Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 МКД
или предлог цена
02 ное 13:15Onkyo CD R1 DX7110

Продавам цд плеер Onkyo CD R1 DX7110. Сликите се од цд плеерот кој г...


1.300 МКД
или предлог цена
31 окт 17:34Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
30 окт 09:02Еквилајзери: Kenwood, Eroica и Akai

Kenwood GE-45 исправен - 60€ Akai EA-G30 исправен - 65€


1 €
или предлог цена
29 окт 12:23Se prodava 078 209 464

Se prodava 078 209 464


1.200 €
или предлог цена
27 окт 15:58Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам