239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG A52S 5G DONESEN OD SVAJCARIJA

Telefonot e staklo.ocuvan bez grepka ful komplet od prv den so stakle...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:49SAMSUNG S22 ULTRA KAKO NOV!!

Telefonot e kupen krajot na Avgust vo Germanija,12gb ram so 256gb rom...


900 €
или предлог цена
Денес 08:39iPhone 12 Pro

bez grepka - kako nov kompletno pakuvanje 82% battery health


650 €
или предлог цена
Денес 08:34Xiaomi Note 10 Lite

raboti na site mrezi - polnac


170 €
или предлог цена
Денес 08:34Samsung Galaxy S10

kako nov !! raboti na site mrezi - polnac


220 €
или предлог цена
Денес 08:34Gimbal stabilizator

Novi gimbal stalizator za mobilni. Napravi super snimki so gimbal sta...


5.600 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 23:09Iphone 12 pro 256 GB

Se prodava Iphone 12pro 256GB mnogu socuvan, celo vreme e koristen so...


599 €
или предлог цена
Вчера 21:22  НОВ ОГЛАС

Huawei P30 lite,i A1 Alpha 20

Prodavam ili zamenuvam dva mobilni telefoni za eden (Samsung). Huawe...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:06Noki 6681

Nokia 6681


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:18Samsung A10 Red 2/32

Se prodava samsung a10,raboti na site karti celosno ispraven se orgin...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:48Iphone 12pro 256GB

Se prodava Iphone 12pro 256GB mnogu socuvan, celo vreme e koristen so...


599 €
или предлог цена
Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


6.100 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 МКД
Вчера 13:34Сервис на сите Андроид и iPhone телефони

- Bypass на iCloud - FRP - Декодирање - Флешување - Промена на ди...


Вчера 12:29Garmin fēnix 5

https://www.garmin.com/en-US/p/552982/pn/010-01688-00 GPS часовник...


260 €
или предлог цена
Вчера 12:00  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Malce koristena vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 09:35Apple iPhone 11 Pro Max 64gb bez grepka

Apple iPhone 11 Pro Max 64gb bez grepka super socuvan kompletno ispra...


470 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
480 МКД
29 ное 13:43Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka

Xiaomi Mi A2 4gb so 64gb full pack bez grepka mnogu socuvan kompletno...


5.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 МКД
29 ное 13:38Honor Magic 4 Lite neotpakuvan 24m garancija

Honor Magic 4 Lite neotpakuvan 24m garancija. Telefonot e nov nekoris...


12.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.600 МКД
29 ное 13:35Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka 108mp kamera

Xiaomi Mi Note 10 full pack bez grepka so 6gb ram i 128gb memorija, a...


12.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.600 МКД
29 ное 13:32Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Telefonot e zacuvan bez grepka 6 ram 64 memorija Dual sim Raboti ...


6.500 МКД
или предлог цена
29 ное 11:10Samsumg Note 20 ultra

2 maski novi neodpakuvani,kupeni po greska Cenata e za dvete zaedno


499 МКД
или предлог цена
29 ное 10:29Samsung A04s Nov

Se prodava Samsung A04s nov neodpakuvan, kupen od Tmobile komplet so ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
28 ное 20:30iPhone 11 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


430 €
или предлог цена
28 ное 15:31iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


600 €
или предлог цена
28 ное 15:29Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mesec. PROD...


500 €
или предлог цена
28 ное 15:27SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA

SAMSUNG S9 PLUS ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA! 6 GB RAM 64 G...


По Договор
или предлог цена
28 ное 08:31Lenovo Z6 Pro so 8gb ram i Snapdragon 855

Lenovo Z6 Pro so 8gb ram, 128gb memorija, Amoled ekran i Snapdragon 8...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
27 ное 17:47Galaxy a5 2017

Samsung galaxy a5 2017 i polnjac .


3.500 МКД
или предлог цена
27 ное 12:23Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, odlicno socuvan, potpolno ispraven...


По Договор
или предлог цена
26 ное 20:51iPhone 8 64 GB одлично сочуван

iPhone 8 64 GB одлично сочуван - Нова батерија Health на 100% - Не ра...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
26 ное 19:13Xiaomi mi 10t lite 5G nov

Se prodava nov xiaomi mi 10T lite 5G Telefonot e bez nitu edna grepk...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
26 ное 09:06iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
25 ное 21:09Samsung so lizgac ispraven so polnac

Samsung so lizgac ispraven so polnac


1.200 МКД
или предлог цена
25 ное 16:19iPhone 13 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


880 €
или предлог цена
25 ное 12:14Nokia 6300 super socuvan ispraven

Nokia 6300 super socuvan ispraven raboti na telekom. Cena 1200den


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
24 ное 16:27Samsung Galaxy S21 Plus 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


550 €
или предлог цена
24 ное 15:28Samsung Galaxy S22 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


700 €
или предлог цена
24 ное 15:26Xiaomi Redmi Note 10S

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 10 meseci. PRO...


180 €
или предлог цена
24 ное 15:16Motorola G22

Se prodava motorola g22 kupen od neptun koristen samo dve nedeli, crn...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
23 ное 16:59Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам