Струга
                   
554 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

31 јан 19:47Промовирано

Reno Clio 1.9 Dizel 2000 Godina

Reno Clio 1.9 Dizel 2000 Godina Registrirano do 29.05.2023


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:18MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.800 €
Струга

Автомобили

Денес 07:10MERCEDES BENZ ☆C 200 ☆2000

Mercedes benz c 200 2000 god. So pominati okollu 200.000km vo do...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Струга

Автомобили

Денес 07:10MERCEDES -E-2005 CDI FULL-ZAMENA

Mercedes benz e klasa 2005 god kollata e so fuull oprema poseduva kli...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Струга

Автомобили

Денес 07:10Bmw 530XD 258ks F10

Bmw 530d Xdrive 2011 Full Opsion Extra Sostojba Reg zelen Info samo...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 00:54  НОВ ОГЛАС

Audi A4 Facelift 2.0Tdi S-Line

Audi A4 Facelift 2.0tdi 130'000km Original S-Line Info samo na tel: ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 00:49530D 231ps

Se prodava ili zamenuva odlicna 530d Redovno servisirano vo top sos...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:45Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:11se prodava opel astra 1.7 dizel za delovi

se prodava opel astra 1.7 dizel za delovi registrirana defekt so moto...


500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:49Bmw X5 4.0D 2012 Xdrive M-Paket Panorama Facelift CH

Bmw X5 4.0D Xdrive Panorama Falcelift 2012 3🗝️Novi Gumi Reg+Zelen Uv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:13Renault Koleos 2.0dci Dynamique 4X4

Renault Koleos 2.0Dci❄️ 4X4❄️ 2009 So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭2...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:13Passat 1.6Tdi BlueMotion MatrixFullLed 2012

Passat 1.6Tdi 2012 BlueMotion MatrixFull Reg1Godina+Zelen Moze zamena...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:13Peugeot Boxer 3.0Disel 2013 Top sostojba 161.000Km

Peugeot Boxer 3.0Dizel 2013 Vo Top Sostojba Reg1God Novi Gumi Petlas ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:13Se prodava fiat bravo

Se prodava fiat bravo vo dobra sostojba,mali karosereski grebnatinki...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:02Se prodava mercedes c clasa -FABRIKA-

Se prodava 🐻,domakinski cuvano .. Klima ispravna,greaci na sedista,...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:02Golf 6 2.0 Moze i zamena…07045298

Voziloto e registrirano edna godina Alkantara sedishta so greaci S...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:55Mercede E clas 220 full oprema…

Voziloto e vo perfektna sostojba Poseduva maksimallna oprema Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:55RANGE ROVER 2.5

Vo mnogu dobra sostojba. Karoseriski e mnogu zacuvan se gleda na slik...


4.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 17:53PASAT1.9 TDI

Seprodava pasat 1.9 tdi kollata e vo dobra sostojba servisiran regist...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 16:04DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.999 €
Струга

Автомобили

Вчера 16:03Bmw g30 520d xdrive god 2018 moze zamena

Bmw G30 520D Automatik Xdrive God 2018 sega uvezen ot ch plateno cari...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:55Mercedes E350cdi god 2017 Automatik moze zamena

Mercedes E350cdi Automatik god 2017/16 Registriran sega cela god serv...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:55Fiat 500 1.3

Ima reg i z.karton


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:08Golf 5 1.9 tdi

Registrirena edna god 2 kluca


4.299 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:08VW Passat 1.6 TDI R-Line 2019

⚪️VW Passat 1.6TDI R-Line⚪️ ✅️2019god ✅️60.000km✅️ ➡️Od oprema po...


27 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:26Ford Focus 1.8 TDCI 2004

Kolata e vo top sostojba so mali karoseriski zabeliski -Mal servis n...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:26CAPTIVA 2.0 DIZEL

Se prodava kaptiva dizel so novi gumi servis napraven rebrast ulje. G...


5.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:07BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:18Citroen C5 X7 Hydractive III 2.2 HDI 125KW 2008

Prodavam Citroen C5 odlicno socuvan so full oprema so realni 230.000k...


6.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.290 €
Струга

Автомобили

Вчера 11:06Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Струга

Автомобили

Вчера 11:01Mercedes E 220T CDI

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 ...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:37Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


9.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:47RENAULT KADJAR 1.5 DCI energy Hypnotic 2016

Се продава RENAULT KADJAR 2016 DCI ENERGY HYPNOTIC ECO2 1.5, 81 KW, 1...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:44Fiat Grande Punto 1.4 benzin plin

Prodava mnogu socuvana kola servisirana mal i golem servis Klima Ab...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 22:17SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

31 јан 19:47BMW F30 GT 318 D FACELIFT M Paket 2015

BMW GT 3 318 D FACELIFT Godina 2015 REDIZAIN SO Noviot Motor TwinT...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 18:01PORSCHE CAYENNE 3.0d SPORT FACELIFT 2017

Porsche Cayenne FACELIFT GODINA 2017/16 Perva Registracia vo 1-12-...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 17:53Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 17:53BMW F30 GT 318 D FACELIFT M Paket

BMW F30 GT 318d FACELIFT GODINA 2015 REGISTRIRAN SO Z KARTON MOZH...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 17:52Hyundai Galloper 4x4 Galoper

Se prodava Hyundai Galloper 4x4 Novi Zimski Gumi i Letni Dzipot e ...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 17:10Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам